PDA

View Full Version : Szambo w ogrodzie


Kali
06-10-2016, 12:48
Dzieńdoberek!
Jeśli planowaliście kupić szambo, to porzućcie ten pomysł czym prędzej, bo z pomocą przychodzi technologia, jaką jest przydomowa oczyszczalnia
Zapraszam do lektury http://www.prox.info.pl/

femme.m
16-11-2016, 10:29
No właśnie też uważam, że lepiej zainwestować w oczyszczalnię. Wielu moich znajomych wybrało taką opcję. Zobaczcie zresztą ofertę takich oczyszczalni na http://www.ekodren.pl/oczyszczalnie-przydomowe . Wystarczy się z nimi zapoznać, żeby przekonać się, że warto mieć coś takiego u siebie.

Witkowa
15-03-2018, 07:56
A według mnie szambo betonowe to bardzo dobry pomysł i rozwiązanie do każdego domu. Na stronie www.szczelneszambabetonowe.com.pl (http://www.szczelneszambabetonowe.com.pl/) można takie szambo zamówić z tanim transportem na terenie całego kraju. Co więcej, firma oferuje również darmowy montaż oferowanych przez nich zbiorników. Bez względu na to, trzy potrzebne jest szambo jedno, dwu czy wielokomorowe, warto je tam zamówić, ponieważ udzielana jest aż 6 letnia gwarancja, a wszystkie zbiorniki posiadają wymaganą dokumentację.

iwonka
30-03-2018, 08:03
My mamy szambo betonowe od kilku lat ale coraz częściej myslimy o przydomowej oczyszczalni ścieków z http://biower.pl
Biower ma bardzo konkretną ofertę. Poza tym ostatnio sąsiad mówił mi ze można starać się o dotacje na oczyszczalnię w gminie. Będę musiała się dowiedzieć jak to wygląda.

Dafne34
25-04-2018, 08:44
Dzisiaj jeżeli chodzi o tego typu rozwiązania możliwości mamy naprawdę wiele. Niemniej jednak na pewno, warto tutaj zwrócić uwagę na usługi, świadczone przez firmę Kalhyd http://kalhyd.pl/zaopatrzenie-w-wode/ . Zajmuje się ona bowiem zarówno wykonywaniem instalacji wodno-sanitarnych, ale również budową hydrofornii, a takżę stacji uzdatniania wody. Jednocześnie możemy tutaj być pewni zarówno przystępnych cen, jak i szybkiej realizacji zleceń.

cif1984
22-05-2018, 18:01
Mam to samo zdanie co mój poprzednik... Nic dodać oraz nic ująć...

FrankieeFran
15-06-2018, 14:50
Trzeba też dobrze wiedzieć jak się zabrać za montaż takiego szamba. Choć wiadomo też, że sam wybór szamba to podstawa, jak już bedziesz stał przed taką decyzją to najlepiej zamow szambo (https://zamow-szambo.pl/dlaczego-warto-kupic-i-zamontowac-szambo-betonowe/) betonowe. Jest bardzo trwałe i odporne na wiele czynników. Powinno być najlepszym rozwiązaniem.

sara898
20-11-2018, 21:33
Zanim zdecydujesz się na konkretne szambo, musisz sprawdzić sobie, co będzie dla Ciebie najbardziej odpowiednio. Do wyboru masz np. szambo jednokomorowe lub dwukomorowe. Wszystko zależne jest od tego, jak duży posiadasz dom i ogród i ile osób mieszka w tym gospodarstwie domowym. Jeśli już się zdecydujesz to szukasz odpowiedniej firmy. Ja myślę, że polecę Ci http://www.szamba-betonowe-zbiorniki.com.pl/ bo znają się na swojej pracy najlepiej.

nosleep
05-01-2019, 12:58
Jeśli działka nie ma kanalizacji to szambo jest najlepszą opcją. Nie zawsze też możliwy jest montaż oczyszczalni przydomowej dlatego wtedy najlepiej zdecydować się na szczelne szambo z betonu. tanie szamba betonowe (http://betonex.com.pl/oferta/szamba-betonowe/) oferuje firma Betomex. Oni wykonują szamba o pojemności od 2 do 12tys litrów z bardzo dobrego betonu, dzięki czemu nic nie wydostaje się poza zbiornik.

ayris
04-03-2019, 08:12
My właśnie budujemy dom i zainteresowały nas szamba betonowe (http://www.szambobetonowe.net.pl/). Nie chcemy żadnej oczyszczalni ani plastikowych zbiorników. Szamba betonowe są trwałe i w przystępnej cenie. U moich rodziców takie szambo jest od 20 lat i nic się z nim nie dzieje.