View Full Version : Korzystaliście z oferty lombardów?
muszkieterka
03-01-2017, 12:36
Zdarzyło wam się kiedyś korzystać z oferty lombardu?
Jestem ciekawa co o tym sądzicie...
Ja nie korzystałam, ale znam osoby, które korzystały z takiej oferty.
kwiecienplecien
04-01-2017, 09:50
Są dwie opcje korzystania z lombardów: sprzedawać albo kupować.
Właściwie ludzie od razu mają od razu negatywne konotacje z lombardami, ale tak naprawdę można dzięki nim szybko zdobyć kasę np. za sprzęty których nie potrzebujemy. Albo kupić takie po taniości.
Tutaj http://lombard-vip.pl/ zresztą możesz się przyjrzeć czemuś takiemu.
Myślę, że nie zaszkodzi.
Raz mi sie zdarzyło i jestem zadowolona:)
Ja wam powiem, że nigdy nie byłam przekonana co do usług oferowanych przez lombardy, ale trafiłam na Lombard na Złotej (https://www.lombardnazlotej.pl/) w Warszawie i byłam mile zaskoczona obsługą, jak i wyceną przedmiotów pod zastaw. Jeśli potrzebujecie szybkiej gotówki, to jak najbardziej polecam wybrać się lombardu na Złotej.
Ja nigdy i mam nadzieję, że nigdy nie dojdzie do takiej sytuacji. Dla mnie takie miejsce przywołuje jak najgorsze skojarzenia.
Emmm... nie? Nie miałam po co.
trycia.nolan
07-07-2020, 15:12
W lombardach można znaleźć wiele drogocennych rzeczy, w niższych cenach.
paulinabiedrowska
02-05-2021, 14:48
mi sie zdarzylo calkiem niedawno korzystac z oferty platformy https://lombi.com/ - bardzo polecam, mile zaskoczenie - gotowka szybko dostarczona po wgraniu zdjec i opisu, super szybki kontakt z konsultantem i uczciwa wycena. naprawde profeska
vBulletin v3.5.4, Copyright ©2000-2025, Jelsoft Enterprises Ltd.