PDA

View Full Version : Co myślicie o depilacji laserowej u facetów?


mojra
20-03-2017, 11:43
Hej! Zastanawiam się czy nie namówić swojego faceta na depilację klatki piersiowej i pleców. Jest dość mocno zarośnięty i ja oczywiście kocham go takim jaki jest ale wiecie ;) Jemu z tego co mówił też to trochę przeszkadza. Sam mówi że to jego kompleks. Tylko nie chcę być niedelikatna. No i nie wiem dokładnie jak wygląda taki zabieg i czy jest w pełni bezpieczny

avocado
24-03-2017, 15:18
to moze nie sugeruj mu od razu że powinien taki zabieg zrobić tylko zacznij od depilacji nóg chociażby i przejdź delikatnie do innych częsci ciała ;-) taka depilacja jak zgłosicie się do dobrego salonu czy kliniki jest w pełni bezpieczna więc tym nie trzeba się przejmować. no ale trzeba zrobić z 5-6 zabiegów do takiego bardzo dobrego efektu

morgan
26-03-2017, 18:55
Mojemu facetowi tez by sie przydalo... Wiecie moze ile to kosztuje? Gdzie cos takiego robią w Kraku?

vicess
27-03-2017, 15:03
Jak Kraków to możesz sobie zajrzeć do vesuny, bo oni na pewno coś takiego oferują http://depilacja-laserem-krakow.pl/depilacja-laserowa-klatki-piersiowej.php. Z tego co widzę to klatka kosztuje 350zł za zabieg, a plecy od 250-600. Pewnie zależy jaka powierzchnia

mojra
28-03-2017, 13:01
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi. Będę próbować go jakoś podejść i zacząć temat w takim razie ;) Trzymajcie kciuki ;)

vicess
13-04-2017, 14:33
No to trzymamy kciuki. Daj znać jak poszło :) Tu masz jeszcze ewentualnie trochę więcej informacji o zabiegu i urządzeniu http://vesuna.pl/laseroterapia/laser-diodowy-palomar-vectus-trwale-usuwanie-owlosienia/. Sama się zastanawiam czy nie zacząć dep;ilacji pach jeszcze przed latem ;)

mojra
18-04-2017, 14:02
a wiecie może czy ten zabieg jest bolesny. Jeżeli nie, to będzie mój kolejny argument za :D

avocado
20-04-2017, 11:01
To zależy jaką część ciała się depiluje i jaki ktoś ma próg bólu. Najbardziej bolą chyba jakieś takie delikatne miejsca jak strefa bikini. Wydaje mi się że z klatką piersiową i plecami nie powinno być źle

DanielaMT77
04-05-2017, 12:51
Ja sama chętnie się depiluje, nawet byłam na depilacji laserowej - depilacja gliwice (http://www.skinline.com.pl/depilacja-laserowa) ale swojemu facetowi bym tego nie zrobila. Facet jednak musi miec troche wlosów gdzieniegdzie :P

0pos
18-05-2017, 11:11
depilacja to jeszcze małe piwo, na stronie vesuny mają nawet wybielanie odbytu, to jest dopiero odlot :D

gabriela90
24-05-2017, 08:44
Dla mnie depilacja laserowa jest wybawieniem. Dużo ćwiczę i nie ukrywam, że włosy w takich miejscach działają mi poważnie na nerwy. Chodzę do Vici Clinic w Krakowie i sukcesywnie pozbywam się owłosienia na całym ciele. Na każdą partię pierwszy zabieg mam za pół ceny, to korzystna opcja. Efekty też szybko widać.

Sikorka_56
25-06-2017, 01:06
Pół roku temu zrobiłam sobie depilację laserową łydk i ud w salonie Vici Clinic w Krakowie. Niedługo chciałabym jeszcze zrobić sobie pachy i okolice bikini. Nie mam problemu z odrastającymi włoskami, podrażnieniami ani żadnymi innymi negatywnymi skutkami innych rodzajów depilacji. Polecam, szczególnie osobom, które mają problem z gęstym, ciemnym owłosieniem.