PDA

View Full Version : Urządzaliście się samodzielnie?


kwiecienplecien
27-04-2017, 12:33
Urządzaliście się samodzielnie, czy z pomocą projektanta?
Jakie rozwiązanie polecacie innym?

muszkieterka
27-04-2017, 17:24
Co prawda ja akurat urządzałam się sama, ale wydaje mi się, że warto zatrudnić jakiegoś speca.
Taka osoba będzie umiała w pełni wykorzystać potencjał każdego pomieszczenia.
Tutaj https://www.deconova.pl/realizacje/praga-poludnie-85m-4-pokoje-avantgarde/ możesz sobie zobacz sobie konkretne realizacje.
Wbrew pozorom pomoc profesjonalisty wcale nie musi być kosztowna.

wala
28-04-2017, 14:04
Ja urządzałam się sama. Lubię to, nie oddałaby tego zajęcia komuś innemu.

elabarbara
01-05-2017, 20:30
Ja właśnie jestem na etapie kończenia remontu i czeka mnie nie małe wyzwanie aby umeblować dom. Zastanawiam się czy dam radę czy jednak skorzystać z pomocy projektanta którego mi poleciła moja siostra. Odradzała mi żebym sama się tym zajmowała i chyba ma rację zdecyduję się na firmę która się zajmuje projektowaniem. Są z Poznania to firma MO Architekci http://www.mo-architekci.pl/o-nas-architekt-projektant/ i pomogą mi inaczej mój dom bez nich nie będzie nowoczesny. A sama nie mam zielonego pojęcia o projektowaniu.

femme.m
22-05-2017, 12:49
Ja wszystko zawsze robiłam sama. Małe remonty też lubię wykonywać samodzielnie. Jeśli też chcecie spróbować to zerknijcie na materiały budowlane opisane na stronie poradnikowy.net/materialy-budowlane-czy-znasz-je-wszystkie/ (http://poradnikowy.net/materialy-budowlane-czy-znasz-je-wszystkie/) . To dobry poradnik dla osób, które chcą zacząć przygodę z remontowaniem.