PDA

View Full Version : Jakie kany ko³o domu


fiona45
09-05-2017, 10:54
Podobaj± mi siê u znajomej kany, te¿ takie bym chcia³a mieæ. Jakie najlepiej kupiæ? Co z nimi siê robi na zimê? Jak pielêgnowaæ i gdzie najlepiej kupiæ? Widzia³am te¿ ró¿ne kolory, jak to z tymi kolorami jest- farbuj± siê wzajemnie?

dana78
11-05-2017, 13:14
Kupuj±c kany musisz pamiêtaæ, ¿e musisz mieæ je gdzie przechowywaæ, bo na zimê siê je chowa, tak aby je nie omrozi³o. K³±cza kanny to doskona³a propozycja dla wszystkich mi³o¶ników okaza³ych kwiatów letnich. ¯ywe, jaskrawe kolory i fantazyjnie uformowane kwiatostany paciorecznika mog± stanowiæ egzotyczn± ozdobê rabaty lub du¿ej donicy. Jak bêdziesz je mieæ w donicach to nie powinny siê farbowaæ wzajemnie.

fiona45
12-05-2017, 13:42
No mi siê podobaj± jasne i ciemne, akurat my¶lê donicy ozdobnej i ka¿d± w innym miejscu bo mam 4 rogi tarasu a wiêc chcia³am minimum 4 na ka¿d± stronê po jednym. A gdzie ty kupowa³a¶ takie Kany? Czy one siê rozrastaj±?

dana78
14-05-2017, 07:48
kany ko³o domu mog± byæ ró¿ne, rozrastaj± siê, ¿e mo¿na potem je rozsadziæ i mieæ wiêcej. Jak s±siadka nie ma czy znajoma takich, aby da³a to zerknij do sklepu ; https://sklep.swiatkwiatow.pl/kanna/ , gdzie ja czêsto zerkam bo maj± ró¿ne ciekawe okazy, godne uwagi Ka¿dy znajdzie co¶ dla Siebie.

fiona45
18-05-2017, 08:41
Dziêki, zerknê zaraz na ten link, mo¿e znajdê tam inne te¿ ciekawe okazy, bo przyda³y by siê jakie¶ fajne nowe ro¶linki, bo lubiê sadziæ ró¿ne takie i mieæ kolorowe na balkonie, tarasie czy ko³o domu.