PDA

View Full Version : Jakie kany ko這 domu

fiona45
09-05-2017, 10:54
Podobaj mi si u znajomej kany, te takie bym chcia豉 mie. Jakie najlepiej kupi? Co z nimi si robi na zim? Jak piel璕nowa i gdzie najlepiej kupi? Widzia豉m te r騜ne kolory, jak to z tymi kolorami jest- farbuj si wzajemnie?

dana78
11-05-2017, 13:14
Kupuj帷 kany musisz pami皻a, 瞠 musisz mie je gdzie przechowywa, bo na zim si je chowa, tak aby je nie omrozi這. K陰cza kanny to doskona豉 propozycja dla wszystkich mi這郾ik闚 okaza造ch kwiat闚 letnich. 砰we, jaskrawe kolory i fantazyjnie uformowane kwiatostany paciorecznika mog stanowi egzotyczn ozdob rabaty lub du瞠j donicy. Jak b璠ziesz je mie w donicach to nie powinny si farbowa wzajemnie.

fiona45
12-05-2017, 13:42
No mi si podobaj jasne i ciemne, akurat my郵 donicy ozdobnej i ka盥 w innym miejscu bo mam 4 rogi tarasu a wi璚 chcia豉m minimum 4 na ka盥 stron po jednym. A gdzie ty kupowa豉 takie Kany? Czy one si rozrastaj?

dana78
14-05-2017, 07:48
kany ko這 domu mog by r騜ne, rozrastaj si, 瞠 mo積a potem je rozsadzi i mie wi璚ej. Jak s御iadka nie ma czy znajoma takich, aby da豉 to zerknij do sklepu ; https://sklep.swiatkwiatow.pl/kanna/ , gdzie ja cz瘰to zerkam bo maj r騜ne ciekawe okazy, godne uwagi Ka盥y znajdzie co dla Siebie.

fiona45
18-05-2017, 08:41
Dzi瘯i, zerkn zaraz na ten link, mo瞠 znajd tam inne te ciekawe okazy, bo przyda造 by si jakie fajne nowe ro郵inki, bo lubi sadzi r騜ne takie i mie kolorowe na balkonie, tarasie czy ko這 domu.