PDA

View Full Version : wózek dla dziecka, jaki ?


szygi
10-08-2017, 16:29
Witam! Mam pytanko , jaki wózek najlepiej kupić dla dziecka ? Co mi polecacie ? Jest tak wiele firm że sama nie wiem co mam wybrać . czytałam że Bebetto Murano (http://www.smykoland.pl/bebetto-wozek-gleboko-spacerowy-2w1-holland-rama-biala-w33.html) jest rewelacyjny i ma same dobre opinie , któraś z Was go miała ?

mona21
16-08-2017, 12:01
Nie, ale myślę, że lepszym miejscem na takie pytanie będzie portal parentingowy Emaluszki. Tutaj http://emaluszki.pl/ popatrz. Mają i artykuły ciekawe, i forum, na którym możesz podpytać o co chcesz.

enigma
05-10-2017, 10:00
Myślę że najlepszym wózkiem i to w dobrej niewygórowanej cenie cenie jest Amelis Hugo, ma piękne wykończenie, rewelacyjne dodatki, jest dobrze wyposażony i ma to czego potrzebujesz Ty i dziecko żeby wygodnie spacerować

furon
05-12-2017, 06:45
Moim zdaniem lepiej kupić nowy bo nie ma ryzyka że zaraz coś w nim wysiądzie, nie trzeba przecież zaraz kupować wózka za 5-10 tysięcy, ja mam x-landera i jesteśmy z niego bardzo zadowoleni, jest do niego dużo dodatków i jest bardzo funkcjonalny, ma wiele kieszonek i przydatnych schowków oraz wygodny kosz

GummyKammy
07-12-2017, 18:04
Według mnie istnieje tylko jedna, prawidłowa odpowiedź na to pytanie. Najlepszy będzie po prostu dobry wózek wielofunkcyjny. Niedawno na https://moleo.pl/pol_m_DZIECKO_WOZKI_WIELOFUNKCYJNE-1397.html widziałem właśnie sporo taki fajnych wózków, na pewno jeszcze są :)

annamar
03-01-2018, 20:49
Wózek jest bardzo ważny fakt. Ja ostatnio kupiłam taki fajny aspiratorek haxe.pl ponieważ moje dziecko było przeziębione. Szybciej doszło do siebie.

Lesionoow
03-01-2018, 21:10
Oj tak, wózki to podstawa :)

Majka3008
18-05-2018, 20:42
Ja mam z anex z serii discovery i jestem z niego zadowolona. Poręczny, praktyczny i łatwy w obsłudze a do tego fajnie się prezentuje i jest wygodny dla dzidziusia!

lenka52
20-05-2018, 11:44
Ja mam z anex z serii discovery i jestem z niego zadowolona. Poręczny, praktyczny i łatwy w obsłudze a do tego fajnie się prezentuje i jest wygodny dla dzidziusia!
Czytam ostatnio wiele pochlebnych opinii na temat wózków Anex Baby, moja znajoma ma model Sport i jest zachwycona. Czy te wózki sa dostepne w sklepach stacjonarnych w Warszawie ?

ada_90
23-05-2018, 11:58
Wybór wózka jest bardzo ważny. Na pewno warto przemyśleć, jaki kupimy. Wiem, że w salonie BoboWózki na Pańskiej w Warszawie można znaleźć eleganckie wózki. Jest to nowy salon. Mają tam świetne produkty. Może któryś z tych wam się spodoba.

dionizy33
23-05-2018, 13:12
Wybór wózka dla dziecka zawsze jest bardzo trudnym wyborem.

palinek123
24-05-2018, 17:16
Anex jest super! Sama mam z serii Discovery i jestem mega zadowolona!

violet6
24-05-2018, 17:43
3 kółkowy najwygodniej

violet6
24-05-2018, 17:44
bardzo zwinny

lenka52
26-05-2018, 10:29
Zachęcona opiniami kupiłam jednak Anex Baby Sport, wersja 3w1, wygląda świetnie, mam nadzieję, ze tak samo dobrze będzie służył! Na razie czeka na maluszka :)

Megii
30-05-2018, 10:43
Osobiście używam wózka 3w1 i nie wyobrażam sobie w tej chwili innego. Kupując wózek zwróć uwagę z jakich materiałów jest zbudowany, nie powinien być za ciężki i zbyt masywny. Polecam przejrzeć tę ofertę: http://paradisebaby.pl/catalog/cat/wozki_3w1.

ami_dudek
30-05-2018, 11:48
Myślę, że może spodobać się Wam wózek spacerowy chicco (https://4toys.pl/). Znam tę markę i z doświadczenia mogę ją polecić. Taki wózek jest stabilny, bardzo dobrze się go prowadzi. Wydaje mi się, że każdej mamie przypadnie do gustu.

lucy92e
31-05-2018, 15:12
U nas wózek został po pierwszym dziecko, więc z tą kwestią nie ma żadnego problemu. Kupić muszę jeszcze tylko nowy laktator, bo tamten się zepsuł. Myślę, że teraz zdecyduję się chyba na elektryczny. Może jakiś polecicie? Bo ja na razie znalazłam Lakta Electric na stronie http://www.simed.pl/ Tylko on miał fajne funkcje, z tego, co przeglądałam.

Majka3008
29-06-2018, 11:02
Ja kupiłam wózek z anex. Sprawdzona marka przez koleżanki, które bardzo ją chwalą a sam wózek bardzo solidny i bezpieczny. Fajnie się prowadzi, poręczny i praktyczny i ładnie się prezentuje.

lenka52
30-06-2018, 13:03
Ja kupiłam wózek z anex. Sprawdzona marka przez koleżanki, które bardzo ją chwalą a sam wózek bardzo solidny i bezpieczny. Fajnie się prowadzi, poręczny i praktyczny i ładnie się prezentuje.

Ja swojego anexa model Sport już testuję i choć to dopiero początki to myślę, ze dokonałam świetnego wyboru :) Wyróżnia się komfortem, solidnym wykonaniem, świetną amortyzacją i designem:)

palinek123
02-07-2018, 11:12
Myślę, że będziesz z niego zadowolona :) Daj znać jak wrażenia! Jakbym miała wybierać wózek jeszcze raz, to też postawiłabym na Anex :)

annamar
02-07-2018, 14:41
Ogólnie do tych rzeczy warto np. dokupić na pewno aspiratorek, to na pewno się przyda. U mnie się przydało bardzo szybko, mówię o czymś takim: http://haxe.pl/component/ssproducts/product/2718-aspirator-do-nosa-elektryczny-bez-kupowania-dodatkowych-koncowek.html#1-opis, bardzo fajne to jest!

AndziaL
11-07-2018, 13:47
Ja mam anex i jestem z niego bardzo zadowolona! Wygodny, solidny i łatwy w obsłudze a przy tym fajnie się prezentuje;)

barsai
11-07-2018, 17:14
:rolleyes:

enigma
14-12-2018, 06:40
Myślę że najlepszym wózkiem teraz na zimę jest x-lander, ja mam model x-move a siostra rodzi za miesiąc i kupiła tego http://www.kamperki.com/xlander-x-pulse-recenzja/ x-pulse, też jest super, gdybym miała teraz wybierać to sama nie wiem na który bym się zdecydowała

Majka3008
08-05-2019, 15:13
Też postawiłam na anexa i się nie zawiodłam! Wózek daje radę w każdym terenie, lekko się prowadzi i ma dobrą amortyzację! Spacery to prawdziwa przyjemność;)

malamarry
14-05-2019, 12:18
U nas wyborem był cross od Anex, elegancja, bezpieczeństwo i łatwość prowadzenia w jednym :)

WiolaS32
28-05-2019, 12:06
My w przypadku spacerówki kupiliśmy Elia Oslo https://lionelo.com/shop/elia-oslo/ i jeśli będziesz na etapie poszukiwań to zdecydowanie polecam ją sprawdzić bo według mnie to jeden z nielicznych modeli który w zestawie ma wszystko co potrzebne, do tego niedużą wagę i też został bardzo fajnie zaprojektowany oraz wykonany.

JuliaBed
21-06-2019, 14:35
U nas anex sport. Super wygodny i solidny wózek w dobrej cenie;) Jesteśmy z niego zadowoleni.

gasella
25-06-2019, 16:22
Fajne ale ja wolę x-landera, jak dla mnie mają ładniejsze kolory i masę fajnych bajerów a przy tym to bezpieczne i bardzo wygodne wózki

nadia_54
27-06-2019, 11:31
Przede wszystkim - oglądać wózki stacjonarnie :) zamówić można online, ale warto wcześniej się im przyjrzeć w sklepie :) Ja nie kupiłabym wózka wielofunkcyjnego, bo są dość nieporęczne i cięższe. Kupiłam osobno spacerówkę z której jestem bardzo zadowolona. Dokładniej jest to wózek spacerowy Julie z firmy Lionelo. Bardzo lekki, waży około 6 kg. Jeśli będziesz szukać lekkiej spacerówki to sprawdź sobie ten naprawdę warto :)

misia01
27-06-2019, 23:49
Ja też mogę spacerówki z firmy Lionelo - my akurat mamy ten model https://lionelo.com/shop/elia-oslo/, lekki i wygodny do prowadzenia :) no i fajnie wygląda ;)

Nanka
05-07-2019, 11:34
Przede wszystkim - oglądać wózki stacjonarnie :) zamówić można online, ale warto wcześniej się im przyjrzeć w sklepie :) Ja nie kupiłabym wózka wielofunkcyjnego, bo są dość nieporęczne i cięższe. Kupiłam osobno spacerówkę z której jestem bardzo zadowolona. Dokładniej jest to wózek spacerowy Julie z firmy Lionelo. Bardzo lekki, waży około 6 kg. Jeśli będziesz szukać lekkiej spacerówki to sprawdź sobie ten naprawdę warto :)

Mam Julie z Lionelo od kilku miesięcy, dobry wózek za rozsądna cenę. Przede wszystkim bardzo lekki a to jest wazne i trzeba przyznac niezle wyglada ;)

ireczka
23-10-2019, 07:00
my mamy wózek anex e type, moim zdaniem nie ma sobie równych jeśli chodzi o koła czy gondolę, a to było dla mnie najważniejsze, polecam

Majka3008
12-12-2019, 14:25
Też zdecydowałam się na model e/type z anexa i bardzo sobie go chwalę. Funkcjonalny, łatwy w obsłudze, lekko się prowadzi a gondola faktycznie świetnie chroni maluszka:)

zosiaphm
18-01-2020, 15:59
:rolleyes: :rolleyes:

JuliaBed
19-01-2020, 13:37
U mnie również anex z tym, że m/type:) Super mi się sprawdza, dużo go używamy i jeszcze nigdy nas nie zawiódł. Wygodny, zwrotny a przy tym łatwy w obsłudze i bezpieczny.

ireczka
24-01-2020, 09:03
U mnie również anex z tym, że m/type:) Super mi się sprawdza, dużo go używamy i jeszcze nigdy nas nie zawiódł. Wygodny, zwrotny a przy tym łatwy w obsłudze i bezpieczny.
brałam go pod uwagę, jednak e type bardziej był dostosowany do moich gabarytów i wzrostu :-)

lisek
24-01-2020, 16:03
ja kupiłam anexa m type i jestem nim zachwycona prowadzi się go przyjemnie i lekko, koła duże przejadą kazda nawierzchnię, gondola duża i wygodna , bardzo łatwo się wypina, i piękinie wygląda

lenka52
24-01-2020, 19:12
ja kupiłam anexa m type i jestem nim zachwycona prowadzi się go przyjemnie i lekko, koła duże przejadą kazda nawierzchnię, gondola duża i wygodna , bardzo łatwo się wypina, i piękinie wygląda

Zgadzam się, ze Anex m/type to niezawodny wózek. Jeśli ktoś kojarzy to jest to
zmieniona, unowocześniona i ulepszona wersja znanego dawnego modelu SPORT, którego notabene również byłam fanką:) Model ten jest niezwyle funkcjonalny i prosty w obsłudze, a jednocześnie bardzo bezpieczny i wygodny dla maluszków:)

Jaane
25-01-2020, 19:52
Zawsze można rozważyć stosowanie chusty albo nosidła :)

Vigga
26-01-2020, 20:54
Ja właśnie nosiłam w nosidle, bardzo mi to pomogło zrzucić nadmiarowe kilogramy po ciąży

mela85
27-01-2020, 08:55
anex e type dla mnie najlepszy wybór, bardzo zgrabny wóżek, gondola posiada dosyć dużo miejsca dla maluszka , stelaz mocny , koła pompowane przejadą kazda nawierzchnie, prowadzi się miło i przyjemnie, zajmuje mało miejsca , no i wygląda bardzo pięknie

Oliwkaaa
30-01-2020, 19:42
Też mam e/type z anexa i jestem z niego bardzo zadowolona:) Wygodny, poręczny, super się sprawdza na każdym terenie:)

matami
13-02-2020, 09:27
:rolleyes:

Magda Be
13-02-2020, 11:00
Wózek to jedna sprawa ale co z podróżowaniem w aucie ? Tutaj potrzebny jest fotelik samochodowy. Co powiesz o takim modelu Maxi Cosi Pearl Pro 2 (https://www.babyland.pl/pl/product/97576,maxi-cosi-pearl-pro-2-i-size-fotelik-0-18kg) ? Kupno fotelika warto dobrze przemyśleć.

AndziaL
23-02-2020, 16:32
Zawsze można rozważyć stosowanie chusty albo nosidła :)

U mnie akurat chusta się nie sprawdziła. W grę wchodził tylko wózek. Jeżdze anexem m/type i jestem zadowolona. Zwrotny, poręczny, wszędzie bez problemu się z nim dostanę.

lisek
23-02-2020, 19:36
jaki bezpieczny i wygodny dla dziecka , mogę polecić ci wóżek anex m type , jest bardzo zgrabnym , łatwym w składaniu, bardzo lekko si eprowadzi koła zwrotne duże na kazdą nawierzchnie

ireczka
25-02-2020, 07:08
Zawsze można rozważyć stosowanie chusty albo nosidła :)
nie zawsze się sprawdzaja. Sama mam chustę, ale nie wyobrazam sobie zycia bez wozka, u nas mamy anex e type i sprawdza się znakomicie

Majka3008
24-03-2020, 13:22
Też mam e/type z anexa i jestem z niego bardzo zadowolona:) Wygodny, poręczny, super się sprawdza na każdym terenie:)

Też mam ten model. Zamawiałam całkiem niedawno, z racji sytuacji przez internet i jestem zadowolona;) Solidny, bezpieczny, starannie wykonany;)

ireczka
25-03-2020, 08:01
my na szczescie mamy podwórko, to sobie ciutkę wychodzimy wlasnie w wozku w anexie, ale nigdzie dalej

gasella
16-04-2020, 12:00
Też nie wychodzę na razie nigdzie dalej ze swoim maleństwem bo się po prostu boję o siebie i o niego. Mam x-landera którego bardzo szczegółowo opisała ta http://www.kamperki.com/xlander-x-pulse-recenzja/ blogerka i też jest nim zachwycona tak jak ja :)

Aneta
28-04-2020, 19:13
Tutaj fajne i tanie wózki dziecięce (https://babyzilla.pl/wozki-dzieciece) znajdziesz, nie ma co przepłacać, bo wszystkie są już teraz na dobrym poziomie. Teraz coraz więcej wychodzimy, ale od jutra pogoda ma się popsuć :(

Patena
01-05-2020, 22:31
Moim zdaniem warto zastanowić się nad zakupem wózka używanego. Nowe wózki są bardzo drogie a nieraz w serwisach ogłoszeniowych można znaleźć wózki dla dzieci używane (https://pokato.pl/dla-dzieci) w naprawdę idealnym stanie. Takie wózek jak się wypierze to wygląda jak nowy. Moim zdaniem opcja do rozważenia. Przy dziecku każda kasa się przyda a na wózku naprawdę da się sporo zaoszczędzić.

AnitaT
04-05-2020, 13:22
my na szczescie mamy podwórko, to sobie ciutkę wychodzimy wlasnie w wozku w anexie, ale nigdzie dalej

A no właśnie, niby sezon spacerowy ale poszaleć się nie da;/ My na szczęście też mamy podwórko więc korzystamy na maxa;) A co do wózka to również anex, e type i fajnie nam się sprawdza.

ireczka
06-05-2020, 09:03
A no właśnie, niby sezon spacerowy ale poszaleć się nie da;/ My na szczęście też mamy podwórko więc korzystamy na maxa;) A co do wózka to również anex, e type i fajnie nam się sprawdza.
teraz jak można wszędzie jeździć, to doceniam mojego anexa choćby po przejażdżce po lesie, sprawdził się w 100%

lenka52
09-05-2020, 16:25
teraz jak można wszędzie jeździć, to doceniam mojego anexa choćby po przejażdżce po lesie, sprawdził się w 100%

O tak, mój Anex m/type świetnie sprawdził się w tych trudnych czasach, gdzie trzeba bardziej spacerować na odludziach.... Pochłaniacz wstrząsów spisuje się na medal!

Martyna28
20-06-2020, 15:01
Ja postawiłam na anex l/type i jestem zadowolona! Bardzo wygodny i poręczny. Duże zwrotne koła i dobra amortyzacja dzięki czemu lekko się prowadzi poza tym jest łatwy w obsłudze;)

enigma
22-06-2020, 11:07
Tak, te wszystkie cechy które wymieniłaś są chyba najważniejsze i mój x-lander je posiada, dodam tylko że jest lekki i można go bez problemu składać i rozkładać nawet jedną ręką. To jest bardzo przydatna zaleta bo ja zwykle trzymam dziecko jedną ręką a drugą wyjmuję wózek z bagażnika i rozkładam

lisek
15-07-2020, 18:17
Wózek dla dziecka jest bardzo ważnym zakupem, musi być wygodny dla dziecka tak i dla mamy w użytkowaniu, ja mam Anex m type i z czystym sumieniem polecam ten wózek, jest wygodny bezpieczny , posiada mocny i stabilny stelaż, jest wózkiem bardzo solidnym, bardzo lekko się prowadzi, koła zdają egzamin na kazdej nawierzchni

mela85
19-07-2020, 12:52
Ja mam z anex model m type i jestem z niego zadowolona. Poręczny, praktyczny i łatwy w obsłudze a do tego fajnie się prezentuje i jest wygodny dla dziecka

andrzejwnyk1
27-07-2020, 14:05
Najlepiej taki, żeby było dziecku wygodnie.

angelo10
04-08-2020, 08:54
dodatkowo warto jeszcze kupić leżaczek dla malucha https://erli.pl/produkt/lezaczek-bujaczek-18kg-muzyka-kidwell-tumi-gwiazdy/70399 z pewnoscią bedzie się swietnie bawił :)

Adelle
05-08-2020, 19:13
ja mam spacerówkę firmy easygo quantum air. zobacz w google jakie ma opony i amortyzację a wtedy zrozumiesz czemu ten model wybraliśmy. szczególnie w tej cenie ;)

enigma
08-08-2020, 20:02
A ja kupiłam spacerówkę x-fly, taką specjalnie na wyjazd, leciutką, która może spokojnie być zabrana do samolotu a jest wygodna dla dziecka i daje radę nawet w trudniejszym terenie. Dotąd mi wystarczała ta od x-landera 2w1 bo też jest super

kiki998
21-08-2020, 22:17
jak szukacie czegoś nowoczesnego a jednoczesnie funkcjonalnego i nadającego się na każdy teren to polecam AXO ( z firmy Cavoe). Mamy go od tygodnia no i jest kapitalny! lekko się podbija, ma mocne koła, amortyzacja robi swoje. no i sam wygląd robi wrażenie :)

figa
31-08-2020, 09:36
kiki998 też rozważałam zakup AXO ale ostatecznie zdecydowaliśmy się na ten nieco mniejszy model OSIS ( do 15 kg a nie do 22 jak AXO). I tak jestem zachwycona, jakość wykonania pierwsza klasa. na duży plus niska waga i kompaktowość.

Amela22
08-09-2020, 15:31
My mamy anex e/type i jestem zadowolona. Wygodny, solidny, poręczny i zgrabny, dobrze sobie radzi na każdym terenie;)

enigma
23-09-2020, 09:33
Myślę że tak samo wygodny a może nawet bardziej solidny jest wózek x-lander, zawsze ma wysokie oceny wśród mam i zajmuje wysokie miejsca w rankingach najlepszy i najbezpieczniejszych wózków

kframi
23-09-2020, 14:57
Należy wybrać wygodny wózek zarówno dla mamy, jak i jej dziecka.

Kostka
02-10-2020, 07:16
Z pewnością powinien być wygodny dla dziecka i dla matki.

Milena777
07-10-2020, 08:35
Najlepiej drogi. Im droższy wuzek tym lepiej. Tak ja to widzę.
________________________-
Dyplomowe prace po angielsku - blog (http://pracemagisterskie.szczecin.pl/o-nas/)

lenka85
10-10-2020, 15:43
My posiadmy wózek firmy Anex i śmiało mogę powiedzieć że to wóżek godny polecania, jest wózkiem bardzo mocnym stabilnym bezpiecznym wygodnym dla dziecka tak jak i dla mamy.

enigma
21-10-2020, 11:50
Fajnie się tak podzielić opiniami na temat wózka, cieszę się że Wasz wózek spełnia Wasze oczekiwania ale ja ze swojego x-landera też jestem bardzo zadowolona, spisuje się doskonale w każdej sytuacji i w każdym terenie i jest bardzo ładny

Karola12
22-10-2020, 09:26
Jeśli chodzi o wózek to mogę podpowiedzieć, że na początek będzie dobry ten z pompowanymi kołami i amortyzacją. Dobrze się go prowadzi i użytkuje, a szczególnie jeśli chodzi o takie maleństwo. Ważna jest też wyprawka dla noworodka http://4kidspoint.pl/1172-wyprawka-dla-noworodka. Dobrze jest zadbać na początku o wszystko, tak, żeby niczego nie zabrakło.

sunka
26-10-2020, 14:30
sluchajcie prawda jest taka, ze każda z nas ma jakieś tam swoje konkretne potrzeby i szuka wózka, który będzie je spełniał. ja kupiłam wózek AXO z Cavoe - typowo w teren, ze świetną amortyzacją, kołami z całorocznym bieżnikiem. No i mam pewność, ze starczy nam na cały okres użytkowania bo jest dla dzieci do 22 kg :)

figa
28-10-2020, 11:12
dostępnych modeli jest cała masa, każdy znajdzie coś dla siebie :) ja postawiłam na markę Easy Go i model Quantum Air. ma pompowane koła i bardzo szerokie siedzisko, teraz na zimę gdy dojdą grubsze kurtki czy kombinezony na pewno będzie wygodniej niż w takim wąskim siedzisku.

elnora66
04-12-2020, 12:49
Należy kupić wózek wygodny zarówno dla dziecka jak i dla rodziców.

gasella
18-12-2020, 10:37
Zgadzam się! Ja chciałam żeby wózek posłużył mi przez kilka lat dokąd maluch z niego nie wyrośnie żeby nie kupować kilku wózków tylko jeden ale wielofunkcyjny, wybrałam x-lander i powiem że używamy go już rok a nadal wygląda jak nowy, teraz wiem jedno, jak kupować używany to też tylko x-lander bo jest po prostu nie do zdarcia

AnitaT
21-12-2020, 16:59
My zdecydowaliśmy się na anex e/type i jestem zadowolona. Jest wygodny, poręczny i solidny. Lekko się prowadzi i jest łatwy w obsłudze.

kiki998
13-01-2021, 10:37
dostępnych modeli jest cała masa, każdy znajdzie coś dla siebie :) ja postawiłam na markę Easy Go i model Quantum Air. ma pompowane koła i bardzo szerokie siedzisko, teraz na zimę gdy dojdą grubsze kurtki czy kombinezony na pewno będzie wygodniej niż w takim wąskim siedzisku.

no to fakt zgodzę się co do easy go -fajne, niedrogie wózki, bardzo porządnie wykonane. my mamy tą spacerówkę minima plus w rózowym odcieniu - swietna! lekka, zwrotna, ze sporym koszem na zakupy :)

kinnia
15-01-2021, 14:48
To jak już wybierzecie konkretny wózek to warto jeszcze dokupić do niego jakiś ciepły kocyk, który sprawdzi się o każdej porze roku :) w sklepie MIMINU znajdziecie ich całkiem sporo https://store.miminu.pl/pl/. W ich asortymencie znajdziecie też pościele, kołderki czy całe zestawy wyprawkowe. Super jakość, niewygórowana cena, bardzo sprawna realizacja zamówień.

lenka85
02-02-2021, 13:33
Ja mam z anex model e type i jestem z niego zadowolona. Poręczny, praktyczny i łatwy w obsłudze a do tego fajnie się prezentuje i jest wygodny dla dzidziusia!

enigma
05-02-2021, 09:35
Na pewno wiele zależy od tego gdzie będziesz użytkowała wózek ale wcale nie musisz kupować jakiegoś drogiego za naście tyś. żeby był ok, ja mam x-landera i cieszę się że go kupiłam, łatwo się nim manewruje i jest bardzo praktyczny

JuliaBed
15-03-2021, 14:13
Ja mam e/type z anex i sobie go chwalę. Jest Wygodny i solidny, ma dobrą amortyzację i zwrotne koła a przy tym jest łatwy w obsłudze.

Kamilla36
15-03-2021, 22:31
Dla mnie tak naprawdę najważniejsza jest amortyzacja, więc wybrałam Cavoe Axo, który przy okazji oczarował mnie swoim nowoczesnym designem. Mogę z nim pójść naprawdę wszędzie, więc wózek zdecydowanie warty uwagi.

gasella
20-04-2021, 11:51
Ja też jestem do swojego x-landera bardzo przywiązana, to też śliczny, bajerancki, bardzo modny wózek który można kupić w modnych teraz kolorach a do tego jest funkcjonalny i bardzo łatwy do składania i rozkładania, można go prowadzić jedną ręką, ma też doskonałą amortyzację

DariaM11
11-12-2021, 16:33
Akurat jeżeli chodzi o wybór dobrego wózka spacerowego lekkiego i funkcjonalnego to sama polecam sprawdzić Euro-Cart Volt Pro Powder Pink http://zdrowiaczar.pl/wozek-spacerowy-eurocart-volt-pro-powder-pink-p-3345.html według mnie super opcja, ponieważ waży mniej niż 8 kg więc bez kłopotów można go znieść z wyższego piętra, można go używać od urodzenia dziecka aż do wagi 22 kg, w zestawie jest moskitiera i praktyczna torba transportowa.

Nusiek11
11-12-2021, 22:18
U mnie ekstra sprawdza się wózek Riko Basic. Najlepsze jest, że kosztował niecały tysiąc, a służy przez całe wózkowanie, jest solidnie wykonany i ma naprawdę fajną amortyzację.

Paulisss
13-12-2021, 17:58
aktualnie jet ogromny wybór różnych modeli wózków, zajrzyj sobie na stronę https://mamaija.pl/wozki-dzieciece/wozki-blizniacze.html i zobacz co aktualnie polecają, myślę że znajdziesz tam odpowiedni model