PDA

View Full Version : Wyjątkowe wyposażenie


mozajka
16-10-2017, 09:43
Kobiety natrafiłam na ciekawą ofertę - chodzi o ręczniki Hammam tutaj https://kapps-store.pl/kategoria-produktu/lazienka/reczniki-hammam/. To dla mnie nowość, bo zazwyczaj kupowałam tradycyjne, prostokątne i dostępne wszędzie ręczniki. Przy tej okazji chciałam zapytać was o wystrój waszych wnętrz. Ile w nich rozwiązań odbiegających od tradycyjnych?

Tymcia
18-02-2019, 11:56
Ale te ręczniki wydają się dość cienkie. Czy na pewno dobrze wycierają? Bo dla mnie to to jest najistotniejsze rzecz, gdy wybieram ręcznik. By po wytarciu czuć, że skóra jest sucha.

anielina
19-02-2019, 08:23
Miałam kiedyś takie turecki ręczniki - dostałam, na prezent. Jak dla mnie nie za bardzo sie sprawdził. Wolę grube, frotowe ręczniki. Przyjemniej się nimi wycierać i niż takim cienkim ręczniczkiem.

Noria
19-02-2019, 09:40
Jeśli chodzi o ręczniki, to też jestem tradycjonalistką. Gruby, porządny ręcznik to podstawa w łazience. A jak ktoś chce by ręcznik był także ozdobą, to przecież teraz można ręczniki kupić w każdym kolorze i o różnym wzorze. Choć dla mnie najlepsze są białe ręczniki - mogę je spokojnie uprać w wyższej temperaturze, no i tak naprawdę białe pasują do każdego wnętrza i zawsze są modne. A co do sklepu, gdzie kupuję ręczniki, to ostatnio kupowałam je przez internet na stronie - https://tekstyliowo.pl/. Są tam ręczniki hotelowe o wysokiej jakości - świetnie się piorą i są bardzo chłonne.