PDA

View Full Version : hydraulik warszawa


Beata Wilkowska
03-11-2017, 07:39
Sprzątając łazienkę zauważyłam że mi kapie spod prysznica strasznie się przestraszyłam a goście za trzy godziny , szybko zadzwoniłam do koleżanki podała mi namiar na http://www.aginstalacje.waw.pl/hydraulik-pogotowie-uslugi-hydrauliczne.php

Mikaela
26-11-2017, 14:54
Miałam podobna sytuacje i ratował mnie dobry hydraulik.zlublina.pl (http://hydraulik.zlublina.pl/), który w lot zrozumiał moją sytuacje i natychmiast przybył z pomocą. Na całe szczęście to tylko uszczelki puściły. Szybko sie z tym uporał. A ja odetchnęłam z ulgą.

Ajlar
27-02-2018, 11:18
Znalezienie dobrego hydraulika to niezłe wyzwanie. U mnie jak zatkała się kanalizacja to dwie ekipy nie mogły dac rady. Dopiero po wezwaniu panów z firmy http://udroznienie.waw.pl/ udało się odblokować kanalizację. Jednak co fachowcy to fachowcy. Na takiej pracy trzeba się naprawdę znać.

mczay
22-05-2018, 23:56
Nie wiem, do jakiego typu prac poszukujesz hydraulika, jednakże jeśli mają one związek z niedrożną kanalizacją rozważ skorzystanie z oferty firmy https://www.stankan.pl/ specjalizującej się w rozwiązywaniu wszelkich problemów związanych z kanalizacją...

radosna
31-08-2018, 14:24
Beato i co, spisali się? Ja w Sosnowcu znalazłam hydraulików z powołania dzięki wpisowi http://www.lubliniecprojekty.pl/problemy-z-hydraulika-w-sosnowcu/ , który pokazał mi syn. To mądry chłopiec Dzięki niemu obyło się bez zalania mieszkania sąsiadów, czy późniejszych tłumaczeń. Myślę, że każdy powinien się z tym artykułem zapoznać.

Witkowa
05-04-2019, 09:32
Jeśli z kolei ktoś z Was potrzebowałby nagłej pomocy hydraulika na terenie Wrocławia lub w okolicach, to polecam skontaktować się z firmą JOT-KA. Na stronie https://jotka-hydraulik.pl/awarie-hydrauliczne/ możecie zapoznać się z ich pełną ofertą, znajdują się tam również dane kontaktowe do firmy. Warto zajrzeć :)

jjusti18
23-04-2019, 17:41
A czy ktoś z was ma doświadczenie z serwisem https://www.hydropomoc.pl/hydraulik-legnica/ ? Jak nie to warto byłoby tam rozglądnąć się za dobrymi fachowcami? A słyszałam, że tam najszybciej można otrzymać pomoc wykształconych i doświadczonych hydraulików. Także moim zdaniem warto byłoby nawiązać z nimi kontakt.