PDA

View Full Version : Kosmetyki naturalne od Eldan Cosmetics


majka34
07-12-2017, 22:08
Szukam kosmetyków naturalnych. Dużo słyszałam dobrego o kosmetykach Eldan. Czy ktoś z was kupuje lub kupował kosmetyki naturalne od Eldan Cosmetics? Jestem ciekawa waszej opinii na ich temat. Z tego co czytałam to kosmetyki godne uwagi i warto je kupować. Ale mało jest opisane to wszystko, może wy macie jakieś argumenty na ich temat i podzielicie się?

kinnia
18-12-2017, 18:30
Kochana jeśli jeszcze ich nie próbowałaś to czas najwyższy :) Ja używam regularnie odkąd je odkryłam czyli już jakiś dobry rok. Naturalny skład i duża skuteczność. Zresztą wypróbuj sama to sama się przekonasz :)

figa
19-12-2017, 05:43
kurczę aż wstyd się przyznać, ale pierwszy raz słyszę o tej marce heh. Jak mają naturalny skład to już mi się podobają hehe. Możesz kinnia polecić coś dobrego dla skóry tłustej i ogólnie mega problematycznej ( trądzik itd ) ?

kinnia
20-12-2017, 06:57
figa na początek przetestowałabym krem Idrapure Oil Free Hydrating, generalnie nie zatyka porów i jest przeznaczony do cery tłustej i trądzikowej. Ma dobry skład ( pantenol, wit A i E, ekstrakt z szałwii czy wyciąg z grasicy ). Przywróci Ci odpowiednią gospodarkę sebum :)

tobiz
20-12-2017, 22:14
szczerze powiedziawszy o tej firmie nie słyszałam, ale jestem otwarta na nowości więc pewnie i je przetestuję :) od siebie polecę Ci z kolei koreańskie produkty firmy Benton, zwłaszcza linię ze śluzem ślimaka w składzie :) skóra po nich jest naprawdę gładka i świeża a co najważniejsze, ich kremy nie powodują podrażnień :)

figa
21-12-2017, 06:29
dzięki za odpowiedzi :) Te kosmetyki Eldan brzmią bardzo sensownie no i skład niczego sobie więc na pewno wypróbuję :)

enigma
04-01-2018, 14:34
Lubię naturalne kosmetyki ale nie ograniczam sę do używania tylko takich, lubię wiele innych marek, także bielendę, mają rewelacyjne maseczki żelowe, używam hydro booster jelly mask

figa
22-01-2018, 09:07
Ja zaraz po świętach kupiłam sobie na próbę ten krem Idrapure Oil Free Hydrating i dodatkowo tonik Acnevect Purifying Lotion. Rewelacja! Nie dość, że skład super ( kwas mlekowy, wyciąg z mięty pieprzowej ) to jeszcze ten lotion skutecznie usuwa makijaż i zanieczyszczenia. Lekko się pieni i już widzę, że starczy na długo bo jest bardzo wydajny.

kinnia
23-01-2018, 09:37
fajnie figa, że jesteś zadowolona :) Ja teraz z siostrą będę kupować kurację intensywne odmłodzenie dla mamy z okazji 50 urodzin. Wiadomo, że taka cera ma swoje potrzeby i dobre kosmetyki potrafią zdziałać cuda.

elabarbara
19-02-2018, 13:20
Ja jeszcze nie wypróbowałam tych kosmetyków, ale spróbuję. Szukam kosmetyków na naturalnych składnikach bo mam skórę wrażliwą. Znalazłam sklep gdzie można kupić mydła ręcznie robione, olejki do ciała, balsamy https://www.herbisarium.pl/ jestem ciekawa jak sprawdzają się. Czy ktoś może ma te kosmetyki ? Jak są wasze opinie ?

kobietka_10
24-04-2018, 20:43
U mnie to one się akurat nie sprawdziły, musiałam szukać innych kosmetyków i tak trafiłam na Cetaphil. O wiele lepiej moje ciało je zaakceptowało balsam https://www.cetaphil.pl/107/cetaphil-md-dermoprotektor/ , moja skóra szybko go 'pochłania' i daje efekt długotrwałego nawilżenia.

ada_90
06-07-2019, 15:15
Na próbę można wybrać jakiś jeden kosmetyk danej firmy i przetestować czy też będzie dobry do naszego typu skóry. Mam krem witminowy do ciała HB i teraz już tylko stawiam na naturalne produkty. Nawilżenie jest dla mnie ważne i ten kosmetyk mi się sprawdza.