PDA

View Full Version : Program do obsługi gabinetu


marlenkaa
18-05-2018, 15:52
Witam! Proszę Was o poradę . Chcemy usprawnić działanie naszego gabinetu kosmetycznego . Myślimy nad tym aby zainwestować w taki program , który pomoże nam w obsłudze terminarza wizyt oraz zapisów on-line. Co myślicie o takim programie www.gabi.net.pl .

Witkowa
01-12-2021, 07:40
A czy ktoś z Was prowadzi może własny gabinet lekarski? Jeśli tak, to jak wygląda u Was przechowywanie dokumentacji medycznej (https://www.rsqdoctor.com/) Waszych pacjentów? Czy robicie to w wersji elektronicznej? Jeśli tak, to jakich programów do tego używacie?

MajaU
23-02-2022, 20:20
Na pewno warto temu poświęcić więcej uwagi, aby przede wszystkim wybrać program który przede wszystkim skutecznie usprawnia kolejne procesy, obieg dokumentów medycznych, czy też właśnie uzupełniania wszystkich danych wraz z wystawianiem e-recept. My tutaj zdecydowaliśmy się na wprowadzenie programu Comarch MedNote który również ma interakcje leków czy też możliwość elektroniczne zwolnienia lekarskie. Idzie to dużo sprawniej kiedy wszystko jest pod ręką :)

Wera
24-05-2022, 19:53
Odnośnie platformy medycznej dla gabinetu lekarskiego postawiłam na Klinika24 https://klinika24.pl/ ułatwia skuteczny i bezpieczny obieg dokumentów, umawianie wizyt z powiadomieniami czy też opcję wystawiania e-recept z bazą wszystkich leków. Do tego wizytówka i integracja z apką mojezdrowie24 dzięki której też dodatkowo udaje mi się pozyskać nowych zadowolonych pacjentów. Pozdrawiam!