PDA

View Full Version : Laserowe usuwanie włosów w Gdyni


Perspectiva
06-06-2018, 10:24
HEJ! czy znacie możę jakąś miejscówke gdzie można wydepilować swoje ciało ale w Gdyni? Szukam i szukam i znalazlam jedna placówke, ale mają same złe opinie ;(

BeatkaPola
12-06-2018, 14:33
oczywiscie - w gdyni jest np. clinica kosmetologica (bardzo polecana placówka przez kobiety i nie tylko), ja tam depilowalam pachy, wystarczyly 3 zabiegi i problem z głowy (:. Pisalam do nich tutaj http://vectusgdynia.pl/kontakt/, oni sie mieszczą na ul. Powstania Styczniowego 22/2a.

emelowa
27-07-2018, 08:03
Śmiało możesz udać się do Clinica Cosmetologica w Gdyni, robiłam tam już pachy i okolice bikini, teraz zapisałam się na nogi. bo naprawdę efekt jest super! Oni mają ten super leser Vectus

himey
08-08-2018, 13:21
Śmiało możesz udać się do Clinica Cosmetologica w Gdyni, robiłam tam już pachy i okolice bikini, teraz zapisałam się na nogi. bo naprawdę efekt jest super! Oni mają ten super leser Vectus

A czy to nie jest jakieś inwazyjne? I boli bardzo? Czytam coraz więcej pozytywnych opinii i chyba się wybiore.

emelowa
23-08-2018, 13:06
A czy to nie jest jakieś inwazyjne? I boli bardzo? Czytam coraz więcej pozytywnych opinii i chyba się wybiore.

Nie, przynajmniej nic mi nie wiadomo o tym, żeby było. U mnie to całkiem łagodnie poszło, tylko takie ciepło czułam. Wiem, że niektórzy odczuwają jakiś tam ból, coś jak przy wyrywaniu brwi i wtedy można sobie zastosować krem znieczulający.

molly
27-08-2018, 19:37
Taki zabieg jest na prawdę całkowicie bezbolesny?

emelowa
28-09-2018, 11:45
Taki zabieg jest na prawdę całkowicie bezbolesny?

Słuchaj, jak jesteś wrażliwa na ból no to możesz coś tam odczuwać, koleżanka mówiła o takim mocniejszym uczuciu ciepła, u mnie to nic, zero bólu i u większości tak samo jest, bo te urządzenie dobiera samo moc do pacjenta.

sekunda
06-10-2018, 22:17
Czy coś takiego jest bezpieczne? Zastanawiam się nad podobnym zabiegiem - chcę rozważyć wszystkie plusy i minusy.