PDA

View Full Version : Wybór dobrej jakości drzwi wewnętrznych oraz okien - Poznań


KarolaaW
08-08-2018, 23:51
Hej kobitki :)
Potrzebuję Waszej pomocy w zakresie wyboru odpowiedniej firmy w Poznaniu, gdzie będę mogła znaleźć dobrej jakości produkty oraz poradzić się podczas wyboru stolarki okiennej oraz drzwiowej i do tego ważne aby również zajmowali się wykonaniem późniejszego montażu. Możecie mi kogoś w tym zakresie polecić? Pozdrawiam i z góry dziękuję!

Malwinka27
10-08-2018, 13:31
W Poznaniu z własnego doświadczenia mogę polecić Ci wybór firmy Domega, która rzeczywiście dba o profesjonalizm obsługi znającej doskonale ofertę oraz dane techniczne produktów. Do tego konkurencyjne ceny i również sprawnie wykonany montaż w naszym przypadku tylko stolarki okiennej do którego nie można się przyczepić, ponieważ nie pozostawili żadnych nieszczelności, czy niedoróbek.

OlaK
13-08-2018, 18:23
Zgadzam się z moją poprzedniczką, akurat jeżeli chodzi o wybór dobrej jakości rozwiązań w zakresie okien jak i drzwi to tutaj firma Domega znacząco wyróżnia się zestawieniem oferty wyłącznie na podstawie topowych producentów. Do tego można liczyć na wsparcie podczas wyboru oraz naprawdę rzetelnie wykonany montaż, bo w naszym przypadku pomimo mijających lat żadne nieszczelności się nie pojawiły :)

PaulinaW
22-08-2018, 22:15
Ja o nich słyszałam i w przyszłym roku mamy również plan aby przeprowadzić wymianę całej stolarki okiennej i drzwi na parterze i pierwszym piętrze domu właśnie przy współpracy z Domega i liczę, że jeszcze trafimy na jakąś ciekawą obniżkę ze względu na zakres działań :)

Wera
29-08-2018, 09:50
Ja niestety nie jestem z tych okolic, ale jak widzę masz już sprawdzoną firmę od moich poprzedniczek. Natomiast chętnie poznam twój ostateczny wybór również w zakresie producenta okien jak i drzwi. Pozdrawiam i trzymam kciuki za udaną realizacje!

dementor
30-08-2018, 17:10
teraz to wiekszosć stara się by dobre byly by byli kilneci ;p

MajaU
02-10-2018, 09:10
Starać się można, ale też musi za tym iść odpowiednio duże doświadczenie zarówno jeśli mówimy tutaj o obsłudze klienta jak i wykonywanych realizacji montażu. Domega na rynku jest od ponad dwudziestu lat, także doskonale zna realia, potrzeby klienta oraz producentów, także nie znajdziemy i nich na pewno produktów niskiej jakości w wysokich cenach.

KarolaaW
02-10-2018, 09:14
Super, że mogłam na Was liczyć! Dziś sobie sprawdzę jak to u nich wygląda na stronie i od razu spiszę sobie dodatkowe pytania, żeby o niczym nie zapomnieć. Trzymajcie kciuki, ja na pewno zdam Wam relację jak przebiegła cała realizacja.

zelma
18-10-2018, 10:12
Skontaktuj się z firmą http://www.starefutryny.pl/ . Możesz u nich zamówić drzwi, które zabudują Ci na starych futrynach ościeżnicami nakładkowymi albo zamontują skrzydła na stare futryny. Zaleta jest przystępna cena i brak dodatkowych remontów, dzięki czemu takie rozwiązanie sprawdza się nawet w przypadku świeżo remontowanych mieszkań.

Malwinka27
29-10-2018, 06:47
Super, że mogłam na Was liczyć! Dziś sobie sprawdzę jak to u nich wygląda na stronie i od razu spiszę sobie dodatkowe pytania, żeby o niczym nie zapomnieć. Trzymajcie kciuki, ja na pewno zdam Wam relację jak przebiegła cała realizacja.

Nie ma za co i oczywiście czekamy na Twoje opinie jak tam przebiegła cała realizacja. Trzymam kciuki i obyś uzyskała jak najlepszą cenę, pozdrawiam!

Witkowa
07-11-2018, 07:24
Jeśli natomiast kogoś z tego rejonu interesowałyby okna aluminiowe lub okna PCV Poznań (http://www.domatus.pl/pl/) ma czołowego producenta tego typu wyposażenia - firmę Domatus, która działa na rynku już od 17 lat. Ich wieloletnie doświadczenie sprawia, że oferowane przez nich okna są bardzo wysokiej jakości i dzięki temu mają oni sporo zadowolonych klientów. Polecam :)