PDA

View Full Version : Kierunek opiekun medyczny - szkoła policealna


KarolaaW
10-08-2018, 22:38
Cześć,
Chciałam Was zapytać jaką szkołę policealną możecie mi polecić, aby mogła dokształcić się na kierunku opiekun medyczny, ponieważ chciałabym zdać egzamin kwalifikacyjny i pójść zawodowo właśnie w tym kierunku. Co sądzicie, warto?

OlaK
14-08-2018, 17:33
A skąd dokładnie pochodzisz, poniewaz to jest wazny wyznacznik tego jaką szkołę można polecić w tym kierunku. Ja mieszkam w Warszawie i na kierunku Opiekun Medyczny uczyłam się w szkole policealnej Cosinus z czego jestem naprawdę zadowolona. Mają dobrze przygotowane sale do nauki, super nauczycieli którzy są chętni do przekazywania wiedzy i też zupełnie nic mnie to nie kosztowało, poniewaz ten kierunek jest u nich darmowy. A zajęcia prowadzone są w systemie zaocznym :)

Malwinka27
17-08-2018, 12:47
Słyszałam dobre opinie na temat tej szkoły, aczkolwiek na ten moment jeszcze jestem na studia dziennych, ale możliwe że po skonczeniu licecjatu będę chciała jeszcze uzyskać dodatkowe kwalifikacje zawodowe w zakresie Administracji i wtedy pewnie również postawię na Nich :)

PaulinaW
24-08-2018, 19:14
Również jestem po skończonej szkole policealnej i moim skorym zdaniem jest to bardzo dobra opcja dla osób które chcą się kształcić w konkretnym kierunku, ale też nie mają czasu na studiowanie dzienne bądź tak dużych środków na studia zaoczne. W szkole Cosinus zajęcia się w pełni darmowe, prowadzone w weekendy więc nie kolidują z pracą. A do tego masz możliwość po zdaniu egzaminu wejść na wyższy poziom kwalifikacji i tym samym ubiegać się o lepsze stanowisko.

Wera
12-09-2018, 14:09
To w takim razie może ja również się zdecyduję, bo chciałabym w przyszłości zmienić miejsce pracy, a jednak bez odpowiednich umiejętności ciężko jest dostać tą wymarzoną pracą :/

lukaszglinek
25-09-2018, 13:20
Spróbuj i zdaj relacje

Gourmet
25-09-2018, 18:42
Zobaczcie ofertę Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi w temacie kierunku pielęgniarstwo https://www.ahe.lodz.pl/pielegniarstwo Słyszałam, że kształcą na wysokim poziomie. Kadra specjalistów również nie odbiega od najlepszych uczelni w Polsce. No i miasto Łódź, chyba nikogo nie trzeba specjalnie namawiać do studiowania w Łodzi. Tanio i wygodnie.

KarolaaW
04-10-2018, 00:58
Dziękuję dziewczyny za pomoc! Muszę przyznać, że trochę mnie uspokoiłyście i upewniłyście w moim wyborze. W takim razie dopóki jest jeszcze możliwość postaram się trochę więcej dowiedzieć i zapisać. Czas postawić również na rozwój i nowe kwalifikacje, bo widziejszym świecie są podstawą do ubiegania się o lepsze stanowiska.