PDA

View Full Version : Kosmetyki do depilacji


yosi25
14-05-2007, 23:30
Zastanawiam się nad zakupem kremu Veet (chyba tak się to pisze). Czy któraś z Was go używała? Po ilu dniach od depilacji odrastają włoski?

Izu77
15-05-2007, 12:27
Krem Veet jest świetny zdecydowanie polecam. W moim przypadku włoski odrastają po około 2 tygodniach.

simonka
15-05-2007, 22:11
A ja polecam depilator. Co prawda jednorazowo wydatek dość spory, jednak warto się skusić. Fakt, trochę boli sam zabieg, ale za to nie ma kłopotu z szybkim odrastaniem włosków:)

Madzia73
18-05-2007, 12:34
Kolejne depilacje bolą znacznie mniej - używam depilatora już od paru ładnych lat i naprawdę nie boli, trzeba tylko "wyczaić" odpowiednią długość włosków - jak są za długie, to boli.

Anitqa
19-02-2009, 10:39
Chcialabym "odgrzać" ten temat i zapytać o inne metody depilacji. Do tej pory stosowałam wosk bo wolę długotrwałe efekty, ale teraz bardzo poważnie zastanawiam sie nad laserem. Czy ktoś coś wie na ten temat? jakieś opinie? sugestie, rady?

Ike i s-ka
20-02-2009, 10:45
Chcialabym "odgrzać" ten temat i zapytać o inne metody depilacji. Do tej pory stosowałam wosk bo wolę długotrwałe efekty, ale teraz bardzo poważnie zastanawiam sie nad laserem. Czy ktoś coś wie na ten temat? jakieś opinie? sugestie, rady?
Pomoc znajdziesz w tym artykule:
http://kobieta.interia.pl/uroda/news/czy-depilacja-laserowa-jest-bezpieczna,1258792,1645

Jak Ci się podoba?

Anitqa
20-02-2009, 11:54
Kurczę myślałam o tym, właśnie słyszałam wiele opinii na ten temat. Moja przyjaciółka sobie robiła bikini i jest zadowolona, teraz wybiera się na depilacje nóg żeby zdążyć przed latem... Myślę czy nie iść z nią na taki zabieg, ale wole pozbierać opinię i rozważyć wszystkie za i przeciw;)

Ike- dzięki za linka fajny tekst;)

kacha262
29-09-2010, 21:03
Ja przez cały rok korzystam z depilatora- już nawet przyzwyczaiłam się do tego wstrętnego bólu, ale on chyba też zależy od dnia- czasem prawie nie czuję, czasem czuję bardzo każdy włosek. Ale polecam także te kremy do depilacji VEET , używam ich czasem w celu "osłabienia" tego wstrętnego nożnego zarośla !! odrastają zdecydowanie cieńsze.

juliam
30-10-2012, 12:29
Kremy do depilacji na mnie nie działają. Włoski odrastają jak po żyletce(czyli po dniu), a muszę się namęczyć, żeby wszystkie dokładnie usunąć. Depilator to dla mnie najlepsze wyjście, ale mi odrastają po nim po tygodniu już. Niestety. Na depilacje woskiem więc się nie wybieram. Szkoda mi kasy, raz na tydzień musiałabym chodzić.

asterka
19-12-2012, 12:10
Też właśnie zastanawiam się nad wyborem kremu do depilacji. Wstępnie przeglądam różne apteki i sklepy internetowe, tu znalazłam kremy do depilacji (http://www.doz.pl/apteka/k199-Depilacja) który możecie obecnie polecić? Wstępnie myślałam o Ziaja

ninka.7
19-12-2012, 12:29
A ja mam bardzo słabe włoski i jak je potraktuje kremem do depilacji to przez tydzień nie widać nic. Po żyletce też mam spokój przez kilka dni.

OlaZ
24-09-2014, 10:57
A próbowałyście golić się depilatorami laserowymi?
Podobno są bardzo skuteczne - koleżanka ma i nogi i pachy to ma tak gładkie, że czysta zazdrość :)

marzycielkazostendy
26-09-2014, 10:27
Warto sobie taki depilator sprawić, bo wychodzi dużo taniej niż w gabinecie, a efekt jest ten sam.
Tutaj jest jeśli chodzi o różne depilatory laserowe – zestawienie (http://depilatorlaserowy.like.pl/) wszystkich zalet i wad takiego rozwiązania.
Co prawda jednorazowo trzeba na taki depilator wydać około 1300-1800 zł, ale to i tak mniej niż u kosmetyczki, gdzie trzeba za jeden zabieg zapłacić co najmniej 300 zł.

dzonka
26-09-2014, 19:32
Co najmniej - w niektórych salonach cena jest jeszcze wyższa,
a depilator nie dość że kupujesz raz, to jeszcze różne partie ciała możesz nim golić.
to sie bardzo opłaca

Fantazja30
28-09-2014, 09:54
Warto sobie taki depilator sprawić, bo wychodzi dużo taniej niż w gabinecie, a efekt jest ten sam.
Tutaj jest jeśli chodzi o różne depilatory laserowe – zestawienie (http://depilatorlaserowy.like.pl/) wszystkich zalet i wad takiego rozwiązania.
Co prawda jednorazowo trzeba na taki depilator wydać około 1300-1800 zł, ale to i tak mniej niż u kosmetyczki, gdzie trzeba za jeden zabieg zapłacić co najmniej 300 zł.

Zgadzam się całkowicie - no i tu jeszcze warto dorzucić, że taka depilacja w domu jest wygodna - nie trzeba np. bikini pokazywać obcej kobiecie która je będzie depilować, tylko można samej.

wala
29-09-2014, 22:54
A czy stosowanie takiego depilatora w domu jest bezpieczne? Bałabym się stosować laser...

dzonka
11-10-2014, 19:27
Bezpieczne, bo to jest działanie światłem lasera:)
Światło po pierwsze nie boli, a po drugie trudno sobie tym krzywdę zrobić.
Oczywiście to nie znaczy, że nie trzeba czytac instrukcji obsługi takiego depilatora, ale z autopsji powiem że to nie jest wielka filozofia:)

Sonjapol96
31-01-2015, 11:41
co do depilacji- nie kupuję tych plastrów Veet ,ale kupiłam sobie zastaw do depilacji jaki używają w gabinetach kosmetycznych i jestem bardzo zadowolona -prosty w użyciu, włosy odrastają do miesiąca!!!:D

kllaarra
10-02-2015, 23:09
Ja używałam tego kremu, ale raczej nie polecam go osobom, które mają wrażliwą skórę... U mnie wywołał niesamowite pieczenie. Skóra była tak czerwona, jakbym poparzyła się wrzątkiem, a z cebulek normalnie leciała mi krew :o Dobrze, że najpierw wykonałam test alergiczny, bo gdybym tego nie zrobiła - chyba umarłabym z bólu! :o Wam też polecam najpierw sprawdzić reakcję ze skórą! :)

mentik
20-04-2021, 12:29
Posiadam depilator świetlny ze sklepu https://politaipl.co i powiem wam, że jest on naprawdę wart zakupu. Jestem bardzo zadowolona, że wybrałam ten model Excellence, jest solidny.