PDA

View Full Version : Kosmetyki typu: płaski brzuch


Inez71
22-05-2007, 08:31
No własnie: płaski brzuch z tubki? Czy to w ogóle możliwe? Korci mnie np. Garnier, nie mam jakiejś wielkiej nadwagi, ale po ciąży brzuszek lekko "nadwerężony", a tu lato zaraz... Używacie? Polecacie? Poradźcie, czy warto...

Babuszka
25-07-2007, 09:15
Używam Garniera od kilku tygodni, ale nie powiem, żeby efekt był spektakularny. Skoraj jest trochę bardziej sprężysta, ale z tą "płaskością" to chyba przesada.

it's_ok
07-02-2014, 09:07
czy wy na prawdę wierzycie że to coś daje?

katakata
18-07-2014, 12:20
Samym kosmetykiem nic nie wskórasz, może on jedynie ujędrnić skórę. Podstawą zrucania pociążowego brzuszka jest jednak dieta i ruch.

katakata
27-08-2014, 08:07
Nie ma takiej opcji. Bez ćwiczeń i diety nie będziecie miały płaskiego brzucha. Kosmetyki mogą pomóc nam ujędrnić skórę, ale to wszystko.

funri
18-11-2014, 10:17
od kremów się nie chudnie drogie panie;)

kasia0123
14-01-2015, 13:18
trochę jak dla mnie śmiechowy temat. Przecież do płaskiego brzucha to jedynie i wyłącznie trzeba tylko ćwiczeń jakaś np. aerobiczna szósta weidera albo jakiś abs II. Takie kosmetyki to tylko chwyty reklamowe.

kassy
16-01-2015, 09:00
No to jest pic an wodę. Nic nie nadaje, moze ewnetualnie skóra będzie lekko jędrniejsza i tyle...ale odchudzanie przez smarowanie się... no way.

eliza104
19-01-2015, 08:03
Jakoś nigdy nie chciało mi się wierzyć w to, że krem może sprawić, że zaczniemy spalać kalorie na potęgę i mieć płaski brzuch.

Drsherry94
21-01-2015, 08:54
To jest nieprawda przecież to jak wiecie dziewczynki reklama dźwignią handlu...Jednak są niektórzy tacy co dadzą się złapać właśnie na ten chwyt marketingowy. Żeby mieć taki płaski brzuszek to trzeba przede wszystkim mieć dobrą dietę oraz również uprawiać regularnie jakieś sporty a taki balsam to jedynie traktować może jako balsam dodatkowy po kąpieli

gatsby
01-02-2015, 15:20
W takie cuda to ja nie wierzę. Kosmetyki w uzyskaniu płaskiego brzucha nam nie pomogą. Jedynym wyjściem jest albo dieta połączona z intensywnymi ćwiczeniami albo liposukcja. Ta ostatnia staje się zresztą coraz bardziej popularniejsza, tak jak i plastyka powiek (http://www.chplast.com.pl/zabiegi/plastyka-powiek) oraz inne zabiegi z dziedziny chirurgii.

wlitejj
25-02-2015, 13:03
To jest tylko taka bajka i chwyt marketingowy. Jeśli się chce mieć taki płaski brzuch to po prostu no nie wiem trzeba zastosować jakąś dobra dietę ale też jakaś aktywność fizyczność bo to jest ważne bo wtedy najbardziej się modeluję brzuszek i ma się go smukły

gruszkana5
25-03-2015, 13:17
W tą magię takich kosmetyków nie wierzę bo według mnie to są takie chwyty reklamowe a kobiet co się na to nabierają po prostu jest bardzo dużo i według mnie aż za dużo..ja powiedział STOP i już takich rzeczy nie kupowałam bo tak prześledziłam wszystko to co jem i to czy jestem w czymś aktywna, stwierdziłam iż nie - zaczęłam się zdrowiej odżywiać i biegać.

elka77
25-03-2015, 14:42
Żeby mieć taki brzuch trzeba ćwiczyć regularnie przez około 4 miesiące i nie można sobie pozwolić na tak zwane "niezdrowe żarcie".

cattwomen
26-03-2015, 18:45
No tak niezdrowe żarcie to ja tutaj bardziej po prostu i częściej mówię - śmieciowe jedzenie dosłownie bez żadnych wartości odżywczych. Jeśli chodzi o mnie to po prostu sprawa właśnie wygląda w taki sposób, że chcę mieć płaski brzuch i by do tego dojść to po prostu rozpoczełam po prostu cykl ćwiczeń z Ewą Chodakowska : )

katakata
30-03-2015, 22:23
Zdrowa dieta plus ćwiczenia aerobowe mogą zdziałać tu cuda.

bienka
04-04-2015, 17:25
No tak cuda muszą być tylko po prostu trzeba się mocno jakoś wziąźć za siebie ; ) nie można po prostu jakoś tylko narzekać gdzieś przed telewizorem bo to jest bardzo niewskazane do tego by się pozbyć swojego jakiegoś no nie wiem płaskiego brzuszka niestety : (

Magdziena
08-04-2015, 21:05
To tylko chwyty takie a biedne dziewczyny się na to niestety łapią..Jeśli chodzi o mnie to ja się zastanawiałam czy czegoś takiego nie kupić ale zdecydowanie zrezygnowałam bo moja przyjaciółka to miała i używała jakoś tak około miesiąca i zdecydowanie nie widziała żadnych efektów..

kursantka
17-06-2015, 08:16
Wiara w to, że latami nagromadzony tłuszcz zniknie od kremu, jest śmieszna, wręcz naiwna. Tłuszcz się spala ćwiczeniami, jak Ci się pot strumieniami leje to wtedy są efekty. Ponoś pot to łzy tłuszczu. Serio. Lepiej ruszyć dupsko z fotela - dla siebie i dla zdrowia.

przybomir
22-07-2015, 19:51
Hardkorowo to brzmi no ale faktycznie to właśnie są te chwyty reklamowe jeśli jakaś firma się reklamuję, że ma taki cudny kosmetyk co by to spowodował, że ktoś może schudnąć. Ja w to na pewno nie wierzę i dla mnie to jest jawna kpina i to dość spora..Tylko jak kto woli dziewczyny.

femme.m
31-10-2015, 15:26
Na płaski brzuch to żadne kosmetyki nie pomogą ;)

Wiktoria P
19-12-2018, 18:36
Po ciaży miałam problem z pozbyciem się nadmiaru skóry z brzucha. Znajoma poleciła mi abym zrobiła plastykę brzucha. To był bardzo dobry pomysł aby iśc na ten zabieg. Zabieg robiłam u dr Aldony Stachury w Katowicach. Teraz po zabiegu mam już zlikwidowany nadmiar skóry.

Danusia400
24-01-2019, 16:07
Robilam zabieg liposukcji na brzuch miałam bardzo duży problem ze schudnięciem. Zabieg wykonałam u dr Aldona Stachura i moge ją polecić. Zabieg przebiegł w miarę spranie i pod znieczuleniem. Efekty widoczne sa juz po zabiegu , a całkowite po kilku tygodniach, oczywiście trzeba równiez stosowac się do diety i cwiczeń. Teraz po 3 mś osze dwa rozmiary mniejsze.

BeatkaK
22-02-2019, 19:04
Ja robiłam zabieg plastyki brzucha po ciąży, niestety została mi bardzo obwisła skóra. Po wykonaniu zabiegu nadmiar skóry został mi usunięty, pozostałam mi tylko mała blizna. Do dziś jestem zadowlona , że się zdecydowałam na ten zabieg bo dzięki niemu mam teraz przyległą skórę jak sprzed ciązy. Zabieg robiłam w bardzo dobrej klinice , którą mogę polecić Galena w Bielsko Białej https://klinikagalena.pl/

MalwinaB
26-02-2019, 16:47
Miałam duże problemy ze schudnięciem i zdecydowałam się na zabieg plastyki brzucha, co było bardzo dobrym pomysłem. Zabieg robiłam w gabinecie CHIRURGII PLASTYCZNEJ MARTA RACZKOWSKA-MURASZKO w Krakowie i mogę jak najbardziej polecić. Teraz mogę nosić mniejsze rozmiary i nawet lepiej się czuję

MajaU
21-11-2022, 10:26
Szukając przede wszystkim odpowiedniej jakości kliniki w której będziecie mogli dokładnie wykonać zabiegi takie jak liposukcja, aby skutecznie pozbyć się nadmiaru tłuszczu to polecam sprawdzić klinikę Dermedik https://dermedik.pl/blog/liposukcja-w-krakowie-na-ktora-metode-sie-zdecydowac/ z którego również miałem okazję skorzystać i przyznać, że naprawdę jestem mile zaskoczona skutecznością i przede wszystkim podejściem obsługi na każdym etapie.