PDA

View Full Version : Uczelnie z kierunkiem ekonomia w Krakowie. Wasze opinie.


boddekk@gmail.com
06-12-2018, 12:53
Jakie macie opinie na temat uczelni w Krakowie, mowa tutaj o kierunkach ekonomicznych ? Dajcie znać.

miki545
07-12-2018, 09:58
W zakresie studentów ekonomistów w Krakowie masz pełno takich działów i uczelni do wyboru. W zależności od Twoich wymagań i celów na przyszłość tutaj sobie zobacz http://www.uczelnie.pl/miasto/krakow/opinie/ Wielka ilość uczelni do wyboru, wiele ocen od aktualnych i byłych studentów. Posprawdzaj sobie wszystko i wybierz z głową swoją przyszłość ! :)

boddekk@gmail.com
07-12-2018, 10:05
W zakresie studentów ekonomistów w Krakowie masz pełno takich działów i uczelni do wyboru. W zależności od Twoich wymagań i celów na przyszłość tutaj sobie zobacz Uczelnie.pl/miasto/krakow/opinie/ Wielka ilość uczelni do wyboru, wiele ocen od aktualnych i byłych studentów. Posprawdzaj sobie wszystko i wybierz z głową swoją przyszłość ! :)

Dzięki miki za polecenie tej strony, właśnie o taki portal mi chodziło ! :)

Ania34
29-01-2019, 21:29
W Krakowie jest dużo uczelni prowadzących ten kierunek. Myślę, że przede wszystkim najważniejsze jest to jaka uczelnia wchodzi w grę i jacy wykładowcy. No i oczywiście czy chcesz pójść bezpośrednio na ekonomię, czy może na jakieś inne pokrewne kierunki. To również ważne. Ja osobiście skończyłam Ekonomię na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Bardzo cenię sobie tą uczelnie i tamtejszych wykładowców. Mam wrażenie, że nie był to zmarnowany czas, wprost przeciwnie, przygotowało mnie to do odpowiedniej pracy jaką obecnie pełnie. Uczelni publicznych i niepublicznych w Krakowie jest całe mnóstwo i praktycznie na każdej jest ów kierunek. Myślę, że musisz zrobić sobie rachunek i samemu zdecydować czy na jaką uczelnię chcesz iść. Myślę, że jeśli chcesz iść na wymagający kierunek i dobrze znany to wybierz Politechnikę lub Jagielonek ale osobiście polecam ci bardzo moją uczelnię. Ja skończyłam z większymi i mniejszymi problemami po drodze ale jak zawsze jestem tego zdania, że najlepiej na temat mogą wypowiedzieć się placówki, które się specjalizują w konkretnym kierunku, a nie zajmują się wszystkim.

Bambi89
01-09-2023, 18:50
Widzę, że chcecie pójść w kierunku ekonomii.. Skoro tak, to myślę, że może was zainteresować artykuły , które są tutaj https://grejtej.pl udostępnione. Macie tam wszelkie kwestie aktualne poruszane z świata ekonomii, które warto byłoby poznać i wiedzieć.