![]() |
Markowe buty na zimę
Hej,
ponieważ jestem zmarzlakiem to chciałabym zakupić od innego zmarzlaka ciepłe buty na zimę. Interesują mnie tylko markowe buty w dobrym stanie. Konkretne module oraz marki, które mnie interesują są podane tutaj https://www.mivo.pl/pol_m_Kobiety_Ro...gowce-530.html Interesuje mnie rozmiar 38, kwota jaką mogę wydać to 200-300 zł w zależności od stanu obuwia. Interesuje mnie wyłącznie zakup od ręki do ręki lub poprzez allegro. |
Skoro już mowa o butach na zimę, to co sądzicie, o tak zwanych śniegowcach, takich jak na stronie https://born2be.pl/obuwie-damskie/sniegowce? Podobają się Wam? Mi wydają się one niezwykle wygodne, poza tym musi być w nich też bardzo ciepło. A Wy jak sądzicie? Opłaca się kupić takie właśnie buty?
|
W internecie jest wiele sklepów z butami, moja znajoma na przykład zamawiała ostatnio śliczne botki z tej strony https://www.czasnabuty.pl/pol_m_Obuw...mskie-103.html Świetnie się prezentują na nogach do tego są bardzo wygodne i pasują do każdej kreacji. Sama zastanawiam się które wybrać dla siebie.
|
Buty muszą być dobrej jakości. Często właśnie istotne jest to, jakiej są marki.
|
Miałam buty markowe w tamtym sezonie. Myślałam że ze względu na wysoką cenę bądą wytrzymałe. Niestety się myliłam. Teraz już nie zamierzam przepłacać za buty. Wolę mniej znane marki i niższą cenę. Na przykład fajne buty zimowe możesz znaleźć w sklepie https://www.butyraj.pl/pol_m_Buty-Da...mskie-213.html :) Ja mam rozmiar 41 i bez problemu kupuję u nich buty w tym rozmiarze.
|
Wiem, że sporo kobiet na zimę wybiera buty marki Emu. Nie wiem czy znacie, ale jeśli nie to warto rzucić okiem tu https://blog.panpablo.pl/rzeczy-ktor...emu-australia/. Fajny artykuł na temat tego obuwia. To takie must have zimowych stylizacji więc warto dowiedzieć się więcej.
|
Swoje z Saway zamawiałam i jestem z nich na prawdę zadowolona. Nic się nie rozkleja ani nie rozpada, buty zgrabnie leżą na nodze i są do niej dopasowane:)
|
Zamawiam od jakiegoś czasu buty z https://szewczykobuwie.pl powiem Wam, że w dobrej cenie kupuję skórzane, naprawdę bardzo trwałe buty.
|
Szukając w takim razie wyjątkowych propozycji w zakresie pięknych, wygodnych i ciepłych butów ulubionych marek to serdecznie zapraszamy do naszego butiku Butiku Luisa https://luisacerano-bydgoszcz.pl/kat...produktu/buty/ w którym znajdziecie wiele wyjątkowych propozycji. Jednocześnie licząc na przystępne ceny i wsparcie naszej profesjonalnej stylistki w razie dodatkowych pytań!
|
Szczerze mówiąc nie mam w szafie innych butów niż markowe.
|
Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:00. |
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.