![]() |
Wesele nad morzem Gdzie
Cześć.Z uwagi na to,że bierzemy jedynie ślub cywilny chcielibyśmy z mężem wziąć niewielkie wesele nad morzem. Będą jedynie znajomi oraz bliska rodzina. Razem 40 osob. Gdzie można coś takiego zorganizować?
|
Cytat:
Widze,że jest to niewielkie wesele tak więc na pewno uda się Wam coś znaleźć. Polecam zajrzeć sobie tutaj: http://www.saleweselne.com/pomorskie/ .Obecnie na stronie znajduje się zestawienie sal weselnych w województwie pomorskim.Najłatwiej będzie znaleźć coś w Trójmieście albo w okolicach. Jakiś czas temu miałam przyjemność bawić się w Energetyku i poważnie możesz go wziąć pod uwagę bo mają tam bardzo dobry standard a jedzenie było pyszne. Znajduje się w Ustce: ![]() |
ja proponowałabym Gdańsk
|
Jest sporo takich urokliwych miejsc nadajacych sie na zorganizowanie ślubu. Od Was zalezy decyzja :) Ostatnio znalazłam coś co byc może Was zainteresuje http://dekorowanie.pl/blog/ Warto przeczytać bo nawet jesli to nie jest bardzo wystawne wesele to dekoracje odpowiednio dobrane nadzadzą temu wydarzeniu odpowiedniej oprawy :)
|
bardzo fajne są takie zdjęcia z nad morza... :)
|
Ja znalazłam świetne miejsce na Kaszubach może nie do końca wesele nad morzem, ale znad morza na Kaszuby niedaleko - http://cwsostrzyce.com/szczegoly-ofe...sylwester.html wybieramy się tam na Sylwestra w tym roku, a w przyszłym nasz ślub na wyspie! :)
|
ewentualnie jakieś małe miejscowości np. Darłowo
|
A bierzecie ślub kościelny czy cywilny? Jeśli cywilny, to jaka jest cena ślubu cywilnego i który urząd będzie najlepszy? Jest to jakaś różnica, czy wszystko to tak naprawdę to samo.
|
Ale na ślubie cywilnym można przyjść bez sukni ślubnej chyba
http://www.leedsindependentescort.co.uk |
Musowo nad morzem robić? Ja robiłam w Łodzi w Venge i było bardzo fajnie. Jedzenie super, obsługa na poziomie, sala jak najbardziej wizualnie okej. Nam z moim mężem się bardzo podobało.
|
Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:43. |
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.