kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Nowy Serwis Pracy Next-Jobs24.com
01-16-2018 02:28 PM

Nowy Serwis Pracy Next-Jobs24.com

Next-Jobs24.com – Ogłoszenia Praca

MISJA Next-Jobs24.com

Naszym głównym celem jest stworzenie efektywnego serwisu pracy. Z każdym dniem dokładamy wszelkich starań aby nasza platforma była postrzegana przez wszystkich użytkowników jako skuteczny i godny polecenia partner.

Profesjonalne zaspokajanie potrzeb i oczekiwań naszych klientów są dla nas priorytetowym zadaniem. Pragniemy umacniać prestiż naszej marki oraz działać na rzecz rozwoju wzrostu gospodarczego.

Poprzez wdrażanie najbardziej innowacyjnych rozwiązań i funkcjonalności chcemy nieustannie podnosić poziom świadczonych usług.

Serwis Next-Jobs24 to jeden z większych tego typu serwisów w Polsce
W bazie jest około stu tysięcy ofert pracy z całej polski

SERWIS PRACY NEXT-JOBS

Serwis pracy Next-Jobs powstał w 2010 roku. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą dostarczającą od lat klientom z całego świata wysokiej jakości usługi z zakresu rekrutacji online. Skupiamy się na budowie i rozwoju efektywnego, łatwego w obsłudze narzędzia, służącego maksymalnie skutecznej komunikacji pomiędzy Pracodawcami i Kandydatami.

Wraz z naszymi Klientami tworzymy jeden z najbardziej przyjaznych, efektywnych i nowoczesnych portali pracy na świecie. Nasze największe atuty to niebywała łatwość w dostępie do tysięcy ofert pracy z całego świata oraz przejrzystość serwisu. Dzięki systematycznej selekcji ogłoszeń, dostarczamy tylko oferty pracy dobrej jakości, co pozwala skrócić czas przeglądania stron, a jednocześnie zwiększa trafność wyszukiwania.

Next-Jobs wraz z serwisami partnerskimi dociera to milionów użytkowników z całego świata. Z każdym dniem staramy się być bliżej potrzeb naszych użytkowników oraz jak najlepiej spełniać ich oczekiwania.

Chcemy stale podnosić poziom świadczonych przez nas usług, dlatego jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi, sugestie oraz propozycje, które moglibyśmy wykorzystać w celu udoskonalenia i modyfikacji naszego serwisu.Serwis Next-Jobs24.com działa w następujących krajach:

US - Next-Jobs

PL - Next-Jobs

UK - Next-Jobs

AT - Next-Jobs

AU - Next-Jobs

DE - Next-JobsBest Regards
Anna Lis
NextJobs - World Group
Account Manager
e-mail: anna@nextjobs-group.com
Our Websites Network:

Zapraszamy do skorzystania z usług naszego serwisu
Serwis Pracy Next-Jobs jest całkowicie bezpłatny
Odpowiedz 0 KomentarzyCzasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:25.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.