kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Jak samemu zrobić moskitierę na drzwi?
06-28-2020 11:26 AM

Przez balkon czy drzwi na taras/ogródek do Twojego domu przedostaje się masa irytujących owadów? Możesz się przed nimi skutecznie zabezpieczyć! Radzimy, jak samemu zrobić moskitierę na drzwi!

Gryzące komary, obrzydliwe muchy czy żądlące osy są nie tylko niezwykle drażniące, ale też niebezpieczne. Środki chemiczne, odstraszacze czy lepy nie zawsze działają. Najlepsze są specjalne siatki. Dowiedz się, jak samemu zrobić moskitierę na drzwi!

Jak samemu zrobić moskitierę na drzwi?

Samodzielną instalację tego typu można wykonać na kilka sposobów. By samemu zrobić moskitierę na drzwi trzeba wszystkim kupić odpowiednią siatkę. Następnie można ją przeciąć na dwie części i przyczepić do dwóch stron framugi za pomocą rzepów, pinezek czy gwoździ. Na przecięciu wystarczy przykleić magnesy, które będą przyciągać do siebie poły siatki. Innym sposobem jest rozpięcie tkaniny na ramce przymocowanej za pomocą zawiasów. Takie instalacje powinny jednak być solidnie wykonane.

Własnoręcznie zrobiona moskitiera na drzwi a zamówiona na wymiar

Samodzielne stworzenie moskitiery na drzwi jest czasochłonne i skomplikowane. Osoby, które nie są majsterkowiczami, raczej nie wykonają tej instalacji poprawnie. Każde niedociągnięcie będzie natomiast skutkować kłopotami z obsługą, nieestetycznym wyglądem lub spadkiem skuteczności. Z tego względu większość osób decyduje się jednak zamówić profesjonalnie zrobioną moskitierę.

Czy warto zamówić moskitierę na drzwi na wymiar?

Zrobiona na wymiar moskitiera na drzwi idealnie pasuje, dlatego świetnie wygląda, a do tego jest wygodna w obsłudze i gwarantuje skuteczne zabezpieczenie. Wbrew pozorom taka instalacja nie jest droga. Z pewnością kosztuje więcej niż materiały zakupione do własnoręcznego modelu, ale jest za to wytrzymalsza i skuteczniejsza. Przez lata będzie doskonale się sprawować, ponieważ nie wpuści ani jednego latającego intruza.

Nie każdy jest majsterkowiczem. Zamiast zastanawiać się, jak wykonać moskitierę na drzwi, rozsądniej jest zainwestować w profesjonalną instalację. Zadbaj o swój komfort oraz bezpieczeństwo!
Odpowiedz 0 KomentarzyCzasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:36.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.