kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZWIĄZKI > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #41  
Stary 17-12-2021, 23:43
CarmillaLeFanu CarmillaLeFanu is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 245
Domyślnie

Jeśli chodzi o usługi optyczne i optometrystyczne to w Puławach w 100 % sprawdzi wam się Polak Optyk https://www.optometrysta.com.pl/salo...y-galeria-nova To dobra pracownia optyczna, gabinet badań wzroku oraz gabinet terapii wzrokowej. Mi ich optometrystka idealnie dobrała okulary, także jestem bardzo zadowolona, wreszcie ostro widzę te małe literki na etykietach w sklepach
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42  
Stary 19-12-2021, 22:16
lilka91 lilka91 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 462
Domyślnie

Ja noszę okulary od ponad roku i komfort mojego życia znacznie się dzięki nim podniósł Nie wyobrażam już sobie siebie bez okularów. Byłam tutaj okulista prywatnie kartuzy na badaniu wzroku i wybrałam oksy z oferty. Jestem naprawdę bardzo zadowolona.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #43  
Stary 22-12-2021, 11:48
Kazikdobry Kazikdobry is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 566
Domyślnie

Cytat:
Napisał iola
Niestety wzrok często się z wiekiem pogarsza.

Na starcze pogorszenie się widzenia nie ma lekarstwa - wspomagająco ćwiczyć oko , witaminę A i E zażywać.

_____________
Polecam artykuł
https://www.fmania.pl/gdzie-sie-stos...y-mikrofalowe/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44  
Stary 28-12-2021, 18:57
malkontentis malkontentis is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 351
Domyślnie

Jeżeli masz problemy ze słabym wzrokiem, to wydaje mi się, że najrozsądniejszą opcją będzie zweryfikowanie tego ośrodka korekcji wzroku https://okw.com.pl/ . Moim zdaniem warto sięgnąć do ichniejszej oferty, ponieważ posiadają spory wachlarz ofertowy w bardzo dobrych cenach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45  
Stary 31-01-2022, 11:09
paluszek991 paluszek991 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Posty: 130
Domyślnie

No potrzebne na pewno są okulary Żeby dobrze dobrać to polecam miejsca takie jak te - Okulary korekcyjne siemiatycze. Profesjonaliści w każdym calu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #46  
Stary 11-02-2022, 12:50
ndeckow's Avatar
ndeckow ndeckow is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2022
Posty: 1
Domyślnie

O bezpieczeństwie laserowej korekcji wzroku decyduje także prawidłowa kwalifikacja do zabiegu. Bardzo ważne jest, aby podczas wizyty kwalifikacyjnej rozmawiać szczerze z lekarzem i nie ukrywać żadnych chorób współistniejących, które mogłyby być przeciwwskazaniem do zabiegu. Przed operacją należy wykonać także dokładne badania diagnostyczne, które pomogą dobrać najwłaściwszą dla pacjenta metodę korekcji.



_________________________
korekta laserowa wzroku
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47  
Stary 20-02-2022, 21:18
Maderka Maderka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2022
Posty: 3
Domyślnie

Oczywiście, wady wzroku należy korygować za pomocą okularów czy szkieł lub (jeśli ktoś chce) operacje, ale kondycję naszych oczu można wspomagać na rozmaite sposoby, za pomocą diety, suplementów i odpowiedniej higieny. Jest szereg naturalnych produktów, które mogą poprawiać nasz wzrok, tutaj np. zaliczają się wszystkie owoce i warzywa z wysoką zawartością witaminy C, A, E. Więcej informacji znajdziecie w tym artykule https://dzienniknaukowy.pl/zdrowie/w...k-o-niego-dbac - naprawdę warto przeczytać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #48  
Stary 25-02-2022, 10:40
kwiateczek kwiateczek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2020
Posty: 283
Domyślnie

Cytat:
Napisał Olinexa
Zastanawiam się czy stosujecie jakieś preparaty , które wspomagają wzrok? Z tego co czytałam to Lutenea opinie ma bardzo dobre a podobno z wiekiem zwrok robi się coraz słabszy i warto było by o to zadbać.


Jak masz słaby wzrok, to przede wszystkim okulista Ja polecam to miejsce - okulista starachowice. Mają dobrych specjalistów, dodatkowo duży wybór ciekawych modeli okularów, soczewki. Co kto chce
Odpowiedź z Cytowaniem
  #49  
Stary 24-03-2022, 21:51
WeronikA9911 WeronikA9911 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 236
Domyślnie

W ostatnim czasie poznałam lekarza, który zajął się moim wzrokiem. Zatem, polecam http://doktor.walbrzych.pl/dr-dorota...a-chorob-oczu/. Na prawdę bardzo dobra obsługa, a co najważniejsze zdiagnozowano moją dolegliwość.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #50  
Stary 25-03-2022, 16:18
WeronikA9911 WeronikA9911 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 236
Domyślnie

Ja miałam problemy już od wielu miesięcy, jednakże w końcu się za to zabrałam. Teraz nie żałuje, ponieważ udałam się do optyka w Gliwicach, który zadbał o mój wzrok i widzę lepiej.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:03.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.