kobiety.net.pl   
Strona g³ówna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Zwi±zki   ¯ycie   Klub  


Wróæ   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa u¿ytkownika
Has³o
Zarejestruj siê FAQ Blogi Galerie U¿ytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzêdzia w±tku Przeszukaj ten w±tek Wygl±d
  #1  
Stary 15-12-2021, 04:23
TeddyBear Mê¿czyzna TeddyBear is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2021
Posty: 22
Domy¶lnie Gry online. Korzy¶ci czy szkody?

Dzieñ dobry. Mój nastoletni syn spêdza du¿o czasu na komputerze. Gra w ró¿nego rodzaju gry i martwiê siê, ¿e zrujnuje sobie zdrowie. Co o tym s±dzisz?
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #2  
Stary 17-12-2021, 05:11
AlanW's Avatar
AlanW AlanW is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2021
Posty: 15
Domy¶lnie

W dzisiejszych czasach wszyscy nastolatkowie spêdzaj± du¿o czasu na komputerze. Nie wydaje mi siê, ¿eby to by³o zbyt szkodliwe dla ich zdrowia. Najwa¿niejsze jest, aby upewniæ siê, ¿e jego wzrok jest w porz±dku i upewnij siê, ¿e sprawdzasz, w jakie gry gra. W dzisiejszych grach jest bardzo du¿o przemocy i jest to naprawdê szkodliwe dla psychiki. Mogê poleciæ naprawdê ciekawe gry dla dzieci i doros³ych https://www.friv5online.com/pl Twoje dziecko mo¿e to polubiæ
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #3  
Stary 17-12-2021, 07:38
WeigelP Mê¿czyzna WeigelP is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2021
Posty: 13
Domy¶lnie

Có¿, my¶lê, ¿e je¶li bêdzie spêdza³ du¿o czasu przed komputerem bez przerwy, to na pewno zacznie mieæ problemy ze zdrowiem. Zalecam, aby Twój syn robi³ sobie przerwy miêdzy grami.
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #4  
Stary 17-12-2021, 07:57
AliceZohe AliceZohe is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2021
Posty: 8
Domy¶lnie

As a Newbie, I am continuously exploring online for articles that can benefit me. Thank you โอเล่777
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #5  
Stary 21-12-2021, 12:00
Olek525255 Mê¿czyzna Olek525255 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2021
Posty: 1
Domy¶lnie

Wed³ug mnie gry karciane s± najlepsze i tylko w takie gry gram w interncie. Np. na stronie https://www.darmowypasjans.com/pajak-2.html mo¿na znale¼æ grê karcian± o nazwie paj±k. Taka gra jest wed³ug mnie naprawdê ciekawa.
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #6  
Stary 28-12-2021, 08:17
WoodsSteven WoodsSteven is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 54
Domy¶lnie

Wiele kasyn oferuje bonusy, wiêc wybór nie bêdzie trudny. Wystarczy wej¶æ na stronê https://bonusy-bez-depozytu.pl/ i przeczytaæ recenzje najlepszych kasyn. Premie, wnioski i ca³a reszta s± tam opisane. Zwykle gram na automatach, za ka¿dym razem lubiê próbowaæ szczê¶cia. Czêsto wygrywam i normalne pieni±dze.
Odpowied¼ z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzêdzia w±tku Przeszukaj ten w±tek
Przeszukaj ten w±tek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygl±d

Zasady pisania postów
Nie Mo¿esz: tworzenie nowych w±tków
Nie Mo¿esz: odpowiadanie na posty
Nie Mo¿esz: wys³anie za³±czników
Nie Mo¿esz: edytowanie swoich postów

vB code jest W³.
U¶mieszkiW³.
kod [IMG] jest W³.
kod HTML jest Wy³.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:30.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.