![]() |
cięcie laserem
Witam. Piszę w imieniu taty. Potrzebuje on znaleźć firmę zajmująca się cięciem laserem, bo ma kilka elementów metalowych do wykonania, a sam nie ma jak tego zrobić. Szukam firmy np http://www.laser.fabryka4x4.pl/obrob...nanie-cnc.html , która mogłaby to wykonać. Możecie coś polecić?
|
Jak interesuje Cie firma wykonujaca cięcie laserowe to polecam Ci się zainteresować oferta jaką przedstawia strona http://ciecielaser.pl/ciecie-laserowe-blach/ Znajdziesz tutaj bardzo dobrych profesjonalistów z którymi na pewno będziesz pewien wykonanej pracy. To prawdziwi profesjonaliści którzy znają sie na swojej pracy jak mało kto.
|
Wydaje mi się, że dobrą inwestycją jest kupienie swojego plotera CO2 do firmy. Plotery CO2 są często wykorzystywane w przemyśle reklamowym do wycinania i grawerowania różnych materiałów, takich jak plexi, drewno, sklejka czy tworzywa sztuczne. Dzięki nim można tworzyć skomplikowane kształty liter, logotypów i innych elementów reklamowych.
|
Centrum Laserowe poszukuje wykwalifikowanego operatora prasy krawędziowej Amada. Jeśli spełniasz wymagania, koniecznie odwiedź stronę https://centrumlaserowe.com/praca/op...dziowej-amada/ i zapoznaj się z ofertą. Praca w tej firmie to szansa na zdobycie doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się branży.
|
Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:25. |
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.