Klub

Klub (http://www.klub.kobiety.net.pl/index.php)
-   Ogólny (http://www.klub.kobiety.net.plhttp://www.klub.kobiety.net.pl/f-ogolny-38.html)
-   -   Jak zagęścić zarost u faceta? (http://www.klub.kobiety.net.plhttp://www.klub.kobiety.net.pl/ogolny/t-jak-zagci-zarost-u-facetan-10655-print.html/)

kwiecienplecien 18-03-2019 08:05

Jak zagęścić zarost u faceta?
 
Jest coś, co można zrobić, żeby trochę zagęścić zarost u faceta?

muszkieterka 18-03-2019 10:44

Wydaje mi się, że są na to i domowe sposoby, i takie bardziej profesjonalne, od trychologa.
Tutaj https://www.drturowski.pl/blog/pl/im...st-na-zyczenie znalazłam nawet trochę informacji na ten temat.
Wydaje mi się, że to całkiem niezła opcja. Aczkolwiek abstrachując od mody na brody nie wiem czy to jest aż tak niezbędne :) Raczej zajęłabym się włosami na głowie!

mczay 18-03-2019 19:27

Niestety, nie znam żadnych skutecznych metod...
___
grille gazowe

Witkowa 14-11-2019 11:14

A skoro już o męskim zaroście mowa, to czy Wasi mężczyźni używają jakiś profesjonalnych kosmetyków do pielęgnacji brody? Jeśli tak, to jakich? Ja widziałam ostatnio bardzo duży wybór takich produktów na stronie https://beardman.pl/. Mają tam szampony, odżywki, olejki i inne kosmetyki dla brodaczy :) Jak sądzicie, warto kupić coś takiego facetowi w prezencie?

mczay 24-11-2019 20:27

Myślę, ze warto stosować różne olejki!


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:45.

Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.