kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 25-10-2024, 09:33
Mikaela Mikaela is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 991
Domyślnie

Jeżeli ma to być kancelaria która specjalizuje się w prawie patentowym to polecam tą https://madpat.eu/ Mają odpowiednią wiedzę jak i potrafią zabezpieczyć twoje wzory użytkowe czy pomysły. Sprawdza także czystość patentową co pozwoli uniknąć konfliktów z innymi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 26-10-2024, 14:19
Olyalya Olyalya is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2024
Posty: 16
Domyślnie

প্রক্রিয়া উপভোগ করতে সহায়তা কর
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 11-02-2025, 10:31
Marso1899 Mężczyzna Marso1899 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2025
Posty: 10
Domyślnie

Jeżeli ktoś szuka adwokata ze Śląska, to koniecznie Mecenas Zakrzewska. Nie pamiętam dokładnie adresu strony, ale wystarczy wpisać Kancelaria Adwokacka Zabrze i poszukać. Specjalistka od rozwodów, podział majątku i spraw karnych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 05-10-2025, 23:22
bebe456 bebe456 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 2 577
Domyślnie

Szukając prawnika, warto zerknąć na strony internetowe lokalnych kancelarii. Takie poszukiwania mogą przynieść sporo informacji o zakresie usług prawnych, jakie oferują. W sieci można znaleźć strony kancelarii z Andrychowa, gdzie opisane są m.in. sprawy rodzinne, handlowe i administracyjne. Konkretne przykłady takich usług znajdziesz tu: https://www.kancelariamm.pl/kancelaria-andrychow.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary Dzisiaj, 18:56
jjusti18 jjusti18 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 1 910
Domyślnie

Sąsiad cały czas mi grozi, krzyczy przez płot i ostatnio powiedział że mnie załatwi jak tylko mnie sam spotka. Boję się wychodzić z domu. Chcę zgłosić to na policję ale nie wiem jak to zrobić. Czy jest jakiś specjalny formularz do takich aspektów jakzgłoszenie groźby na policję? I co muszę udowodnić żeby go ukarali? Bo niestety nie mam nagrania tych gróźb, tylko świadek słyszał to przez okno. Znajoma mówiła że kancelaria Plewińscy pomaga w takich sprawach. Ktoś wie może jak wygląda procedura i czy warto brać prawnika do tego?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:28.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.