Klub

Klub (http://www.klub.kobiety.net.pl/index.php)
-   Ogólny (http://www.klub.kobiety.net.plhttp://www.klub.kobiety.net.pl/f-ogolny-41.html)
-   -   Nauka języka angielskiego - znacie dobrą szkołę? (http://www.klub.kobiety.net.plhttp://www.klub.kobiety.net.pl/ogolny/t-nauka-jzyka-angielskiego-znacie-dobr-szkon-34541-print.html/)

Kasosia 13-05-2024 10:47

Nauka języka angielskiego - znacie dobrą szkołę?
 
Podpowiedzcie proszę coś sprawdzonego w tym temacie?

rosmek 13-05-2024 10:57

A słyszałaś już może o propozycjach https://english-line.pl/kurs-angielskiego-b2/ lub z innego poziomu ? Co uważasz w kwestii proponowanych przez nich kursów?

emilano 02-07-2024 13:56

Jeśli szukacie szkoły angielskiego to polecić mogę British School ICT.

karo 15-12-2024 19:36

Jeśli chodzi o naukę języka dla dzieci to koniecznie zwróćcie uwagę na to jakie metody nauki są w danej szkole językowej stosowane. Od tego w dużej mierze będzie zależało jakie efekty dziecko będzie osiągać, jak szybko one się będą też pojawiać. Bardzo skuteczne metody nauczania oferuje firma https://edubears.pl/ . I z tego co wiem to już mnóstwo szkół w całej Polsce jak i prywatnych przedszkoli właśnie z nich korzysta.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:43.

Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.