![]() |
Nosicie balerinki do pracy?
Jestem ciekawa czy nosicie balerinki do pracy i czy w ogóle macie jakieś takie swoje ulubione buty na co dzień, które pasują wam do wszystkiego.
Ja cały czas szukam. Tutaj http://noevision.pl/dla_niej/balerinki.html z tego co widziałam, mają fajne baleriny skórzane. Muszę właśnie kupić coś nowego i zastanawiam się czy to będzie dobry wybór. |
jasne, ze nosze :D czemu nie? baleriny tez moga wygladac elegancko :) zamowilam sobie ostatnio takie https://multu.pl/products/view/179130 i jestem z nich bardzo zadowolona. nie tylko dobrze wygladaja ale tez swietnie sie je nosi :)
|
Zdecydowanie wolę sobie ubrać czółenka. Znalazłam kilka ciekawych egzemplarzy butów na https://butymodne.pl/czolenka-damskie-c5543.html i na te chwile mam w koszyku już trzy pary :D Mam nadzieję,że mąż przy wypłacie nie wyrzuci mnie z domu :P
|
Co człowiek to w innych butach lubi chodzić do pracy,a niektórzy bez butów chodzą.
|
Z tego co widzę u kobiet to zazwyczaj nie chodzą w balerianch do pracy.Chodź mogę się oczywiście mylić w tym temacie.
|
Do pracy zazwyczaj chodzę w butach na obcasach, chyba, że wiem że będę miała sporo biegania to wtedy wybieram właśnie baleriny. Ale zawsze jeśli wybieram jakieś buty to wybieram te ze skóry. Są najwygodniejsze i najbardziej wytrzymałe i trwałe. Tylko oczywiście muszę pamiętać, żeby takie buty odpowiednio pielęgnować (tu są fajne akcesoria - https://multirenowacja.pl/category/akcesoria-szczotki) żeby buty posłużyły przez więcej niż jeden czy dwa sezony.
|
Ja kupuje obuwie na stronie sklepu online https://www.butyraj.pl/ w którym ceny są bardzo korzystne. I jest duży wybór obuwia. Szczególnie podobają mi się teraz czółenka połyskujące brudny róż. Kiedyś bardzo się bałam kupować obuwie w internecie, ale wystarczy dokładnie zmierzyć stopę i dopasować sobie rozmiar buta a nie będzie przykrych niespodzianek przy zamówieniu.
|
ja nie noszę, ani do pracy ani w ogole. bardzo niekorzystnie moim zdaniem wyglądają w nich nogi. no chyba ze ktoś ma bardzo szczupłe, to może wtedy ok.
|
Wszystko oczywiście zależy od tego, jaka kto ma pracę, nie wszędzie można chodzić w swoim obuwiu... My na przykład musimy przebierać buty na obuwie robocze - takie, jak na stronie https://obuwierobocze24.pl/obuwie-damskie-c-50.html. Ma to swoje wady i zalety, ale nie narzekamy :)
|
Powiem Wam szczerze, że ja nie przepadam za tym typem butów. Do pracy zazwyczaj ubieram szpilki albo jakieś mokasynki. Te dwie opcje zupełnie mnie satysfakcjonują :D
|
Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:28. |
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.