Klub

Klub (http://www.klub.kobiety.net.pl/index.php)
-   Ogólny (http://www.klub.kobiety.net.plhttp://www.klub.kobiety.net.pl/f-ogolny-36.html)
-   -   Studia (http://www.klub.kobiety.net.plhttp://www.klub.kobiety.net.pl/ogolny/t-studia-9911-print.html/)

anita.dampc93 27-12-2019 10:17

bez sensu i¶æ na studia, które nie sprawiaj± Ci rado¶ci

Cukierkowa4 28-12-2019 20:19

Myslê ,¿e sporo zalezy od podej¶cia uczelni i wyk³adowców do studiów. Albo nas zmotywuj± do zdobywania wiedzy albo zniechêc±. My¶lê ze warto pomy¶leæ nad kierunkiem typu finanse bankowo¶æ , bo to obecnie bardzo oplacalne studia, ktore zagwarantuj± nam dobrze p³atn± pracê. No a w Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej rzeczywiscie mozna zmotywowac sie do zdobywania wiedzy

misia.pietra92 28-12-2019 22:36

ja bardzo polecam Akademiê Górniczo- Hutnicz± w Krakowie, niesamowita atmosfera i ¶wietny poziom!

kamil2216667 13-07-2020 10:28

Ja do mojej szko³y musia³em kupowaæ podrêczniki z https://sklep.nowaera.pl/ .Na szczê¶cie w tej ksiêgarni by³y wszystkie moje podrêczniki.

olaf3333 15-07-2020 19:05

Na studiach ka¿dy student powinien pracowaæ. Bardzo dobr± pracê na pewno znajdzie na stronie internetowej https://www.placpigal.pl/ .

Daria32 17-07-2020 15:59

Czym kierujecie siê przy wyborze uczelni ? Ja nadal mam dylemat gdzie sk³adaæ papiery i mo¿e mi w tym pomo¿cie. Zastanawia³am siê nad finansami i rachunkowo¶ci± tutaj > https://www.wszib.edu.pl/rekrutacja/ bo spodoba³ mi siê ich program nauczania. Jestem nastawiona raczej na nowoczesno¶æ, dlatego zwracam uwage na przedmioty, z którymi bêde musia³a siê zmierzyæ. Kto¶ z was studiuje w WSZiB ?

figa 17-07-2020 17:40

ja jestem na kierunku medycznym a konkretnie na pielêgniarstwie. To dopiero 2gi rok ale ju¿ jestem pewna, ze dobrze wybra³am :) jestem na Mazowieckiej Uczelni Medycznej i polecam , to jedna z lepszych uczelni medycznych w ca³ym kraju. Do¶wiadczeni wyk³adowcy, ciekawe zajêcia, du¿o praktyki.

olaf33322 07-08-2020 07:25

Mo¿e kto¶ z was przeczyta bardzo ciekawy artyku³ nie mogê znale¼æ pracy . Sam ten artyku³ czytam od bardzo dawna i z tego powodu jestem bardzo zadowolony. Dodatkowo ten artyku³ polecam ka¿dej osobie ¿eby sobie go przeczyta³a.

olaf33287787 27-08-2020 05:50

Ja jestem na studiach i bardzo siê zastanawiam czy skorzystaæ z zarabianie na pisaniu przez internet .Jak z tego skorzystam to na pewno bêdê zarabia³ bardzo du¿o pieniêdzy.Zarabianie na pisaniu przez internet na pewno jest bardzo ciekawie.

kamil2216667 19-10-2020 20:08

Je¶li kto¶ chce i¶æ na bardzo dobre studia to na pewno powinien wybraæ Pañstwowa Szko³a Wy¿sza w Bia³ej Podlaskiej .Sam od bardzo dawna do tego miejsca namawiam moj± córkê.

szygi 25-10-2020 12:09

Jak wybierzesz siê ju¿ na studia to warto tez zadbaæ o swoje w³asne konto bankowe :) U³atwi Ci to panowanie nad swoimi finansami! Mo¿e spodoba Ci siê oferta Santander konto jakie chcê

Ania45F 25-10-2020 14:56

W dzisiejszych czasach studnia nie maj± wiekszego znaczenia, jednak jest to ju¿ standard. Warto wy¿sze mieæ, jednak tylko i wy³±cznie zaocznie i w tym czasie zdobywaæ do¶wiadczenie zawodowe.

jula0304 01-04-2021 22:57

Na studia posz³am dwa lata temu i przyznajê, ¿e w ogóle nie ¿a³ujê. Przede wszystkim w moim wymarzonym zawodzie studia s± potrzebne, a po drugie to stawianie na swój rozwój. Wybra³am uczelniê AEH w Warszawie i nie ¿a³ujê, bo okaza³o siê, ¿e jest to jedna z lepszych uczelni, która ¶wietnie radzi sobie nawet w dobie pandemii w nauczaniu online.

szalona 17-05-2021 06:17

Moja córka uparla sie na studia w Krakowie. Wiêc znalaz³am prywatny akademik gdzie ju¿ teraz mogê zrobiæ rezerwacjê pokoju na ca³y semestr nauki.

sara898 19-05-2021 05:10

Wed³ug mnie bardzo przysz³o¶ciowym kierunkiem na pewno jest informatyka. Wiele uczelni takie kierunek u siebie posiada, ale jedn± z bardziej popularnych jest uczelnia http://www.wseiz.pl Wyró¿nia j± to, ¿e mie¶ci siê w Warszawie, a jak wiadomo - du¿e miasto daje du¿e mo¿liwo¶ci. Kierunek ten pozwoli te¿ zyskaæ na przysz³o¶æ ¶wietny zawód.

kiki998 18-11-2021 09:14

Ja bardzo d³ugo zastanawia³am siê nad tym jaki kierunek studiów wybraæ. W koñcu postanowi³am, ze bêdzie to pielêgniarstwo - praca z pacjentem to moje marzenie :) je¶li chodzi o uczelniê to wybra³am Mazowieck± Uczelniê Medyczn± w Warszawie. Szczerze polecam! ciekawie prowadzone zajêcia, du¿o æwiczeñ i praktyk w renomowanych placówkach medycznych. Warto wspomnieæ o do¶wiadczonej, czêsto miêdzynarodowej kadrze wyk³adowców. Czesne te¿ nie jest wygórowane :)

sabina098 07-10-2022 09:55

ja siê dopiero wybieram

bebe456 12-10-2022 21:30

A ja to chyba jednak pozosta³abym przy takiej opcji, jak studiowanie marketingu. Wiele nadziei w takim kierunku pok³adam i je¶li za rok bêdê wybiera³a kierunek, to na pewno zainteresujê siê ofert± edukacyjn± https://studiuj.uek.krakow.pl/listin...rne-i-stopien/ . Powinni¶cie w³a¶nie do nich równie¿ sobie zerkn±æ.

enigma 17-10-2022 17:27

Teraz takie Naklejki legitymacja mo¿na w necie zamówiæ bez problemu jak chcesz mieæ pami±tkê albo masz zamiar za³o¿yæ kolekcjê , my¶lê ¿e to ca³kiem fajne hobby jest

DariaM11 12-02-2023 08:08

Studia na pewno pomagaj± w znalezieniu lepszej pracy, jednak warto po prostu próbowaæ swoich si³ i szukaæ mo¿liwo¶ci rozwoju swojej kariery zawodowej. Porz±dne do¶wiadczenie to podstawa, tak¿e trzeba je stopniowo zdobywaæ i szukaæ interesuj±cych ofert pracy. Sam aktualnie poszukujê pracy Gdañsk, jednak patrz±c jak Trójmiasto siê rozwija to naprawdê nie bêdzie z tym wiêkszych problemów

PaulinaW 23-11-2023 16:28

Chcesz rozwijaæ swoje umiejêtno¶ci w ¶wiecie mody i krawiectwa? Uczelnia Via Moda to miejsce, gdzie pasja spotyka siê z profesjonalizmem. Ich oferta edukacyjna zapewnia wiedzê z zakresu projektowania, szycia oraz szeroko pojêtej bran¿y modowej. Je¶li marzysz o karierze w ¶wiecie mody, to na pewno warto pomy¶leæ o studiach na tych uczelni https://www.viamoda.edu.pl/ Pozdrawiam serdecznie!

DizA 24-11-2023 00:58

Dobrym pomys³em dla osób pracuj±cych w o¶wiacie jest rozwa¿enie podjêcia studiów podyplomowych z pedagogiki specjalnej i nauczycielskich studiów kwalifikacyjnych przedmiotowych. Z tego co wiem, istnieje mo¿liwo¶æ podjêcia tych studiów w trybie zdalnym, co u³atwia pogodzenie ich z obowi±zkami zawodowymi. Bez w±tpienia warto zwróciæ uwagê na Instytut Studiów Podyplomowych pod linkiem https://www.podyplomowka.edu.pl/o-nas

koko25 26-11-2023 18:02

Je¶li chodzi o studia to najwa¿niejszy jest dobór odpowiedniego kierunku który zapewni pracê i dobre zarobki. Odwied¼ witrynê tej uczelni https://wwszip.pl/studia-licencjackie/zarzadzanie/ a tam znajdziesz takie kierunki. Co wa¿ne mo¿esz studiowaæ online i dostaniesz szerokie wsparcie od uczelni.

olafinka 04-03-2024 15:36

fajnymi studiami tak generalnie bardzo przydatnymi w tematyce biznesu, s± studia na kierunku psychologia biznesu. S± te¿ takie kursy online, np tutaj - https://kursy-edu.net.pl/produkt/spe...logii-biznesu/ my¶lê ¿e jak kto¶ siê chce zainteresowaæ tematem, to warto :)

xanbry 05-03-2024 12:35

ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт

xanbry 05-03-2024 12:36

ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтtuchkasÑайтÑайт

xanbry 05-03-2024 12:38

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо

xanbry 05-03-2024 12:39

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо

xanbry 05-03-2024 12:51

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechute
gardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiametergeartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebounce
habeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradar
handsfreetelephonehangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggas
heavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterialjournallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidisease
keepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouse
knockonatomknowledgestatekondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezaller
lambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratiolanguagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulse

xanbry 05-03-2024 12:52

latereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghand
manualchokemedinfobooksmp3listsnameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoon
obstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberrypapercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrake
partfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregion
readingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignmentrectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrology
scarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysalestunguntacticaldiametertailstockcenter
tamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting

xanbry 05-03-2024 12:58

ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт

xanbry 05-03-2024 12:59

ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтtuchkasÑайтÑайт

xanbry 05-03-2024 13:03

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechute
gardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiametergeartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebounce
habeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradar
handsfreetelephonehangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggas
heavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterialjournallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidisease
keepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouse
knockonatomknowledgestatekondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezaller
lambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratiolanguagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulse

xanbry 05-03-2024 13:04

latereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghand
manualchokemedinfobooksmp3listsnameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoon
obstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberrypapercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrake
partfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregion
readingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignmentrectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrology
scarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysalestunguntacticaldiametertailstockcenter
tamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:36.

Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.