Klub

Klub (http://www.klub.kobiety.net.pl/index.php)
-   Ogólny (http://www.klub.kobiety.net.plhttp://www.klub.kobiety.net.pl/f-ogolny-39.html)
-   -   terapeuta (http://www.klub.kobiety.net.plhttp://www.klub.kobiety.net.pl/ogolny/t-terapeuta-5706-print.html/)

Ewa_Jabłkowska 14-07-2017 14:11

terapeuta
 
Poruszam temat terapeuty , bardzo dobrego i sprawdzonego na terenie Warszawy w ofercie swojej ma takie usługi jak np. hipnoterapia
Hipnoza daje dostęp do części podświadomej, a hipnoterapia możliwość zmiany niepotrzebnych nam schematów działania w podświadomości na takie, jakie chcemy mieć. Polecam http://terapiabronowicki.pl/metody/hipnoterapia/

figa 10-11-2021 08:13

tez mysle o tym by zapisac sie do hipnoterapeuty.

madonna 10-11-2021 19:09

Moim zdaniem psychoterapia gestalt konstancin jeziorna to jest najlepsze wyjście. Taka terapia daje dobre rezultaty ponieważ podchodzi całościowo do człowieka. Polecam, warto spróbować.

kiki998 13-12-2021 08:43

@figa to dobry pomysł, też mam za sobą kilka takich sesji i powiem Ci, ze efekty takiej terapii przeszły moje najśmielsze oczekiwania :) mogę dać Ci nawet namiar na świetny gabinet w Warszawie https://maksymkomar.com/. Przyjazna atmosfera, indywidualne podejście, umiejętność złapania dobrego kontaktu z pacjentem.

karo 30-04-2022 20:23

Jeśli wybieramy terapeutę to warto zwracać uwagę jakie ma doświadczenie, kompetencje. Im więcej tym większe szanse, że będzie mógł nam pomóc. Moja znajoma jest psychologiem i zainteresowała się kursem hipnozy. Podobno to bardzo skuteczna metoda terapii. A jest godna polecenia szkoła hipnozy gdzie taki kurs można odbyć.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:04.

Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.