Klub

Klub (http://www.klub.kobiety.net.pl/index.php)
-   Ogólny (http://www.klub.kobiety.net.plhttp://www.klub.kobiety.net.pl/f-ogolny-38.html)
-   -   Usuwanie wgnieceń w aucie (http://www.klub.kobiety.net.plhttp://www.klub.kobiety.net.pl/ogolny/t-usuwanie-wgniece-w-aucie-38251-print.html/)

admma 28-03-2025 21:44

Usuwanie wgnieceń w aucie
 
Zastanawiam się, gdzie w Katowicach najlepiej usuwać drobne wgniecenia w karoserii bez konieczności lakierowania. Mam dwa miejsca na drzwiach i klapie bagażnika, które wyglądają jak efekt lekkiego uderzenia – nic nie odprysło, ale powierzchnia jest wyraźnie zdeformowana. Nie chciałbym od razu lakierować całego elementu, jeśli da się to naprawić metodą PDR. Znalazłem ofertę na stronie https://auto-lakiernia.pl/usuwanie-wgniecen.html – czy ktoś z was korzystał z takiej usługi? Jak wygląda efekt końcowy i czy warto?

Afrodyta5435 22-04-2025 07:41

Wspaniałe rzeczy wy tutaj dajecie. One są naprawdę wręcz doskonałe w mojej opinii. To jest naprawdę doskonała sprawa jak dla mnie. Takie rzeczy to jest naprawdę opcja wręcz doskonała teraz.
________________________________
PisaniePracMagisterskichKatowice.pl


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:56.

Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.