kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #71  
Stary 23-03-2022, 12:19
edd.purdy's Avatar
edd.purdy edd.purdy is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2022
Posty: 1
Domyślnie

Pracując nawet w wymarzonym zawodzie zawsze może przytrafić nam się nieoczekiwane wypalenie zawodowe. Wypalenie zawodowe to poważny problem, który dotyka coraz większą liczbę pracowników, szczególnie w dobie odosobnienia wynikającego z pandemii. W czerwcu 2019 r. Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) wpisała wypalenie zawodowe do Międzynarodowej Klasyfikacji Chorób pod nr ICD-11, z mocą obowiązującą od 1 stycznia 2022 roku.


_________________________
wypalenie zawodowe u pracownika
Odpowiedź z Cytowaniem
  #72  
Stary 27-03-2022, 18:14
kasiunia kasiunia is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2021
Posty: 50
Domyślnie

Jaki jest najlepszy zawód świata ? Wszystko zależy od tego jakie kryterium przyjmiemy. Bez wątpienia jedną z cech , które zawsze bierzemy pod uwagę jest płaca czyli zarobki wynagrodzenia .Bardzo dużo w kwestii popularności wybieranych stanowisk ma do powiedzenia informatyka a dokładniej programiści. Także ta profesja jak żądna inna bardzo dużo pracy spędza pracując zdanie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #73  
Stary 28-03-2022, 10:10
lejdi88 lejdi88 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2021
Posty: 135
Domyślnie

Ja kocham być freelancerem. Dzięki temu mogę się spełniać w mojej pasji jaką są podróże i nie czekać cały rok na urlop, bo biuro Itaka ma ofertę Workation, która umożliwia pracę z każdego zakątka świata.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #74  
Stary 28-03-2022, 17:57
kastanio kastanio is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 2 087
Domyślnie

U mnie niestety nie jest teraz za dobrze, bo straciłem pracę, ale nie z mojej winy tylko pracodawcy. Czytam tutaj na stronie https://www.fundusze.malopolska.pl/w...placementowych o ciekawych projektach outplacementowych. Są u nas na forum osoby, które się na tym znają i mogą mi dać kilka porad oraz wskazówek?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #75  
Stary 29-03-2022, 15:50
Katarzyna Katarzyna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 843
Domyślnie

Jeżeli chodzi o medycynę, a widzę, że sporo lekarzy jest wśród nas, to tutaj warto zaznaczyć jak duży wpływ na pracę ma odpowiednie wyposażenie gabinetu. Przykładowo taboret chrom, który jest łatwy w dezynfekcji, wytrzymały, wygodny, a przy tym wszystkim wygląda świetnie. Takich rzeczy brakuje w państwowych gabinetach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #76  
Stary 21-04-2022, 18:14
chrysocolla chrysocolla is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2022
Posty: 274
Domyślnie

zawsze chciałam pracować w policji, niestety byłam za niska... więc zostało mi czytanie wiadomości poznań policyjne i kryminałów a teraz, z wiekiem stwierdzam, że najlepsze zawody to te "wolne", w których nie wisi nam nad głową szef
Odpowiedź z Cytowaniem
  #77  
Stary 25-04-2022, 06:18
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Moim zdaniem nie ma idealnego zawodu, każdy jest inny, ma inne potrzeby na różnych etapach życia...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #78  
Stary 26-04-2022, 21:50
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 7 037
Domyślnie

moim zdaniem zawód lekarza jest bardzo perspektywiczny, oczywiście jest sporo nauki ale jak już opanujesz coś bardzo dobrze to możesz zostać świetnym specjalistą, mnie osobiście bardzo zainteresował temat okulistyki, chciałabym otworzyć kiedyś taką klinikę jak https://blikpol.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #79  
Stary 27-04-2022, 09:49
Katarzyna Katarzyna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 843
Domyślnie

Jak dla mnie najlepszy zawód świata to taki w którym możesz się stale rozwijać i pogłębiać swoją widzę. To mocno motywuje do działania, dlatego ja będąc po studiach medycznych z wielką przyjemnością ciągle się dokształcam. Wybrałam się wiec całkiem niedawno na USG Doppler naczyń. Polecam absolutnie każdemu!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #80  
Stary 23-10-2023, 10:08
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 7 037
Domyślnie

Mój syn odkąd pamiętam interesował się wojskiem i według niego najlepszy zawód świata to operator drona wojskowego. Musze przyznać, że jest to bardzo oryginalny zawód i nie miałam pojęcia że taka profesja w dzisiejszych czasach już istnieje. Tutaj: https://ironsky.pl/polskie-drony-wojskowe/ znalazłam bardzo ciekawe informacje na temat polskich dronów wojskowych, dajcie znać co Wy na ten temat sądzicie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:04.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.