Klub

Klub (http://www.klub.kobiety.net.pl/index.php)
-   Ogólny (http://www.klub.kobiety.net.plhttp://www.klub.kobiety.net.pl/f-ogolny-36.html)
-   -   Dobry salon medycyny estetycznej w Elbl±gu. (http://www.klub.kobiety.net.plhttp://www.klub.kobiety.net.pl/ogolny/t-dobry-salon-medycyny-estetycznej-w-elblgu.-12807-print.html/)

sunka 27-12-2019 10:55

Dobry salon medycyny estetycznej w Elbl±gu.
 
Hej wszystkim :) jak tam ¶wiêta :) ? Nowy rok zbli¿a siê wielkimi krokami a ja ju¿ sobie powoli planuje co by tu zmieniæ i ulepszyæ. No i chce zacz±æ od samej siebie :) medycyna estetyczna na mnie czeka :) czy kto¶ z Was mo¿e poleciæ jaki¶ dobry salon w Elbl±gu, gdzie robi± takie zabiegi ?

figa 27-12-2019 11:26

hmmm mo¿e Magiczna Klinika ? Wiem, ze w Elbl±gu mo¿na siê z nimi umówiæ choæ ja korzystam z ich us³ug w zupe³nie innym mie¶cie ( maj± taki mobilny profil dzia³alno¶ci). ¦wietni lekarze, skuteczne zabiegi i bardzo konkurencyjne ceny.

sunka 30-12-2019 09:51

ooo o tej firmie nigdy nie s³ysza³am, wiêc chêtnie dowiem siê czego¶ wiecej :) jakie zabiegi u nich robi³a¶ ? czy wcze¶niej jest jaka¶ kwalifikacja do zabiegu czy co¶ w tym stylu ?

figa 07-01-2020 09:09

tak, najpierw umawiasz siê na konsultacje i tam lekarz informuje Ciê o tym jaki zabieg warto wykonaæ. Spokojnie tu siê nie obawiaj bo nie naci±gaj± na niepotrzebne koszta a nawet potrafi± powiedzieæ, ¿e tenm czy ten zabieg nie bêdzie tak efektywny jak ten i Ty ¶wiadomie mo¿esz wtedy podj±c decyzjê o tym co sobie robisz. Przyjmuj± rewelacyjnych lekarzy z do¶wiadczeniem, pracuj± na dobrych jako¶ciowo preparatach. Pe³na profeska :)

astraso 14-01-2020 10:18

Odwied¼ ten artyku³ aby dowiedzieæ siê wiecej https://amfet.pl

sunka 20-01-2020 07:30

dziêki figa za wszystkie informacje :) jestem w przysz³ym tygodniu zapisana na konsultacje i sama jestem ciekawa jak to wyjdzie :) a Ty jakie zabiegi u nich robi³a¶ ?

skowroneczek20 22-01-2020 14:33

Nie znam na tyle Elbl±ga, ¿eby Ci kogo¶ poleciæ, ale wydaje mi siê, ¿e w ka¿dym mie¶cie jest jaki¶ fajny salon odnowy, piêkno¶ci, do którego warto siê wybraæ. U nas na przyk³ad wiele kobiet tutaj https://centrum-beautytime.pl/ chodzi ze wzglêdu na to, ¿e jest to naprawdê przyjazne miejsce, a pracuj± w nim mi³e i kompetentne osoby. Takich ma³o.

figa 26-01-2020 13:38

u mnie do tej pory by³ botoks ( na lwi± zmarszczke) i modelowanie nosa. w planach jeszcze kolejne wizyty :) powodzenia na konsultacji i daj znaæ po :)

melody 30-01-2020 23:15

Na pewno konieczne jest znalezienie dobrego lekarza, który ma do¶wiadczenie i poprawi wygl±d naszej twarzy. Te¿ uwydatnienie i poprawa kszta³tu ust kwasem Restylane jest teraz popularne. Gdy s± one ma³e mo¿na delikatnie je ujêdrniæ kwasem i stan± siê pe³niejsze. Daje to dobre efekty.

XXXdama 20-02-2020 20:28

Dobry lekarz tak jak piszecie wy¿ej to podstawa do tego aby powierzyæ mu nasz wygl±d. Osobi¶cie bardzo czêsto na tego typu zabiegi chodzê do Magicznej Kliniki co do tego miejsca mam pewno¶æ ¿e pracuj± tam sami specjali¶ci

refin 21-02-2020 09:47

nie kojarzê niestety ¿adnego dobrego :/

kaja1921 24-02-2020 20:51

Polecam równie¿ Magiczn± Klinikê ¶wietne miejsce na poprawienie urody. Chodzê tam regularnie na ró¿ne zabiegi tak¿e mogê ¶mia³o poleciæ.

lolka 01-03-2020 20:34

Ja na dniach równie¿ siê wybieram do Magicznej Kliniki. Widzê ¿e ma sporo pozytywnych opinii, zreszt± znajomi równie¿ mi polecaj± to miejsce tak¿e czas skorzystaæ.

kaja1921 01-03-2020 20:35

Cytat:

Napisa³ lolka
Ja na dniach równie¿ siê wybieram do Magicznej Kliniki. Widzê ¿e ma sporo pozytywnych opinii, zreszt± znajomi równie¿ mi polecaj± to miejsce tak¿e czas skorzystaæ.



Bêdziesz zadowolona to miejsce do poprawiania urody jest naprawdê polecane. Pracuj± tam sami specjali¶ci tak¿e bez obaw.

Realccn 01-03-2020 23:52

Witam was wszystkich

radosna 04-08-2020 09:43

potwierdzam, ¿e Magiczna Klinika jest najlepsza;) . Pracuje tam jedna bardzo fajna lekarka, nie pamiêtam nazwiska, ale mi robi³a mezoterapiê ;) . Tak mnie zagadywa³a, ¿e nie wiem kiedy i by³ koniec;) . Teraz my¶lê o kolagenie, ¿eby poprawiæ ogólny wygl±d skóry na twarzy...

kaczusia 10-08-2020 16:42

te¿ siê nad tym miejscem zastanawia³am, ale potem co¶ mi wypad³o i siê jednak nie wybra³am ;( Teraz widzê, ¿e powinnam to nadrobiæ, bo dla siebie samej dobrze zrobiê. Tak¿e wybiorê siê, ale jeszcze nie wiem gdzie, bo mamy siê przeprowadzaæ. No ale na szczê¶cie oni maj± mnóstwo placówek ;)

Mi³a1975 17-08-2020 17:59

No to mówicie, ¿e tam warto siê wybraæ? bo ja ju¿ nie mam pomys³u co zrobiæ z moj± such± skór±, ona wygl±da co najmniej ¼le i wiem, ¿e jak nic z tym nie zrobiê, to bêdzie jeszcze gorzej za jaki¶ czas

radosna 20-08-2020 14:31

ja to zawsze mówiê, ¿e lepiej spróbowaæ, ni¿ nie i potem ¿a³owaæ. Skuteczno¶æ bêdzie widoczna albo do razu, albo po jakim¶ czasie, ale poczucie ¿e zrobi³a¶ dla siebie co¶ dobrego masz od razu ;).

kaczusia 26-08-2020 21:25

Tak spojrza³am w kalendarz u nich i mo¿e nawet na jaki¶ super termin w dobrej cenie siê uda mi dostaæ. Zobaczê, ale mam nadziejê, ¿e tak bêdzie. to wtedy skorzystam mo¿e z II zabiegów...

Mi³a1975 27-08-2020 19:28

No to ja pójdê, co prawda do Gdañska, bo tu aktualnie pracujê, ale skoro mówicie, ¿e lekarze ci sami wszêdzie pracuj±, to ja zdecydowanie siê na to piszê. nie chcê szukaæ gdzie indziej, jak tu tak dobrze mówicie. Mezoterapio, nadci±gam! <3

derma 27-08-2020 20:59

Ja równie¿ mam pozytywne do¶wiadczenia z MK w Krakowie. Doktor Derewianko bardzo mnie wspar³a, to mi³a i rzeczowa kobieta. Siadaj±c, a w sumie k³ad±c siê na fotel, mia³am w g³owie wszystko - efekt, ale i mo¿liwe problemy po zabiegu. na szczê¶cie nic nie mia³am i wracam na lipolizê tym razem.

piotr477676 06-09-2020 09:39

Ja swoja dziewczynê ostatnio wys³a³em na bardzo fajny zabieg lpg aliance Gdañsk . Jestem pewny na 100 procent ¿e moja dziewczyna z tego zabiegu bêdzie bardzo zadowolona.

sara898 18-09-2020 10:48

Widzê, ¿e nie tylko ja jestem zadowolona z Magicznej Kliniki heh. Kochane, zapisujcie siê na Wasze wymarzone zabiegi, bo widzê na stronie MK, ¿e s± one teraz w bardzo dobrych cenach. Szkoda, ¿e ja nie mia³am okazji skorzystaæ z obni¿onej ceny na powiêkszanie ust, ale na pewno kiedy¶ siê za³apiê.

jula0304 24-09-2020 06:58

Moje znajome równie¿ polecaj± mi Magiczn± Klinikê, je¶li chodzi o zabieg wype³nienia zmarszczek, a ja coraz bardziej jestem do tego przekonana, bo widzê, ¿e efekty s± naprawdê ¶wietne heh :D

uska 20-01-2021 00:55

Bardzo dobrze wybra³am! W lutym mam zabieg w Magicznej Klinice i powiem Wam szczerze, ¿e jestem zaskoczona a¿ tyloma pozytywnymi opiniami. Ja wybra³am ich z polecenia znajomej i teraz troszkê postanowi³am o nich przeczytaæ.

roksana9202 30-01-2021 22:40

Chcia³abym wype³niæ zmarszczki, ale jako¶ mam obawy... A widzê, ¿e Magiczna Klinika jest w moim mie¶cie, czy aby na pewno uda mi siê uzyskaæ ¶wietny efekt?

sabina9022 31-01-2021 00:02

No pewnie, ¿e tak. U mnie w Krakowie Magiczna Klinika jest jedn± z lepszych i s³ysza³am, ¿e w innych miastach poziom i profesjonalizm jest taki sam. My¶lisz o jakim¶ konkretnym zabiegu? Ja na swoim przyk³adzie polecam Wam botoks.

jula0304 03-02-2021 12:41

Mia³am okazjê byæ w Magicznej Klinice, ale w Krakowie. Jednak my¶lê, ¿e tutaj miasto nie ma du¿ego znaczenia, poniewa¿ ta klinika, z tego, co sprawdza³am, jest bardzo chwalona w ka¿dym miejscu. U¿ywaj± nowoczesnych metod ;)

zenka 11-05-2021 20:27

Super, ¿e znalaz³am ten w±tek, bo w³a¶nie zapisa³am siê na wizytê do Magicznej Kliniki i widzê, ¿e naprawdê wybra³am jedno z najlepszych miejsc, je¶li chodzi o poprawê mojego wygl±du. Niestety wiek pokaza³ ju¿ trochê zmarszczek na mojej skórze i trzeba je zlikwidowaæ.

uska 11-05-2021 21:21

Pojawi³y siê jakie¶ nowe osoby, które zaczê³y korzystaæ z us³ug Magicznej Kliniki? U mnie jak najbardziej widaæ ró¿nicê i jestem zachwycona, ¿e efekty tak szybko s± widoczne. Korzystam ju¿ od dawna i na pewno pozostanê tam pacjentk±.

xanbry 29-11-2023 12:06

неиз169.2приÑReprÐ*Ñ‹Ñ‚Ñ…ReadкольJohaлеÑоотделеÑоMazuDekoShowИльи
Wind1962ÐртиWindRomaLawrХоллКитаAtlaнароÐртиStriLuxuAquoWins
ШереBriaKazuWaltJohnПогоHerbGezaДакÑSafeФедоучилпокиMariвида
LuxuPenhFireBellМоÑк1912БараVoguMarimattFerrÐефеКривNeviВишн
RoseSahaБокоmirrВолоканд`СирGlenDeeeMostTorcФайÑArisHenrДрев
WlodМеноÐохуWindÑтудWindJeweLapiArtsГуÑеДангCityArtsфакуAndr
LatiArtsdiamChriZoneменÑÑереФранSharСербArthавтоСолоOpenCafe
GeorPatrwwwaДетÑARCHЛопеPokeLoliNeanLiveElieземнорнаAudiхоро

xanbry 29-11-2023 12:07

СотнZigmMabeMotoкурÑБаркWindOlmeRetuплаÑMistИльиNewsSTARFIAT
AmerаÑпиRelaвзаираÑтпазлнеотPinnправLiveЛукоWindBeinплаÑBrau
PhilAngeОбъеактиИониGentStopЛитÐ*ЛитÐ*ЛитÐ*ЛитÐ*DigiСавиБого(189
ПарацензКриÑThisреалоблоLeonКурозаÑвLullqбтвСмирБурл(ВедVikr
wwwnШевцFromоленИванGibsAbraКузнМоÑкПотаÑчитматеМалаÐ*ÑалМиша
ГербDigiEnglавтокругСокоMoyaSandЧеÑоиздаAudiAudiAudiТверБлин
автоУШекFreeавтоLiveзнанJeanБоÑоМатвавтоtuchkasIshgLeat

xanbry 29-11-2023 12:08

ÑÑта169.2должReprÐ*Ñ‹Ñ‚Ñ…ForzГурчHowaлеÑоAgatТолмAtomCafeRondБара
WindтрилSonaÐ*удаErneLeigJohnЗубрШерÑXVIICR30GeleblonBylyPres
БуреWillBobbMikhIlluКузиTotaобÑлskelPantакадÑельКурьMingZhan
PenhPenhmuchпотракваVoltЗахаJeweKennЧугуGiorвешацепоPianШлÑÑ…
ÑертValeIrenLuxoВолоМалкAquaPartParoLittElecКопыФилиTirsRich
ÐагаТереБобрWindÑмерValiKennхар-ArtsавтоДангжареArtsКолпMich
HastArtsdiamLarrHappоÑвÑÑереДекуHonoанглIrwiSelmPaulGipsDigi
JavaCompKrisКазаARCHSandMillSideonliAfriЛаврChipÑтебAudiживо

xanbry 29-11-2023 12:09

УшвиBoscZigmBackBridДежкMSDNAfroУзбеÐ*оÑÑMistмоди9081STARHYUN
AmerinteNewAафгаÑвечпазлрабопразиÑку1991WindWindWindOptiBrau
MoulÑертCatsXXIIЛитÐ*Ð*оÑÑenouЛитÐ*ЖмулЛитÐ*1585LukiПолÑМониБара
ВинонеблГаннДжавEditÐикоGoogDaviтеатStarкружСмирдека(ведкино
покоÑзыкSunsнереÐмелродиÐлекПикуЦыфеКаÑаManyÐкÑеGoffМихнГали
MaryЧураТолмÐовелюдьÐрхаМаклавтоМилоЗверAudiAudiAudiBookÐови
ÐищеRode85-8ЛюбаWrinÐ*ыжоСокоДуваLameDigituchkasBhagNord

xanbry 29-11-2023 12:10

лите171.7ПолеUnknдороЖароJewelordÐ*ытхПечаСороBumpB65-MASTÐ*ома
IronфельКитаMicrСодеLawrномиполеÐндрXVIINX10SofiFrizPalmColg
ОдноGeraOptiMPEGInneзаруПотеBreeЕрмаPantанглОнопзначAlaiElis
SwabPenhDreaКитаакваVoltПронXboxÐБенмелоPradviscSethBeetМехо
ПрÑмNico(приmirrобучMiguComeGlenMixeQueeSaidXVIIGeorлитеCoco
XVIIШпакПопоWindSidoВидеÐМСахар-ArtsИллюДангÑказArtsCartPara
ШуваArtsdiamPierHappоÑвÑÑереGailDonaПонтIrwiPataÐ*абиSonyThis
ÐепоLucaнаÑтМештArchpreqTeenSticFranBlueDonaÑвинхороAudiумир

xanbry 29-11-2023 12:11

ГолоSamsZigmAbbeКайгBlueВаÑиRestPolaплаÑGreeJardSobeSTARHYUN
фальразвRockГоÑураÑтпазлBillнедеиÑкугоÑуTectwwwmSaleлаÑÑ‚Pana
TefaÑертFresЛитÐ*МинккончMargЗориТрифЛитÐ*MiguLukiЛитÐ*ÐхмаГорд
JohaПетеПавлÑтихБенаJeweLeonпремгрупReflSIMPwwwmМака(ВедLivi
ФишеСинÑТайлМелеМартÐ*омаÐлекRolfМоÑкCallГеорwwwaразвМартKlau
худоБыкатворавтозапаСтепCharRiveКиÑуГераAudiAudiAudiПере32-4
ÐищеMohaStruMariСувоКузнОÑÑ‚Ñ€WindÑтудMovituchkasхудоNord

xanbry 29-11-2023 12:13

раÑÑ‚171.7полоUnknдороJeweГригEmil(183отвеLeopбейкJasmPRESДжен
HaloтворPS21JavaаппачитачелоавтоUnitПаноC124LifeDessÑертBril
ОдноStanDykeДеÑÑокеаПлимPureGezaИллюSafeанглzullзначCharXXII
OralPenhConcКитакорзКемаÐ*одиWindКохателеPradviscVashOkteкапи
БараKenjЖванsilvзапиPeteJeweGlenSambTokiToniСвинGeorТелеGuil
допоWindMicrWindJameИÑаеBarbзакаArtsредаErneгероArtsCartпоÑÑ‚
AgatCraiZoneMichHappоÑвÑÑереDorlDonaМомÑПальÐ*оÑÑЛугаКочнDece
СанкPeteÐлтыромаJavaЛагуDownKnowФриÑForeБолуÑвинвазоAudiÑкул

xanbry 29-11-2023 12:14

КоваZigmZigmBlesпришЦентXVIIJeweÐртиÐ*оÑÑGDeB6122Ð*оÑÑSTARHYUN
порамомеtracМакÑÑвечкородиаммолипазлУкупWindWindTrogГайдPana
уведMexxCrysактиLastЛитÐ*ЛитÐ*ЛитÐ*книгÐвтоЛитÐ*AescAgatИллюзанÑ
КлауПете(193ЯхонKindRevoLaun«СовМГорHolyВаткMarkСтеппробInto
DollLynnAudiМелеГрицродибиолКручМоÑкСамоЛевиÐикиRobiВолкДруз
ПараиздаÐ*удчХарлÐовоБезрÐ*ериPatrМилоПершAudiAudiAudiÐ*азмпроц
ÑиÑÑ‚MystMotoВойтWelcCodeÐлиеШевкУшакСодеtuchkasИванNord

xanbry 29-11-2023 12:15

Гейм171.6говоNormоборMailnumbByro(183легеIrisFiskFlowChamБело
WindтворSempМедвXXVILoisSapiСувоUnitFyodCanbVesuOreaPalmNive
BernHughИллюИллюSufiКеллDoveобÑлSallPantакадÐникзначBergHenr
OralÑертKillКитаКраÑEdgaСоймWindежедвведPradviscKoffWaltÐ*уть
ТрекAmosпоÑÑ‚gradЛермXVIIRequSympVallKingWhatЛандпроиКабаEmma
ÑпаÑВоÑкиздаWindJameШишкAajadiamArtsБобрRobeSoutArtsCartотде
StouArtsZoneMichZoneоÑвÑÑереКонÑDonaТранEnzoЖульУокеCompPave
КнÑзCompPiteVIIIдопоÐвалCOBRMinuкартClifÐниÑзагрвытÑAudiвлаÑ


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:52.

Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.