Klub

Klub (http://www.klub.kobiety.net.pl/index.php)
-   Praca (http://www.klub.kobiety.net.plhttp://www.klub.kobiety.net.pl/f-praca-8.html)
-   -   Jaka jest wasza praca marzeń? (http://www.klub.kobiety.net.plhttp://www.klub.kobiety.net.pl/praca/t-jaka-jest-wasza-praca-marzen-1623-print.html/)

Bacha 29-11-2014 10:10

Jaka jest wasza praca marzeń?
 
Jaka jest wasza praca marzeń?
I czy coś takiego istnieje?

Jenny 03-12-2014 14:54

Hmm... to musi byc twórcza praca, najlepiej praca w zespole. Nie przepadam za dziką rywalizacją, dlatego ważna jest dla mnie przyjazna atmosfera. Oczywiście istotne są finanse, żeby były adekwatne do czasu, jaki poświecam swoim zadaniom, żeby pozwalały na swobodne życie (tzn. żeby nie trzeba bylo się martwić, że ciale na coś nie wystarcza).

zulma 11-12-2014 14:48

Kiedyś chciałam być projektantką mody.
Do dziś lubię sobie pograć w gierki w stylu tej: http://dogry.pl/stardoll .
W tej chwili mam nieco inne ambicje. Marzy mi się własny biznes, najchętniej kawiarnia.

Naranrea 11-12-2014 20:11

Dla mnie praca marzeń to taka, gdzie- przynajmniej w miarę- sama jestem sobie szefem. Nie znoszę ciągłych wytycznych, poza tym z reguły mam inny punkt widzenia niż przełożony, co jest problematyczne ;) Co do zawodu- może dziennikarstwo albo grafik.

thetrevor1179 12-12-2014 21:53

Ja zawsze chciałam zostać stylistką, super praca z ludzmi, niestety poszłam w inną stronę. Praca, która mnie rozwija przede wszystkim nie może być monotonna. No i ważne aby pozwoliła żyć na odpowiednim standardzie. Zastanawiam się też nad własnym biznesem.

gatsby 19-12-2014 18:41

Praca marzeń? Chyba jeszcze takowej nie znalazłam. W każdym razie wiem, że na pewno nie chcę już zarabiać na życie pisaniem.
Ostatnio myślę nad byciem korektorem lub tłumaczem.

superniczek 21-12-2014 16:13

Moja praca marzeń jeszcze się nad tym nie zastanawiałam. Jednak jeśli już to chciałabym prowadzić takie kółko sportowe gdzie mogłabym trenować najmłodszych i wszystkich pasjonatów gry w warcaby. Jeździć z nimi na zawody i robić właśnie to.

elka77 22-12-2014 10:26

A co robisz aktualnie?

panidomu 22-12-2014 11:37

No właśnie superniczek czym się obecnie zajmujesz. Zawsze możesz to robić jako dodatkowe zajęcie. Ja mam swoją pracę marzeń. Mianowicie chciałbym być przewodnikiem międzynarodowym gdzieś w Hiszpanii. Oprowadzać wszystkich turystów.

AleksandraN 15-02-2015 16:56

Nie wiem czy mam prace marzeń, ale na pewno daje fajne dochody,
a wydaje mi się że to jest bardzo ważne.
Po to, żeby po pracy móc realizowac marzenia:)


---
Jak zarabiać z wykorzystaniem internetu
http://praca.twoje.info.pl/

Nguyet1338 15-02-2015 20:14

Mi się od zawsze marzyła praca stylistki modowej, grzebac w ciuszkach i przebierać ludzi, ale poszlam na studia prawnicze i jakos tak zostało, widziałąm ostatnio ogłoszenie że u mnie w Trójmieście firma szuka stylistek do siebie, rekrutacja przez fejsa wiec nic zobowiazującego, ale jakos boję się wziąć udział, mimo, że to moje marzenie troche obawiam sie zmienić moje obecne życie, które jest całkiem wygodne, ale nie do końća satysfakcjonujące.

superniczek 19-02-2015 18:34

Fajnie byłoby, gdyby to było coś kreatywnego i aby nie trzeba było powtarzać tych samych czynności. Codziennie coś nowego, świetny szef, cudowni współpracownicy i pokoje, w których można by się zrelaksować, no i rzecz jasna dobra płaca :)

Dorotkaqwe 25-02-2015 09:04

Tak ja też bym nie chciała popadać w rutynę w pracy. Co niestety bardzo często się pojawia i wykonuję się tylko takie rzeczy. Zdecydowanie no nie wiem bardzo dobrze jest chyba mieć taki zawód, który nam się będzie najbardziej podobał. Zdecydowanie tutaj moim takim wymarzonym byłby ciągły kontakt z dziećmi i założenie jakiegoś zespołu tanecznego

oolivka 10-03-2015 08:44

Bardzo fajny pomysł z tym zespołem tanecznym : ) jednak akurat w moim przypadku to ja bym chciała akurat tak podróżować, że np. każdego dnia by trzeba było gdzieś jechać z kierowcą i później pracować ze znaną osobą właśnie jak taki prywatny tłumacz. To byłoby najlepsze

Jadla 11-03-2015 13:38

Moja praca marzeń to taka gdzie mogłabym dużo zarobić i po prostu bym się nie musiała martwić tym co to będzie akurat u mnie 1..Jakoś od małego dziecka marzyłam właśnie, żeby być taką sławną aktorką. Na marzeniach się skończyła bo po prostu moi rodzice nie mieli za dużo kasy i nie posłali mnie na studia i musiał od razu iść do pracy

spodniczka 12-03-2015 11:22

Taka praca moja marzeń to są podróże : ) bardzo bym chciała mocno zostań przewodniczką najlepiej gdzieś w takich krajach jakiś bardzo ciepłych i gorących ; ) fajnie byłoby tak cały czas zwiedzać świat i poznawać nowe to miejsca ; ) bo taki klasyczny przewodnik to po prostu zazwyczaj tylko w jakimś jednym rejonie pokazuje miejsca ciekawe

paniAnia 12-03-2015 16:55

Cytat:

Napisał spodniczka
Taka praca moja marzeń to są podróże : ) bardzo bym chciała mocno zostań przewodniczką najlepiej gdzieś w takich krajach jakiś bardzo ciepłych i gorących ; ) fajnie byłoby tak cały czas zwiedzać świat i poznawać nowe to miejsca ; ) bo taki klasyczny przewodnik to po prostu zazwyczaj tylko w jakimś jednym rejonie pokazuje miejsca ciekawe

No super super marzenia masz związane ze swoją pracą. Nie chcę być ciekawska ale po prostu akurat no nie wiem chciałbym się dowiedzieć ile masz lat ? Bo może akurat na pracę marzeń nie jest za późno i zawsze jeśli jesteś uparta to możesz iść na jakieś studia zaoczne czy też kursy na weekend i właśnie zrobić sobie jakiś kurs na przewodnika, później zdobyć doświadczenie i podróżować : ))

klementysia 13-03-2015 15:55

No ciekawe ciekawe ; ) bo jeśli akurat o mnie chodzi to ja po prostu wiecie chciałbym zostać nauczycielką - najbardziej to mi się akurat podoba właśnie to by pomagać innym najbardziej to takiej młodzieży i dzieciom najmłodszym szczególnie chorym. Bardzo chciałaby być w takiej roli opiekunki-nauczycielki

catrinse90 16-03-2015 21:52

Moja praca marzeń jest taka gdzie bym mogła zdecydowanie mocno pomagać zwierzętom takim wszystkim co istnieją ; ) jednak najbardziej by mi zależało po prostu na takich gdzie właściciele je wyrzucają po prostu na ulice jak jadą sobie spokojnie nad morze czy na jakieś wczasy - chciałbym coś takiego wyeliminować..

solversky 18-03-2015 13:31

To już bardziej pochodzi pod taką wolontariuszkę no super to wszystko wygląda, mi się bardzo podoba ; )) jeśli o mnie chodzi to po prostu no wiecie chciałbym połączyć moją pasję i miłość do siatkówki jako siatkarka zawodowo, gdzie byłoby mi płacona kasa, że sobie odbijam w piłkę i moje hobby traktuję jako pasję : )

Lena 19-03-2015 13:02

Moja praca marzeń to jest po prostu aktorstwo : ) chciałabym mocno zostać aktorką z tego powodu, że chciałabym z miłą chęcią rozdawać moje autografy ; )) jeszcze dodatkowo chciałbym, żeby jakieś osoby chciały ze mną robić selfie i do mnie podchodziły - takie życie celebryty

michala88 20-03-2015 11:10

Na studia po prostu postanowiłam postawić na swoje i no wiecie poszłam akurat na zaoczne..W międzyczasie szukałam pracy i był pewien taki konkurs na staż w dziele HR - udało mi się wygrać 6 miesięcy się przemęczyłam i po prostu wtedy spełniłam swoje marzenia - rekrutuję najlepszych pracowników do firmy i szukam wielu talentów takich jak ja co mi się dało szansę

martAa 21-03-2015 15:46

Moja praca marzeń to taka kierowniczka, która może po prostu decydować o swoich pracownikach o tym kogo zwolnić o kim porozmawiać o jakiejś podwyżce ; ) jeszcze dodatkowo po prostu bardzo fajnie jest w sumie decydować o tym jak miała by przebiegać rozmowa kwalifikacyjna czy w języku polskim czy angielskim :D

sarenka 23-03-2015 09:23

U mnie praca marzeń wygląda w taki sposób, że ja bym bardzo chciała zostać dyrektorką w szkole : ) jeśli o mnie chodzi to zdecydowanie różnie to wygląda i po prostu to no wiecie chciałabym po prostu rozwiązywać problemy trudnej młodzieży.

elka77 24-03-2015 10:47

Chciałabym prowadzić firmę kosmetyczną :) Kilka salonów w mieście to byłoby coś.

xeniaaa 24-03-2015 12:57

O tak bardzo fajnie pomyślane : )taka sieć a Ty byś sobie tym wszystkim zarządzała ; )ja akurat najbardziej bym po prostu chciała mieć swój własny hotel - ale nie w taki sposób, że zawsze tam bym musiała być tylko ja bym była tylko na telefon w wyjątkowych jakiś takich sprawach : ) akurat to jest dla mnie bardzo okej

mavita 25-03-2015 15:41

Praca moich marzeń to bycie kimś popularnym i tutaj dla mnie obojętnie kim. Mogłaby bym być nawet jakąś piosenkarką, aktorką czy cokolwiek innego najważniejsze dla mnie byłoby wtedy bym mogła rozdawać swoje autografy innym osobom i by mnie rozpoznawali : P

paniBachha 27-03-2015 13:55

OO to taka kariera gwiazdy jakby nie spojrzeć Ci się marzy ale przecież zawsze możesz marzyć ; ))jeśli o mnie dziewczynki kochane chodzi to po prostu akurat no wiecie mi by zależało najbardziej na tym, że chciałbym mieć swoje własne przedszkole i być coraz to lepszą przedszkolanką : )

femme.m 27-03-2015 19:38

Pilnowanie wyspy lansowane w tv ;)

pomaranczka 30-03-2015 15:03

Pilnowanie wyspy ale to może jeszcze takiej bezludnej wyspie czy akurat takiej normalnej wyspy ; PP ? Jeśli chodzi o mnie to chciałabym być taką właścicielką firmy budowlanej i w odpowiedni sposób mogłabym akurat po prostu no wiecie zarządzać ludźmi i takie typu rzeczy wygrywać przetargi, negocjować.

loviczka 31-03-2015 14:01

Moja praca marzeń byłaby taka jeśli mogłaby być jakąś popularną osobą : ) zdecydowanie ja to bym chciała być jakąś komentatorką sportową co właśnie by bardzo często jeździła na jakieś mecze piłki siatkowej i po prostu no wiecie relacjonowała to wszystko co tak naprawdę się działo na takich akurat po prostu meczach itp itd

sensiak 03-04-2015 21:43

No to bardzo fajnie bo to chyba poszłabyś po swoich takich zainteresowaniach : ) jeśli o mnie chodzi to ja bym bardzo chciała pomagać tym najbiedniejszym w tych krajach 3 świata gdzie ta pomoc jest najbardziej potrzebna a niestety nie zawsze ona tam jest : (..

wirginia77 06-04-2015 12:57

To możesz właśnie w taki sposób służyć i pomagać jak jakaś taka najlepsza wolontariuszka : ) tutaj chyba zdecydowanie możesz poszukać takie ogłoszenia - pomoc wolontariusze ; )) tam coś na pewno znajdziesz. Moja praca marzeń wiążę się po prostu z jakimiś finansami gdzie ja bym chciała zostać taką bardzo dobrą ekonomistką.

ogrodnisia 07-04-2015 17:37

No tak fajnie to sobie wymyśliłaś - gdzie zawsze mój brat powtarza gdzie są piękne kobiety tam są duże kwoty pieniędzy : ) Ja to jestem prawdziwą fanką czworonogów i z tego powodu bardzo bym chciała zostać taką profesjonalną no wiecie trenerką i szkolić inne pieski.

malyna 08-04-2015 11:20

Fajnie jakbyś chciała się na stałe zajmować zwierzaczkami : ) ja to zawsze od małego chciałam zostać piosenkarką..Niestety moje marzenia się nie spełniły bo jakoś niestety nie potrafiłam śpiewać i musiałam przerwać moją naukę i szukałam czegoś w czym mogłabym po prostu znaleźć jakieś takie zatrudnienie

berna77 09-04-2015 12:47

Najważniejsze to mieć marzenia bo za nie nikt jeszcze nie kazał i nikt kazać przecież nie będzie hihi Ja to bym najbardziej chciała zostać po prostu taką pielęgniarką co by po prostu mogła pomagać innym ale też bym bardzo chciała również zarządzać innymi pielęgniarkami i rządzić u mnie w moim szpitalu : )

Coldi 10-04-2015 13:15

Czasami na miejscu trudno jest znaleźć pracę marzeń i wtedy albo stworzymy swoje miejsce pracy zakładając firmę albo po prostu szukamy za granicą.
Gdyby ktoś potrzebował firmę transportową do Holandii, Niemiec czy Belgii to oni zajmują się przewozem osób www.stantrans.pl

bambinaska 14-04-2015 11:03

To ja tam zajrzę bo mój mąż będzie musiał wracać z Holandii i szuka po prostu jakiegoś transportu, dziękujję za kontakt. Moja praca marzeń wiąże się po prostu z pracą pielęgniarki gdzie akurat to jest najlepsza taka dla mnie praca gdzie akurat mogłabym wszystkim pomagać tak zupełnie w pełni i bardzo mocno ; )

pomaranczka 15-04-2015 10:16

Moja praca marzeń wiąże się po prostu z moim zawodem : ) czyli jestem nauczycielką i chciałabym uczyć po prostu w szkołach od 1 do 3 klasy podstawowej ; )) myślę, że nie byłoby to w moim przypadku aż takie ciężkie jeśli miałabym jakieś bardzo dobre plecy czy też nawet jakieś znajomości..Tylko problem taki, że ich nie posiadam.

Barita 17-04-2015 12:04

Moja praca marzeń w sumie to się jeszcze nad tym jakoś tak bardziej nie zastanawiała..Chociaż tak powiem, że ja to najbardziej lubię sobie śpiewać i mogłabym sobie z tego powodu zostać jakąś taką właśnie piosenkarką ; ) chyba dobrze kombinuję co : ) ? dziewczyny aż taka beznadziejnie nie pisżę.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:23.

Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.