Klub

Klub (http://www.klub.kobiety.net.pl/index.php)
-   Gwiazdy (http://www.klub.kobiety.net.plhttp://www.klub.kobiety.net.pl/f-gwiazdy-17.html)
-   -   Wasze ulubione seriale (http://www.klub.kobiety.net.plhttp://www.klub.kobiety.net.pl/gwiazdy/t-wasze-ulubione-seriale-62-print.html/)

jasmine23 10-05-2007 11:33

Wasze ulubione seriale
 
Ja nie przegapiłam jeszcze żadnego odcinka na "Na dobre i na złe". :)

yosi25 10-05-2007 13:25

"M jak miłość" rządzi :) To najlepszy od lat serial w telewizji. Wciągnął mnie od pierwszego odcinka i teraz czegoś mi brakuje jak nie obejrzę te dwa razy w tygodniu. Wkurzam się tylko, jak zamiast mojego serialu dają jakieś mecze piłkarskie. To nie do pomyślenia, żeby tak było.

Babuszka 10-05-2007 21:09

Prawei wszystko, co polskie: "M jak milość", "Na dobre...", "Klan", "Plebania", "Pogoda na piątek", "Magda M.", "Kopciuszek"...ufff! Chyba za dużo telewizji oglądam! ;))

Madzia73 11-05-2007 08:37

"Ostry dyżur"! Ale z pierwszą obsadą... :)

simonka 11-05-2007 10:17

A ja wolę starsze serie np. "Wojnę domową". Mogę oglądać w kółko i chyba nigdy mi się nie znudzi:)

Inez71 17-05-2007 09:49

Ja też :) I "Czterdziestolatka" :)

Izu77 17-05-2007 12:12

Hmmm... Od dłuższego czasu już się zastanawiam, czy ktoś śledzi wszystkie odcinki "Mody na sukces"?:D

Madzia73 18-05-2007 13:39

Moi rodzice! Jak przegapią po południu, to chyba o piątej rano są jakieś powtórki :) Wstają i oglądają!

jasmine23 28-05-2007 17:08

Przypomniał mi się jeden serial, który teraz z chęcią bym sobie obejrzała. "Przystanek Alaska":)

Ola 05-06-2007 14:14

Polecam "Uwaga faceci" na TVN Style.

olka90 05-07-2007 22:50

ja w zasadzie seriali nie oglądam, chyba że jak się jakaś okazja trafi :P kiedyś oglądałam prawie każdy odcinek "M jak miłość" ale teraz jakoś mnie do tego nie ciągnie :) ale i tak nigdy nie zapomnę moje babci:
Jestem u niej na wakacjach i po południu zawsze sie zaczynała ta sama historyjka:
Babci wraca koło 16 do domu, robi sobie zupkę chińską z torebeczki (z Radomia xD) czeka 3 minutki potem bierze łyżkę talerz z zupą i co robi?... siada przed telewizorkiem i co ogląda?... TAK "Modę na sukces" ! :D a Ola co w tym czasie robi?... ogląda w drugim pokoju "Cud miłości" !!!

gabriela 22-10-2009 22:56

A ja najbardziej lubię serial animowany o małych żółtych ludzikach, czyli oczywiście Simpsonowie;) Żadna inna serialowa produkcja nie jest w stanie mnie bardziej wciągnąć niż ta bajeczka;)

asterka 24-07-2013 12:30

Moim zdaniem szkoda czasu na seriale.

gatsby 29-05-2014 14:37

Mi ostatnio spodobało się "18 to life" :-)

DRMICHELLE92 25-06-2014 18:19

jest tego całe mnóstwo, polskie i zagraniczne. z całą odpowiedzialnością mogę polecić wilfreda, american horror story, bates motel, the fall, true detective, big bank teory, kapitan sowa, alternatywy 4.

____________________
Świetne warunki umowy http://www.multimediafreak.blog.interia.pl zobaczysz!

edwarda1960 08-07-2014 16:15

moim ulubionym serialem jest "Doktor House" niestety nie ma już nowych odcinków, a stare oglądałam już po kilka razy, mam nadzieję, że jeszcze pojawi się jakiś serial medyczny , który będzie równie dobry

____________________
No i co? ? wejdź na tą stronę No i co? ? wejdź na tą stronę http://aniakwiska.blogx.pl/ oferta Cię powali!

Sun79 19-08-2014 10:21

Cytat:

Napisał gabriela
A ja najbardziej lubię serial animowany o małych żółtych ludzikach, czyli oczywiście Simpsonowie;) Żadna inna serialowa produkcja nie jest w stanie mnie bardziej wciągnąć niż ta bajeczka;)


Taaak Simpsonowie! kocham ich! teraz ostatnio powtórki oglądam:D

elka77 19-08-2014 10:38

Podobnie jak Flinstonowie i Jetsonowie :)

RITAABC85 30-09-2014 10:05

Niby seriale, to strata czasu. Dobrze o tym wiem, ale co chwila mnie jakiś wciągnie. Ostatnio bardzo lubię oglądać Suits. Niestety teraz mają przerwę. Oprócz tego oczywiście gra o tron, ale też mają przerwę. Nie ma co oglądać.

____________________
Nie rób takiej miny https://okuciaarmatura.wordpress.com/ ceny dopasujemy do ciebie!

Izu77 13-11-2014 14:45

Dla fanów tego tasiemca to będzie pewnie cios w serce :D

Same zobaczcie:
http://www.wirtualnemedia.pl/artykul...y-licencyjnej#

Izu77 13-11-2014 15:06

Koniec "Mody na sukces". Nareszcie?
 
Wielkie pożegnanie z "Modą na sukces":). Będziecie tęsknić?


----------------------------------------------------
"listopad to połączenie wszystkich poniedziałków roku"

InterKaitlin97 06-01-2015 17:57

nie xD, moja babcia jest fanką tego serialu( chyba jak wszystkie babcie ), już się dawno pogubiłam kto z kim się ożenił, moim zdaniem powinni podawać na początku czołówki ranking kto jeszcze został to ślubu i największe prawdopodobieństwa nowego związku xD

spodniczka 15-01-2015 19:50

Moda na sukces znika a odcinki chyba kręcone są nadal, wydaje mi się, że jeszcze wróci na ekran. Ja przez długie zasiedzenie w domu standardowo oglądam "Na wspólnej", "M jak Miłość", " Na dobre i na złe", "Prawo Agaty",choć kiedy pracowałam nie oglądałam żadnego.

AdelaPol1760 22-01-2015 14:02

No to sporo oglądasz bo ja to wszystko co Ty ale jeszcze do tego patrzę właśnie na taki serial jak "Pierwsza miłość". Kiedyś to jeszcze oglądałam bardzo chętnie Złotopolscy hihi czy ktoś to jeszcze pamięta i to też oglądał? Ja to głównie oglądałam właśnie ze względu na Andrzeja Piasecznego, który tam grał czasami...

annetka 26-02-2015 11:08

Ja niezbyt często oglądam polskie seriale, nie dlatego, że miałabym coś przeciwko polskim serialom, ale dość późno wracam do domu i o tej godzinie już raczej seriale nie są emitowane. Jestem natomiast fanką The Walking Dead (tak to ten o apokalipsie zombie :)

jowitaG 23-03-2015 21:16

W ogóle teraz nie patrzę na seriale.

betowska 12-04-2015 14:21

Niestety większość polskich seriali to tzw. obyczajówki. Moim zdaniem seriale obyczajowe to zwyczajna strata czasu, no ale co kto lubi ;) Ja lubię oglądać seriale SF Battlestar Galactica, Agents of S.H.I.E.L.D., Black Mirror albo Almost Human. Naprawdę świetne seriale.

Magdziena 17-04-2015 13:48

Jako, że należę o grona osób, które uwielbiają filmy i seriale poświęcone zombie, to do moich ulubionych seriali należą: The Walking Dead, Z Nation oraz nowy serial iZombie ;) Każdy z nich ma nieco inne podejście do tej tematyki, dlatego mi się nie nudzą.

Aidanna 18-04-2015 00:07

Ja nie mam czasu na oglądanie seriali zbyt często dlatego zazwyczaj wybieram krótkie i lekkie sitcomy na Comedy Central, w tym na przykład Teorię Wielkiego Podrywu, Dwie spłukane dziewczyny albo Hoży doktorzy ;) Aha.. no i jak puszczają powtórkę Różowych lat siedemdziesiątych to też chętnie oglądam :)

Barita 23-04-2015 19:17

Doktorzy całkiem sympatyczny serial, miło się ogląda. Jeszcze taki serial, który jest ciekawy to dla mnie na wariackich papierach przecież. Może jest i stary ale naprawdę jary ;) lepszego już w historii serialu nie będzie. Produkcja bardzo zjawiskowa i bardzo taka na plus bo każdy odcinek był inny i każdy na swój sposób zaskakujący.

tedla 06-05-2015 19:12

Mi się podobają najbardziej seriale komediowe (The Big Bang Theory, Jane The Virgin, Devious Maids) i sci-fi (Continuum, The 100, Extant, Orphan Black).

ida2015 08-05-2015 11:42

Nie podobają mi się te seriale, oglądałam kiedyś jeszcze na studiach bodajże 2 roku kilka odcinków z każdego serialu i jakoś mi się one wcale nie przypadły do gustu. Były naprawdę słabe i nudne. Wolę polskie seriale z chęcią i przyjemnością oglądam sobie codziennie - Pierwszą miłość. To jest jeden z najlepszych seriali jaki mógł powstań, zamiast tych amerykańskich seriali ściem, obejrzyj ten :).

Tulipanik12 11-05-2015 22:25

Mój ulubiony serial to Tudorzy:-) serial już się skończył, nie tak jak Borgia jeszcze trwa, ale i tak był lepszy, niż Borgia, głównie ze względu na grę Meyersa:-) Dawał kopa temu serialowi i odegrał mistrzowską role jako Henryk – tyran:-) polecam, kto jeszcze nie widział:-)

mewa 18-05-2015 22:09

A czy ktoś pamięta taki serial polski pod tytułem Tulipan? Wpadł mi do głowy jak przeczytałam nick powyżej. Lubię polskie seriale. Podobają mi się takie jak: M jak Miłość, Barwy Szczęścia, Prawo Agaty, Lekarze i jeszcze parę innych. Rodzinka.pl też jest niezły.

efercia 13-06-2015 21:15

Kiedy to było..Ja nie pamiętam tego serialu..Widocznie on był słaby i widocznie bnardzo kiepsko się go oglądało; Pamiętam inne seriale teżtakie klasyczne. Przede wszystkim u mnie to był zbuntowany anioł. Z Zaciekawieniem to zawsze oglądałam i było to fajne dla mnie.

karolalola 14-06-2015 16:31

Jak dla mnie najlepszym serialem była Plotkara oraz Californication,pełne humoru oraz życiowych problemów, nie to to niektóre seriale polskie.Szkoda tylko, że obydwa już się skończyły :(

biedroneczkacacy 18-06-2015 19:19

Akta Dresdena:-)
The Dresden files to serialowa ekranizacja stworzona na motywach bestseleru Jima Butchera która opowiada historię mieszkającego w Chicago prywatnego detektywa Harrego Dresdena (w tej roli Paul Blackthorne), który wykorzystuje swoje paranormalne umiejętności w pracy detektywistycznej i pomaga lokalnej policji w rozwiązywaniu najbardziej zagmatwanych spraw. Harry Blackstone Copperfield Dresden figuruje w chicagowskiej książce telefonicznej pod M, jako Mag. Jest najlepszy w swoim fachu i zarazem jedyny.
Historia zaczyna się w chwili gdy lokalny gangster Tommy Tom i jego dziewczyna Jennifer Randall zostaną odnalezieni martwi w hotelowym pokoju. Nie byłoby w tym zabójstwie nic szczególnego, gdyby nie fakt, że z ciał obojga ofiar wyrwano ich serca. Brak jakiegokolwiek racjonalnego wyjaśnienia tego zabójstwa skłonił policję do skontaktowania się z magiem ? Harrym Dresdenem.

jarmos 08-07-2015 22:14

Ja chyba najbardziej w ostatnim czasie /miesiacach pasjonuje się i ogoladam amerykański seriacl Netflixa House of Cards dramat polityczny - z niesamowitą rolą Kebina Spacey - godny polecenia film o amerykańskiej telewizji na najwyższym szczeblu - prezydenckim

pieniążek 09-07-2015 19:15

Daredevil, tylko dla miłośników gatunku!!!Niewidomy prawnik, mając wyczulone pozostałe zmysły, zwalcza przestępczość na ulicach Nowego Jorku jako zamaskowany superbohater. Świetnie zagrany i boleśnie realny na ile tylko to możliwe. Liczę na Hand w drugim sezonie i powrót Sticka

Fucz 12-07-2015 17:29

Ja jestem fanką Hannibala (właśnie poluje na szósty odcinek), Gry o Tron (niestety na kolejny sezon trzeba czekać prawie rok), Sherlocka (na niego nie mam pojęcia ile trzeba czekać, „niedługo” powinni emitować specjalny odcinek, ale ich niedługo to minimum pół roku).


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:52.

Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.