![]() |
Buty się rozkleiły....
Warto ratować takie buty, które się rozkleiły czy to już nie ma większego sensu?
Gdzie kupić odpowiedni klej do takich zadań? |
Jeśli masz rzeczywiście pod ręką jakiś dobrej jakości klej do takich zadań, to pewnie, że warto próbować reanimować takie buty.
Tutaj: http://www.budujesz.pl/wiadomosc/kle...najlepszy/653/ piszą dokładniej jaki klej do butów trzeba mieć, żeby zdało to egzamin. Ogólnie dobrze jest mieć taki klej w domu - buty teraz są robione na szybko nieraz i byle jak, więc nie ma co się dziwić, że się rozklejają. |
Według mnie nie warto kleić butów bo i tak szybko się rozkleją. Lepiej kup sobie coś nowego np u nich http://www.szch.pl/ bo mają świetny wybór butów sportowych i nie tylko :)
|
Czasami jak kupuje się buty słabej jakości to tak jest. Trzeba wiedzieć jakie buty do czego kupować. Wiem, że oni http://hunt-fish.eu/pl/c/Buty-Mysliwskie/233 mają bardzo fajne buty trekingowe i nie tylko
|
Poczekaj na promocje w stylu 3w2 i dodaj ogłoszenie na https://naspole.pl/ - akurat kupisz buty za grosze a Twój "współskładkowicz" też zyska. Jedyne wymagania to Android czy WindowsPhone :)
|
Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:23. |
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.