![]() |
Używacie szminki na co dzień?
Podobają mi się te matowe szminki, ale jakoś nie umiem się przekonać do ich noszenia.
Jestem ciekawa czy wy używacie czegoś takiego na co dzień. |
Ja też mam z tym problem.
Niby nosiłabym, ale gdyby ktoś mnie pomalował, bo mi zawsze wychodzi krzywo. Tutaj http://www.amfora.pl/wiadomosc/jak-o...niejszyc/3149/ znalazłam trochę podpowiedzi w jaki sposób malować usta szminką, ale i tak. Widać nie mam do tego smykałki. |
Jeśli szukacie jakiejś dobrej jakości, fajne szminki o jakimś ładnym kolorze, to koniecznie sprawdźcie ten sklep internetowy - http://www.jpcosmetics.pl/ - mają tam masę fajnych kosmetyków o dobrej jakości w naprawdę dobrej cenie :) Jakiś czas temu sama kupiłam sobie tam cienie do oczu i muszę powiedzieć, że jestem z nich bardzo zadowolona :)
|
Ja używam. Ale warto kupić coś droższego, żeby nie było trzeba co chwilę poprawiać makijażu.
|
Ja na co dzień używam raczej pomadki ochronnej, ewentualnie bezbarwnego błyszczyku. Natomiast od czasu do czasu na wielkie wyjście sięgam po szminkę. Najbardziej podobają mi się szminki w takim odcieniu jak tu jest http://www.miskejt.pl/2016/11/pamiat...adka-kiko.html . Nie mam tyle odwagi, żeby malować się czerwoną szminką ;)
|
ja na codzień używam tylko bezbarwnego błyszczyku, a zimą korzystam z pomadki ochronnej. Kolorowe szminki zostawiam na większe imprezy
|
Ja bardzo często używam szminek. I mam ich wiele różnych rodzajów.
|
No chyba każda kobieta używa takich rzeczy.
|
Używam szminki na co dzień bo wydaje mi się, że bez niej makijaż jest niepełny.
|
Ja również używam szminek na co dzień. Mam wiele kolorów, bo nie każda do wszystkiego pasuje. Ostatnio natrafiłam na stronę http://pl.rimmellondon.com/produkty/...sh-colour-rush i taką też dobie kupiłam idąc z pracy. Kobieta zawsze takim drobiazgiem potrafi poprawić sobie nastrój.
|
Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:33. |
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.