Wyświetl Pojedyńczy Post
  #51  
Stary 13-10-2017, 09:06
Grazynka105 Grazynka105 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 364
Domyślnie

Cytat:
Napisał groźna
@Judyta3, Biokominki są przereklamowane. Są efektowne, to prawda, ale totalnie nieefektywne. Zapal sobie kilka świec to uzyskasz ten sam efekt.
Kompletnie nie mogę się z tobą zgodzić. Sama mam biokominek i uważam, że nie jest to ani przereklamowana rzecz, ani nieefektywna. Równie dobrze tak samo można powiedzieć o zwykłych kominach. Jedyną różnicą jaką można zauważyć w różnicy to jest to iż zwykły kominek jest w stanie ogrzać całe mieszkanie, a biokominek tylko pokój w jakim się znajduje. I można dobrać taki biokominek aby wyglądał jak tradycyjny.
Zaś to co się tyczy tapet i to w jakimkolwiek wydaniu to kojarzą mi się one z domem babci i ze starymi wnętrzami. Kompletnie mi one nie pasują do nowoczesnego wystroju. Dlatego o wiele bardziej wolę sobie kupić z http://nobiles.pl/produkty/sciany-i-sufity/ farbę i ściany pomalować. A jeśli chodzi o jakiś wzorek to zawsze można nałożyć szablon i go pomalować. Są jeszcze naklejki na ścianę, ale one też mnie do siebie nie przekonują. Jakoś wydaje mi się, że po jakimś czasie mogą odpadać, szczególnie w pokoju dziecięcym, gdzie ściany nie są oszczędzane.
Odpowiedź z Cytowaniem