Wyświetl Pojedyńczy Post
  #1  
Stary 29-11-2017, 12:36
natkawal76 natkawal76 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2016
Posty: 34
Domyślnie Modne ubrania uszyj je sam

Witam, pewnie nie tylko ja mam problem ze znalezieniem dobrych sklepów z ubraniami. Na reklamie wszystko pięknie wygląda i na wszystkich jednak nie zawsze. Ciuchy później nie wyglądają tak jak oczekiwaliśmy. Dlatego ja znalazłam http://betreuerin.com.pl gdzie sama mogę wybrać nie tylko kolor ale i grubość materiału i wzór. Dostawa odbywa się błyskawicznie, dzięki czemu mam towar u siebie na następny dzień. Wiem, że powiecie, kto dzisiaj szyje sam ubrania, a muszę Was zdziwić wiele bardzo wiele osób. Nie chcą wyglądać tak samo jak pół miasta i jeśli nie potrafią sami to zanoszą materiał do krawcowej. Dlatego polecam takie rozwiązania, szczególnie dla osób z alergią na materiał czy osób, które mają problemy z wagą i nie wszystkie ubrania na nich dobrze leżą. W sklepach wszystko szyte jest na osoby bardzo szczupłe, a dla osób już o większej wadze jest problem ze znalezieniem czegoś dla siebie. Spróbujcie kupić materiał lub kila jego rodzajów i połączyć w piękny sweter, czy sukienkę i zobaczycie czy Wam się spodoba. Kto nie robił niech się nie wypowiada. Zobaczycie jak można za niewielkie pieniądze ubierać się pięknie i modnie, a przede wszystkim wyglądać niepowtarzalnie.

Ostatnio edytowane przez natkawal76 : 18-09-2018 o 16:49.
Odpowiedź z Cytowaniem