Wyświetl Pojedyńczy Post
  #24  
Stary 03-04-2016, 10:57
Majka89 Majka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 862
Domyślnie

Wyciskarka do soków ogranicza się tylko i wyłącznie do cytrusów i nie możecie dzięki niej uzyskać soku np. z marchewki, czy selera. Zarówno wyciskarka jak i sokowirówka są dobrymi rozwiązaniami dla osób, które dbają o zdrowie, wygląd i dobre samopoczucie, ale pod warunkiem, że mają czas na robienie soków. Wiele też osób nie zdaje sobie sprawy z tego, że takie świeżo wyciskane soki wcale nie są tańsze od tych kupionych w sklepie, bo żeby uzyskać 1L soku z pomarańczy musimy zużyć do tego celu ponad 2kg pomarańczy i taka sama sytuacja występuje w przypadku warzyw. Mam w domu wyciskarkę i sokowirówkę, ale bardzo rzadko robię soki i koktajle, bo zazwyczaj śpieszę się do pracy i nie mam na to czasu. Niedawno trafiłam na ciekawą alternatywę dla domowych koktajli, a mianowicie na koktajle z saszetek na tej stronie http://www.pijwarzywa.pl/ . W moim przypadku byłoby to genialne rozwiązanie, bo mogłabym sobie je robić w przerwach w pracy. Na początku planuje kupić po 1-2 koktajlach z każdego smaku. Dam Wam znać jak wypróbuje każdego
Odpowiedź z Cytowaniem