Wyświetl Pojedyńczy Post
  #1  
Stary 12-12-2017, 08:40
natkawal76 natkawal76 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2016
Posty: 34
Domyślnie Dobre biuro rachunkowe

Każdy z nas kto ma firmę wie jak trudno jest rozliczać co miesiąc setki papierów. Nikt z nas nie ma na to czasu aby godzinami nad nimi ślęczeć. Dlatego większość z nas zatrudnia biuro rachunkowe , które wykona za nas pracę. Ze swojego doświadczenia wiem, ze nie jest prosto znaleźć firmę,która rozliczy nasze dokumenty dobrze. Niby każdy oferuje podobne usługi, ale i ceny za nie są rożne jak i zakres obowiązków. Ja wiem, że kiedy zakładam działalność chciał oczywiście zaoszczędzi i wzięłam księgowa tanią i okazało się, ze połowa dokumentów zakupowych nie została wpuszczona w koszty, co wiązało się z wyższym podatkiem dla mnie i dużą stratą finansową. Chciałam tanio to płaciłam mało a za to podatki były wysokie. Dlatego polecam Państwu sprawdzone usługi https://cienkusz.com.pl/szklarz-czym...na-co-dzien,60. Sprawdzone od lat kobiety, bardzo dobre podejście do klienta. Rozliczają szybko papiery, więc nie ma problemu. Teraz oferują również pliki JPK co bardzo ułatwi sprawę, jeżeli chodzi o US. Polecam wybierać ludzi z polecenia, a jeśli nie macie takich to poczytać troszkę na forum, abyście nie mieli tak jak ja kiedyś.

Ostatnio edytowane przez natkawal76 : 02-02-2021 o 16:33.
Odpowiedź z Cytowaniem