Wyświetl Pojedyńczy Post
  #2  
Stary 28-09-2017, 10:12
Ravthid Ravthid is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 499
Domyślnie Meble

ja mogę za to polecić mebelki od elies. Nie dość, że są dobrze zaprojektowane, to jeszcze wygodne. Muszę Wam się przyznać, że dawno marzyłam, aby przeprowadzić remont w swoim mieszkaniu. Niestety, zanim się ogarnęliśmy , zanim zebraliśmy potrzebną kwotę, to minęło trochę czasu. Ponadto mieliśmy inne, pilniejsze wydatki, ale na szczęście okazało się, że wiele sposród nich może poczekać. Mąż więc sobie usiadł przed komputerem, szybko wynalazł ten sklep - http://elies.pl/ i zgłosiliśmy się tam. Obsługa byla naprawdę sympatyczna i wiele mogła nam wyjaśnić. Dodatkowo znaleźliśmy akurat takie łóżko, które idealnie pasowało pod kolory do pokoju Małgosi, więc dobrze się złożyło. Muszę się Wam przyznać, że jestem naprawdę zadowolona i teraz nie wyobrażam sobie, aby moja Gośka mogła mieć inne łóżko. Najważniejsze to wygoda i aby łóżko było bezpieczne, nie chybotało się. Jeśli chodzi o produkty od "Elies", to nie mam najmniejszej wątpliwości, że dobrze jest wykorzystać takie okazje, które kuszą, ale przy tym są jakościowe.
Odpowiedź z Cytowaniem