Wyświetl Pojedyńczy Post
  #61  
Stary 15-12-2023, 19:57
Maj.ka Maj.ka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2023
Posty: 7
Domyślnie

Cytat:
Napisał lowas4
Dzisiaj chciałbym podzielić się z Wami wiedzą o różnych typach lamp do pomieszczeń. Lampy sufitowe, wiszące czy podłogowe - każdy rodzaj lampy ma swoje miejsce i funkcję w aranżacji wnętrza. Wybierając lampy, warto zwrócić uwagę na ich styl, moc światła i energooszczędność więcej znajdziecie na https://lampy-lazienkowe.pl/jaka-lam...nki-nad-lustro. Jakie są Wasze ulubione typy lamp do pomieszczeń?

Czy ja wiem czy można sklasyfikować na sztywno typy lamp do pomieszczeń. Ja np. w łazience dla gości, która ma jakieś 2 m2 dałam plafon na 4 żarówki, kwadratowy, który bez mała zajmuje 1/5 sufitu jeśli dobrze liczę. Mało tego. Plafon ma lustro i zbudowany jest z kryształów Preciosa.
Tak to to wygląda:


Jest piękny, a błyszczy się jak to się mówi jak psu... same wiecie co. Mój różni się od tego z fotki tym, że nie jest złoty a srebrny.

W jadalni nad stołem mam taki koszyk

Też srebrny a nie złoty. Na zdjęciu wygląda mało interesująco. Na żywo jest cudny. Z resztą w domu mam 4 różne lampy kryształowe i każda z nich na żywo wyglądała zachwycająco, a na zdjęciach jednak mniej okazale - mimo że na www.ares-eksport.pl mają przy sporej liczbie lamp swoje fotki a nie takie płaskie które sklepom dostarczają producenci.

W salonie za to mam takie coś:

9 żarówek halogenowych plus podświetlenie kolorowymi ledami. Fajna sprawa. Kupiony jeszcze w czasach, gdy taśmy led z chin nie były takie popularne i pamiętam że firma WOFI wołała sobie za tę lampę 2800 zł. Kupiliśmy bo był to fajny bajer, no i mogliśmy mieć ją za 900 zł.

Jak widać mój gust nie jest sfokusowany na konkretnym stylu.
Odpowiedź z Cytowaniem