Wyświetl Pojedyńczy Post
  #2  
Stary 16-04-2018, 12:51
Ravthid Ravthid is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 499
Domyślnie Salon

No cóż, ile gustów, tyle opinii. Ja w każdym razie wychodzę z założenia, że przede wszystkim należy koncentrować się na naszej osobowości. Jestem bowiem zwolenniczką poglądu, że wnętrza powinny odzwierciedlać naszą osobowość. Ja akurat należę do osób, które podchodzą do życia pragmatycznie i starają się aby każdy element w ich życiu, czy to prywatnym czy to zawodowym miał swoje miejsce. Dlatego swoje wnętrze urządziłam w stylu skandynawskim, który najlepiej spełnia te wymogi. Nie dość, że pozwala na stworzenie harmonijnego pomieszczenia, to jeszcze jest w stanie pogodzić przyjemne z pożytecznym. Ja jestem takiego zdania, że najlepsze wnętrza to takie w ramach których można poczuć się człowiekiem wolnym. Ja się w swoim wnętrzu niemal dokładnie tak czuję i jestem bardzo zadowolona, że w końcu doczekałam się własnego kąta na ziemi. Oczywiście, zawsze komuś styl skandynawski może się nie spodobać, bo jest dosyć skromny, jednak można go zawsze uzupełnić odpowiednim sprzętem. Może to być na przykład obraz - https://desa.pl/pl/pages/9/jak-sprzedac
Odpowiedź z Cytowaniem