Wyświetl Pojedyńczy Post
  #56  
Stary 13-10-2017, 13:14
Grazynka105 Grazynka105 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 364
Domyślnie

Właśnie czytam artykuł jak należy myć głowę na http://www.biotebal.pl/pielegnacja-w...e-mycie-wlosow . Wiecie trochę interesuję tematyką pielęgnacji włosów, bo niestety moje włosy nie są teraz w najlepszej kondycji. Pierwsze co mnie zdziwiło to to, że dużo kobiet za często myje włosy. Powinno się je myć co dwa dni lub rzadziej. Optymalnie to jest 2 do 3 razy w tygodniu. A naprawdę znam masę dziewczyn, które myją głowę codziennie. Ja na przykład nigdy przed myciem nie rozczesywałam włosów, nawet nie kojarzę aby jak byłam u fryzjera to czy on mi włosy przed myciem rozczesywał. A wiecie podobno tak trzeba. Akurat to aby woda nie była gorąca tylko ciepła lub letnia to wiedziałam wcześniej, ale to iż szampon wcześniej najlepiej rozcieńczyć wodą jest dla mnie nowością, tak samo jak nowością było to iż włosy powinniśmy suszyć przez wciskanie w ręcznik wody z włosów, a nie gnieceniu. W sumie dowiedziałam się bardzo dużo rzeczy, które na pewno wypróbuję, może to pomoże mi poprawić kondycję moich włosów.
Odpowiedź z Cytowaniem