Wyświetl Pojedyńczy Post
  #6  
Stary 01-09-2020, 15:01
evangeline evangeline is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 836
Domyślnie

Słuchajcie, przyznam całkowicie szczerze, że pełny makijaż wykonuję regularnie może od kilku miesięcy ponieważ bardzo mi się to spodobało. Czuję się świetnie mogąc upiększyć w jakiś sposób swój wygląd i tym samym poprawić sobie humor. Co do samych kosmetyków to z całą pewnością ich wybór nie należy do najprostszych. W końcu teraz z każdej strony jesteśmy zalewani nowymi markami, produktami i niewiadomo tak naprawdę na co warto postawić i co akurat nam się sprawdzi. Jestem zdania, że podkład jest w stanie naprawdę zdziałać cuda. Wyrównanie kolorytu skóry, zakrycie niedoskonałości - to aspekty na które większość z nas zwraca uwagę. Też warto wspomnieć, że znalezienie odpowiedniego koloru pokładu rzeczywiście często jest sporym wyzwaniem, ale z czasem na pewno uda się wybrać coś odpowiedniego. Ja chciałabym zwrócić Waszą uwagę na wybór kosmetyków. Obecnie bardzo polubiłam się z marką NYX. Duży wybór ich produktów znajdziecie na stronie: https://www.ezebra.pl/pl/producers/n...447663574.html Jeżeli jeszcze nie mieliście okazji zamawiać z Ezebry to koniecznie musicie spróbować Ja jestem bardzo zadowolona.

Ostatnio edytowane przez evangeline : 03-11-2020 o 13:31.
Odpowiedź z Cytowaniem