Wątek: Co na prezent?
Wyświetl Pojedyńczy Post
  #231  
Stary 06-04-2018, 09:34
Ravthid Ravthid is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 499
Domyślnie Upominek

Ja tam jestem przekonany, że najważniejsze w kwestiach prezentowych jest to, aby jubilat czy solenizant czuł się doceniony. Wychodzę z założenia, że kluczowe powinno być to aby prezent trafiał nie w nasze gusta, ale gusta osoby obdarowanej. TO jest podstawowy wymóg, jaki stawiam sobie przy kupowaniu prezentów. Ponadto stawiam sobie drugi warunek, którym jest to aby upominek dany wręczany osobie pasował do okazji i miał charakter praktyczny. Ważne przecież aby dana osoba mogła go użytkować nie przez dzień czy kilka dni, ale kilka tygodni, miesięcy a może nawet lat. Dlatego najbardziej przypadają mi do gustu takie prezenty jak perfumy, ubrania czy książki. Z koeli mój mąż lubi gadżety i dlatego staram się regularnie zaspokoić jego zapotrzebowanie na nowoczesne technologie. Na przykład ostatnio sprawiłam mu kamerkę do samochodu. Znalazłam ją w sklepie internetowym i postanowiłam skorzystać - https://spy-center.pl/kamery-miniaturowe-c-89.html. OStatecznie okazało się, iż dokonałam dobrego wyboru i w ten sposób zaspokoiłam jego potrzeby. Nie ma to jak dobry wybór
Odpowiedź z Cytowaniem