Wyświetl Pojedyńczy Post
  #59  
Stary 09-06-2017, 10:31
Ravthid Ravthid is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 499
Domyślnie auta, auta

Cóż, ja mogę się tylko przyłączyć do poprzednich głosów. Auto należy szanować i dbać o nie nie tylko na co dzień, ale i od święta. Wydaje mi się, że to powinno być motto każdego kierowcy, ale w praktyce różnie bywa. Ja staram się regularnie robić przegląd swojego samochodu, poza tym przed każdym dłuższym wyjazdem sprawdzam poziom płynów: hamulcowego, chłodzącego i oleju silnikowego. Przecież zaniedbanie takich spraw może doprowadzić nie tylko do poważnych awarii, ale nawet, w niektórych przypadkach, zagraża bezpieczeństwu podczas jazdy. Takie jest moje zdanie, a przy okazji chciałam się Was poradzić w kwestii "samochodowo-ubezpieczeniowej". Mianowicie, wiadomo że w ostatnich miesiącach składki oc gwałtownie wzrosły. Ja zmieniłam więc ubezpieczyciela na tańszego, firmę Gothaer, która teraz namawia mnie na dodatkowe ubezpieczenie bagażu. Sprawdziłam to na ich stronie - https://www.gothaer.pl/pl-dla-ciebie...czenie-bagazu/ i oferta brzmi sympatycznie. Za 3 zł rocznie mogłabym liczyć na odszkodowanie za uszkodzony bagaż podczas wypadku. Często podróżuję, więc taka polisa by mi przydała. A jakie jest Wasze zdanie w tej materii? Z chęcią je poznam.
Odpowiedź z Cytowaniem