Wyświetl Pojedyńczy Post
  #7  
Stary 10-08-2017, 14:17
Ravthid Ravthid is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 499
Domyślnie Pytanie o starszego synka

A ja chciałam się Was poradzić w kwestii prezentu dla dużo starszego synka, dokładnie dziewiętnastolatka, który w tym roku napisał maturę i dostał się na studia do Poznania. Cóż, koniec liceum i początek studiów to w pewnym sensie przełomowy okres w życiu nastolatka, więc chciałabym z tej okazji zorganizować dla swojego Maksa jakiś upominek. Początkowo byłam przekonana, że ów prezent będę mogła wręczyć Maksowi tuż po maturach. Zmieniłam jednak zdanie, bo mój syn obchodzi urodziny na początku września. I teraz zagwozdka: na jaki prezent się zdecydować? Długo się zastanawiałam i przyszło mi do głowy, że przydałby mu się taki mniejszy, przenośny komputer osobisty. Muszę Wam się przyznać, że długo wstrzymywałam się zanim kupiłam swojemu chłopakowi komórkę, a nawet komputer. Uważałam, że ma jeszcze czas na takie rzeczy i raczej kupowałam mu jakieś klocki albo planszówki, w każdym razie takie rzeczy, aby mógł pożytecznie spędzić czas. Dzięki temu Maks jest sprytnym chłopakiem, teraz ma już oczywiście i komórkę, i komputer stacjonarny, i tableta. Na studia wyjeżdża do innego miasta, więc może na przykład taki notebook - http://ispot.pl/mac-macbook-pro - mu się przyda?
Odpowiedź z Cytowaniem