Wyświetl Pojedyńczy Post
  #91  
Stary 16-01-2020, 08:37
Majka89 Majka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 862
Domyślnie

Trzeba uważać, bo cwaniaczków nie brakuje, więc jeżeli samemu się nie znamy to tak jak ktoś napisał warto zabrać ze spbą kogoś z rodzinki kto się interesuje tematem to zawsze coś tam doradzi, a i ewentualny oszust będzie miał większy problem i presję przekonać parę osób aniżeli jedną. Ogólnie dobrą opcją jest też korzystanie z serwisów jak otomoto i po prostu wybrać sprawdzonych sprzedawców , którzy mają już jakąś reputację i raczej nie będą chcieli ryzykować dla paru stówek. Ja osobiście wzięłam auto w leasing w https://www.scmultirent.pl/ i szczerze mówiąc cenię takie rozwiązania, bo o nic praktycznie nie musiałam się martwić i wszystko zostało zorganizowane z moim minimalnym udziałem także bardzo wygodna opcja. Ogólnie polecam scmultirent jeżeli ktoś rozważa leasing, ponieważ mają dobre dodatkowe pakiety zabezpieczające oraz super elektroniczną platformę, dzięki której wszystko możemy załatwić za pośrednictwem internetu , ewentualnei telefonu, bez koneicznośći fizycznej wizyty w ich punkcie co dla mnie jest mega wygodne , bo jak pracuje 9-17 to raczej nie za bardzo mam kiedy zajechać do nich
Odpowiedź z Cytowaniem