Wyświetl Pojedyńczy Post
  #19  
Stary 18-07-2016, 08:21
Madlen89 Madlen89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 741
Domyślnie

A ja mam problem z urządzeniem mieszkania dla mojego synka. No nie wiem od czego mam zacząć, nie mam żadnego projektu a chciałabym bardzo aby był urządzony tak że synek nie będzie chciał z niego wychodzić. Macie może jakieś ciekawe pomysły na aranżację ? Oczywiście nie jest tak że nic nie szukałam bo sporo rozglądałam się po sieci. I na razie tylko sensownie wygląda propozycja od https://www.dulux.pl/pl/artykuly/pok...ego-marzyciela Swoją drogą bardzo fajna akcja ze strony dulux że w taki właśnie sposób chcą zainspirować nas do urządzenia pokoju dziecięcego. Oczywiście korzystając z ich produktów. A te są najwyższej jakości. Ich farby pokrywają już za pierwszym razem co jest rzadkością jeśli chodzi o wybór fabr na naszym rynku. Oprócz dobrej ceny jeszcze na plus jest ogromny wybór kolorów. Na co mam tylko ochotę to wszystko znajdziemy w ofercie fabr dulux. A Wy co o tym sądzicie ? Jestem ciekawa jak urządzilibyście pokój takiego 10 letniego chłopca. Czekan na Wasze komentarze i z góry dzięki za pomoc.
Odpowiedź z Cytowaniem